„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Filtravimas

Kaina
Talpa, l
Prekės ženklas Bestway×
Rodoma: 6
Rūšiuoti pagal:
Bestway Pavillo New Horizon Green/Grey 30l
55,88 / vnt.
Turime sandėlyje
Tik internetu
Bestway Pavillo New Horizon Green/Grey 30l
 • Spalva: Pilka, Žalia
 • Talpa: 30 l
 • Svoris: 0.9 kg
Bestway Blazid Hiking Backpack Blue
29,79 / vnt.
Tik internetu
Bestway Blazid Hiking Backpack Blue
 • Spalva: Juoda, Mėlyna
 • Talpa: 30 l
 • Svoris: 0.6 kg
Rodoma: 6

Kelioniniai lagaminai ir kitoks bagažas 

Paplūdimio, sportiniai bei kitokių tipų krepšiai, kuprinės ir lagaminai nepakeičiami kelionėse ir išvykose. Tinkamai parinkti jie užtikrina patogų jūsų mantos saugojimą ir gabenimą į numatytą kelionės tikslą ir atgal. 

Koks lagaminas ar krepšys jums tinkamiausias?

Kadangi pasiūla didelė, iš pradžių tikrai galima pasimesti, tačiau viskas atrodys žymiai paprasčiau, jei atsakysite sau į tris pagrindinius klausimus.
 • Kiek laiko užtruksite kelionėje?
 • Kokia transporto priemone keliausite?
 • Kiek ir kokių daiktų jums prireiks?
Dideli lagaminai skirti tolimesnėms kelionėms ar ilgesnėms atostogoms, juose gali tilpti ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos daiktai. Taip pat užteks vietos ir kelionėje pirktiems suvenyrams. Tokių talpa gali siekti net iki 100 litrų. Maži, kurių talpa apie 36 litrus – lengvesni, stilingesni, manevringesni, juos patogiau nešiotis ar stumdyti ant ratukų.
 
Taip pat atkreipkite dėmesį ir į pasirinkto gaminio svorį, kurį kelionėje tampyti ar nešioti teks jums, kartu su visų kitų daiktų svoriu.
 
Kelionės trukmė gali būti labai trumpa – pavyzdžiui, 10-30 minučių iki sporto klubo. Tam tikrai nereikia didelio krepšio. Užteks, jei į jį tilps jūsų sportinė apranga ir avalynė. Jei išvykstate savaitei, ar ilgesniam laikui, daiktų su savimi pasiimsite žymiai daugiau. Taigi, jiems reikės talpesnio bagažo.
 
Transporto priemonė, kuria leidžiatės į kelią, taip pat labai stipriai apsprendžia tinkamą bagažo tipą. 
 • Keliaujant nuosavu automobiliu, galima rinktis bet kokio dydžio lagaminą ar krepšį, o dalį daiktų tiesiog susikrauti į bagažinę. 
 • Traukinyje ar autobuse žymiai patogesnis kuo mažesnis bagažas (turėsite racionaliau įvertinti, kiek ir kokių daiktų imti su savimi bei neprisikrauti jų per daug). Taip pat labai šaunu, jei jis turi ratukus, leidžiančius jį lengvai pertempti iš vietos vietą (ypač –  jei keliaujate su persėdimu). 
 • Lėktuvų bagažui tinka tam tikrų išmatavimų lagaminai.
Daiktai, kuriuos gabensitės su savimi (taip pat jų kiekis) irgi puikiai sufleruoja jums tiek lagamino ar kitokio bagažo dydį, tiek tipą. Jei dažniausiai keliaujate iki paplūdimio ar į parką, jums pakaks patogios kuprinės ar talpaus krepšio. 
Rimtesnėms kelionėms skirti lagaminai būna dviejų rūšių:
 • medžiaginiai;
 • plastikiniai.
Medžiaginius verta rinktis tada, kai gabenatės daugiau daiktų, nes tokie lagaminai talpesni. Taip pat jie dažnai gali prasiplatinti, juose būna įvairių papildomų skyrių bei kišenėlių. Tokius patogu įstumti į automobilio ar autobuso bagažo skyrių. 
 
Kieti plastikiniai lagaminai labiau tinka tolimoms kelionėms lėktuvais. Dauguma jų gaminami iš polikarbonato ar polipropileno. Tai elastingos medžiagos, kurios po nežymių deformacijų lengvai sugrįžta į savo pirminę formą.

Kitos aktualios detalės, svarbios renkantis lagaminą kelionei

Išsiruošus kelionę, svarbu tiek apsaugoti savo daiktus, tiek apsispręsti ir dėl bagažo dydžio, svorio ir dizaino.  
 
Jūsų daiktų saugumas 
Išlipus iš lėktuvo ir išsiaiškinus, jog kažkas sulūžo arba dingo – ne pati smagiausia staigmena.
Plastikiniai lagaminai yra patikimesni, jie nesideformuoja, juose sudėti daiktai stipriau apsaugoti nuo kratymo ir smūgių. Labai svarbu pasirinkti tinkamą bagažo dydį, kad daiktai jame nebūtų labai palaidi (nesikratytų viduje), arba kad nereikėtų jų per stipriai suspausti. Didžioji dalis kelionėms skirtų lagaminų turi specialius užraktus, kurie apsaugo nuo netyčinio (arba tyčinio) atsisegimo ir daiktų praradimo.
 
Rankenos ir užtrauktukai
Plastmasiniai užtrauktukai yra lengvesni, tačiau žymiai greičiau pažeidžiami. Metaliniai jums tarnaus ilgiau ir patikimiau. 
 
Jei renkatės lagaminą su ratukais internetu, svarbu atkreipti dėmesį į jo rankenos ilgį. Ji privalo būti tokia, kad tempiant bagažą, jums nereikėtų kūprintis. Tiesiog atsistokite tiesiai ir nuleiskite rankas bei paprašykite, kad kas nors iš šeimos narių pamatuotų atstumą nuo jūsų delno iki grindų. Tada palyginkite šitą atstumą su prekės aprašyme nurodytu bagažo aukščiu.
Jei jus dominantis bagažas turi rankeną, kurios ilgį galima reguliuoti, šitoks matavimas jums neaktualus.
 
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kaip pritvirtinta pati rankena. Žymiai kokybiškesnis variantas, kai jos laikiklis yra vientisa lagamino korpuso dalis. Prisiūta rankena – ne itin patikimas sprendimas.
 
Ar verta pirkti lagaminą, kuris kainuoja pigiau?
Tikrai nėra tiesa, jog brangiausia prekė yra ir pati kokybiškiausia, tačiau pačiu pigiausiu pasiūlymu susidomėti taip pat neverta. Geriau palaukti, kol prasidės akcijos ar išpardavimai bei įsigyti norimą geros kokybės prekę su nuolaida. Jei norite įsitikinti, jog pasirinkta prekė tikrai yra kokybiška, nepatingėkite susipažinti su kitų pirkėjų atsiliepimais bei rekomendacijomis.
 
Spalva ir dizainas
Tai nėra pats reikšmingiausias dalykas, tačiau ruoštis kelionei su jums patinkančiu bagažu visada maloniau. Būtent todėl Senukai.lt elektroninėje parduotuvėje galite rasti pačios įvairiausios išvaizdos krepšių, kuprinių ir kitokio bagažo. 
 
Ryškias spalvas dažniau renkasi moterys. Vaikiški lagaminai, kuprinės ar krepšiai gali būti dekoruoti net jų mėgstamų animacinių filmų herojų atvaizdais. 
 
Išskirtinis dizainas nėra tik šiaip gražus akcentas ar įvaizdžio dalis – ryškesnė spalva gali pagelbėti jums greitai atpažinti savo bagažą, kai jį reikia atsiimti po skrydžio lėktuvu.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)
 
Kurių prekinių ženklų lagaminai yra populiariausi?
Tai Vaude, Thule, Osprey, Nike, Millet, Lafuma, Easy Camp, Adidas gaminiai, tačiau populiari ir kitokių prekinių ženklų produkciją.
 
Kiek vidutiniškai kainuoja lagaminas?
Patogų kelioninį lagaminą su ratukais galite įsigyti už 80-200 Eur, kelioninės kuprinės kainuoja maždaug 30-150 Eur. Keliauti mėgstančioms šeimoms rekomenduojama įsigyti komplektą, kurį paprastai sudaro trys vienas už kitą mažesni ir vienas į kitą susidedantys lagaminai. Šiuo atveju sumokėsite žymiai mažiau, nei pirkdami juos po vieną.
 
Geriau pirkti kietos medžiagos lagaminą ar minkštą?
Minkšti lagaminai lengvesni. Jų talpą galima padidinti ar pamažinti specialių užtrauktukų ar dirželių pagalba. Jei su savimi nesigabenate daiktų, kuriems pavojingas glamžymas ar lankstymas, minkštos medžiagos lagaminas jums bus tinkamas. Dažniausiai tokie gaminami iš poliesterio ar nailono.  Kietos medžiagos lagaminai tinkamesni kelionėms lėktuvais.
 
Kokio dydžio lagaminą galima neštis į lėktuvą?
Skirtingos aviakompanijos turi skirtingus reikalavimus. Ryanair nemokamo rankinio bagažo lagaminai neturi viršyti 10 kg svorio ir jų išmatavimai privalo nebūti didesni nei 40x20x25 cm. Wizzair nurodomi maksimalūs gabaritai yra  40x30x20 cm (svoris taip pat ne didesnis nei 10 kg). Planuodami skrydį, būtinai pasitikslinkite bagažo išmatavimus šių aviakompanijų svetainėse, nes reikalavimai gali keistis.