Stalo serviravimo indai
3 605 prekės
Spalva
Balta sp.
Serviravimo lėkštė Ambition Salsa Relief, 26 cm x 2.2 cm, 7 cm, Balta sp.
Įprasta kaina
- Prekės tipas:Serviravimo lėkštė
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Serviravimo lėkštė Luminarc Sweet Line, 35 cm, 24 cm, Balta sp.
Įprasta kaina
- Prekės tipas:Serviravimo lėkštė
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Grūdintas stiklas
Salotinė Ambition Aqua, mėlyna sp./balta sp./pilka sp., 18 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:18 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Pilka sp.
- Medžiaga:Keramika
Dubenėlis Ambition Playa Beach, balta sp./geltona sp., 18 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:18 cm
- Spalva:Balta sp., Geltona sp.
- Medžiaga:Keramika
Sriubos lėkštė sriubos Ambition Pola, Ø 22 cm, balta sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Skersmuo:22 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Sriubos lėkštė sriubos Ambition Art Deco, Ø 23 cm, aukso sp./balta sp./juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp., Juoda sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Ne
Dubuo Ambition Linea, balta sp., 22 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:22 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Lėkštė sriubos Ambition Porto, Ø 22.5 cm, balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:22.5 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Lėkštė sriubos Ambition Kalina, Ø 23 cm, balta sp./įvairių spalvų
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp., Įvairių spalvų
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Dubuo Ambition Lagoon, mėlyna sp./balta sp., 21 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:21 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp.
- Medžiaga:Keramika
Lėkštė sriubos Ambition Garden, Ø 23 cm, balta sp./įvairių spalvų
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp., Įvairių spalvų
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Pietų servizas Ambition Kubiko, porcelianas, balta sp., 97 vnt.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Paštomatu 0€
Pietų servizas Domotti Fiorella, porcelianas, balta sp./įvairių spalvų, 18 vnt.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Spalva:Balta sp., Įvairių spalvų
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Pietų servizas Domotti Carla, porcelianas, balta sp./raudona sp./pilka sp., 18 vnt.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Spalva:Balta sp., Pilka sp., Raudona sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Lėkštė desertinė Ambition Kitty, Ø 19 cm, balta sp./įvairių spalvų
Įprasta kaina
- Skersmuo:19 cm
- Spalva:Balta sp., Įvairių spalvų
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Lėkštė desertinė Ambition Lagoon, Ø 20 cm, mėlyna sp./balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:20 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp.
- Medžiaga:Keramika
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 2 variantai
Lėkštė desertinė Ambition Sand, Ø 20 cm, mėlyna sp./ruda sp./balta sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Skersmuo:20 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Ruda sp.
- Medžiaga:Keramika
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 2 variantai
Lėkštė desertinė Ambition Playa Beach, Ø 20 cm, beige
Įprasta kaina
- Skersmuo:20 cm
- Spalva:Balta sp., Geltona sp., Ruda sp.
- Medžiaga:Keramika
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 3 variantai
Lėkštė desertinė Ambition Pola Flap, Ø 16.5 cm, balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:16.5 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 3 variantai
Lėkštė desertinė Ambition Linea White, Ø 21 cm, balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:21 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 6 variantai
Lėkštė desertinė Ambition Aqua, Ø 20 cm, mėlyna sp./balta sp./pilka sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:20 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Pilka sp.
- Medžiaga:Keramika
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Dubenėlis Ambition Sonia, balta sp./pilka sp., 15 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:15 cm
- Spalva:Balta sp., Pilka sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Lėkštė sriubos Ambition Fiori, Ø 23 cm, balta sp./įvairių spalvų
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp., Įvairių spalvų
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Lėkštė sriubos Ambition Aura Gold, Ø 23 cm, aukso sp./balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Ne
Lėkštė sriubos Ambition Aura Red, Ø 23 cm, balta sp./raudona sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp., Raudona sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Lėkštė sriubos Ambition Grace, Ø 21.5 cm, balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:21.5 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Lėkštė desertinė Ambition Playa Beach, Ø 23 cm, ruda sp./balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
- Medžiaga:Keramika
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 3 variantai
Lėkštė sriubos Ambition Perla, Ø 21.5 cm, balta sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Skersmuo:21.5 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Lėkštė sriubos Ambition Kubiko, Ø 20 cm, balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:20 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 4 variantai
Lėkštė sriubos Ambition Magnolia, Ø 23 cm, balta sp./rožinė sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp., Rožinė sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Salotinė Ambition Aqua, mėlyna sp./balta sp./pilka sp., 23 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Pilka sp.
- Medžiaga:Keramika
Lėkštė desertinė Ambition Sonia, Ø 23 cm, balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:23 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
+ 6 variantai
Salotinė Ambition Lagoon, mėlyna sp./balta sp., 16 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:16 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp.
- Medžiaga:Keramika
Dubenėlių rinkinys Ambition Natural, ruda sp./balta sp., 25 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Skersmuo:25 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
- Medžiaga:Bambukas, Porcelianas
Dubenėlių rinkinys Ambition Natural, ruda sp./balta sp., 25 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Skersmuo:25 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
- Medžiaga:Bambukas, Porcelianas
Kalėdinis dubuo Ambition Art Deco Stars Christmas, aukso sp./balta sp./juoda sp., 14 cm, 0.61 l
Įprasta kaina
- Skersmuo:14 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp., Juoda sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Lėkštė sriubos Ambition Monaco, Ø 22.5 cm, balta sp.
Įprasta kaina
- Skersmuo:22.5 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
- Galima plauti indaplovėje:Taip
Dubenėlių rinkinys Ambition Natural, ruda sp./balta sp., 27 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Skersmuo:27 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
- Medžiaga:Bambukas, Porcelianas
+ 4 variantai
Dubenėlis Ambition Sonia, balta sp., 15 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:15 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Dubuo Ambition Pola Flap, balta sp., 18 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:18 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Dubenėlis Ambition Magnolia, balta sp./rožinė sp., 14 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:14 cm
- Spalva:Balta sp., Rožinė sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Dubenėlis Ambition Curly, balta sp., 14 cm, 0.7 l
Įprasta kaina
- Skersmuo:14 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Dubenėlis Ambition Kitty, balta sp./įvairių spalvų, 14 cm, 0.7 l
Įprasta kaina
- Skersmuo:14 cm
- Spalva:Balta sp., Įvairių spalvų
- Medžiaga:Porcelianas
+ 2 variantai
Dubenėlis Ambition Erin, antracito sp., 14 cm, 0.74 l
Įprasta kaina
- Skersmuo:14 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
+ 3 variantai
Dubenėlis Ambition Galactic White Paisley, balta sp., 13 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:13 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Dubenėlis Ambition Galactic White Feathers, balta sp., 13 cm
Įprasta kaina
- Skersmuo:13 cm
- Spalva:Balta sp.
- Medžiaga:Porcelianas
Dubenėlis Ambition Royal Heather, aukso sp./balta sp./rožinė sp., 14 cm, 0.74 l
Įprasta kaina
- Skersmuo:14 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp., Rožinė sp.
- Medžiaga:Auksas
+ 5 variantai
Dubenėlis Arcopal Florine, mėlyna sp./balta sp./raudona sp., 12 cm, 0.25 l
Įprasta kaina
- Skersmuo:12 cm
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Raudona sp., Žalia sp.
- Medžiaga:Grūdintas stiklas















































