Lėlės, lėlių namai
263 prekės
Prekės ženklas
Lean Toys
Lėlių vežimėlis Lean Toys, juoda sp./rožinė sp.
- Ilgis:70 cm
- Plotis:43 cm
- Aukštis:91 cm
- Spalva:Juoda sp., Rožinė sp.
- Vežimėlio tipas:Gulimas
Lėlė su priedais Lean Toys Anlily Winter, 29.5 cm, įvairių spalvų
- Aukštis:29.5 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė - kūdikis Lean Toys, 33 cm, įvairių spalvų
- Aukštis:33 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlių namas Lean Toys Kamelia, įvairių spalvų
- Ilgis:79 cm
- Plotis:29.5 cm
- Aukštis:116 cm
- Spalva:Įvairių spalvų
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Lėlių namas Lean Toys Nadia, įvairių spalvų
- Ilgis:87 cm
- Plotis:29 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Įvairių spalvų
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Lėlė Lean Toys Pretty Mom 15734, 30 cm, mėlyna sp.
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė - kūdikis su priedais Lean Toys Baellar, 30 cm, rožinė sp.
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Taip
Lėlė Lean Toys Defa Lucy Fashion Girl 14767, 30 cm, rožinė sp.
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė su priedais Lean Toys Emily Rising Star, 30 cm, įvairių spalvų
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė Lean Toys Defa Lucy Princess 14796, 31 cm, balta sp.
- Aukštis:31 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė Lean Toys Anlily Princess 16189, 30 cm, rožinė sp.
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė Lean Toys Anlily Princess, 30 cm, mėlyna sp.
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė Lean Toys Emily Fairy Forest 13905, 30 cm, įvairių spalvų
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Lėlė su priedais Lean Toys Emily su keičiamais aksesuarais, 30 cm, Įvairių spalvų
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė su priedais Lean Toys Emily su gėlėmis, 30 cm, Įvairių spalvų
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlių priežiūros rinkinys Lean Toys Baby 14766, įvairių spalvų
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Lėlių namas Lean Toys Fashion Villa 14739, rožinė sp./įvairių spalvų
- Ilgis:63 cm
- Plotis:17 cm
- Aukštis:65 cm
- Spalva:Rožinė sp., Įvairių spalvų
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Lėlių vežimėlis Lean Toys 14958, rožinė sp./pilka sp.
- Ilgis:50 cm
- Plotis:34 cm
- Aukštis:57 cm
- Spalva:Pilka sp., Rožinė sp.
- Vežimėlio tipas:Sėdimas
Lėlių vežimėlis Lean Toys 14952, pilka sp.
- Ilgis:45 cm
- Plotis:35 cm
- Aukštis:61 cm
- Spalva:Pilka sp.
- Vežimėlio tipas:Gulimas
Lėlių vežimėlis Lean Toys 2in1 14953, rožinė sp./pilka sp.
- Ilgis:50 cm
- Plotis:38 cm
- Aukštis:70 cm
- Spalva:Pilka sp., Rožinė sp.
- Vežimėlio tipas:Gulimas, Sėdimas
Lėlių vežimėlis Lean Toys 2in1 14954, rožinė sp./pilka sp.
- Ilgis:46 cm
- Plotis:37 cm
- Aukštis:70 cm
- Spalva:Pilka sp., Rožinė sp.
- Vežimėlio tipas:Gulimas, Sėdimas
Lėlė - kūdikis Lean Toys Baellar 12181, 30 cm, mėlyna sp.
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne
Lėlė - kūdikis Lean Toys Baellar 12182, 30 cm, įvairių spalvų
- Aukštis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
- Naudojama su baterijomis:Ne






















