Įrankių dėžės, spintelės
534 prekės
Spalva
Juoda sp.
Įrankių lentyna su dėžutėmis Peddinghaus Baseliner 6, 77 cm x 46.5 cm x 97 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:77 cm
- Plotis:46.5 cm
- Aukštis:97 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Stanley STST81679-1, 23 cm x 12 cm x 3.5 cm, skaidri sp./juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:23 cm
- Plotis:12 cm
- Aukštis:3.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Skaidri sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė KsTools ECOline, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Stanley, 48.9 cm x 26 cm x 24.8 cm, juoda sp./geltona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:48.9 cm
- Plotis:26 cm
- Aukštis:24.8 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių vežimėlis GE HT7G571, 78.5 cm x 46.5 cm x 99.8 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78.5 cm
- Plotis:46.5 cm
- Aukštis:99.8 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Prosperplast, 49 cm x 19.8 cm x 21 cm, juoda sp.
Įprasta kaina
- Ilgis:49 cm
- Plotis:19.8 cm
- Aukštis:21 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Prosperplast KCBB4540B, 44.5 cm x 36.8 cm x 12.2 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:44.5 cm
- Plotis:36.8 cm
- Aukštis:12.2 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Stanley FMST1-71968, 44 cm x 31.4 cm x 17.6 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:44 cm
- Plotis:31.4 cm
- Aukštis:17.6 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Kistenberg KAP6030AL, 28.6 cm x 59.8 cm x 32.7 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:28.6 cm
- Plotis:59.8 cm
- Aukštis:32.7 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Stanley STST75785-1, 48 cm x 25 cm x 25 cm, juoda sp./geltona sp.
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Ilgis:48 cm
- Plotis:25 cm
- Aukštis:25 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Kistenberg Modular Solution 85, 53 cm x 35.5 cm x 82.5 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:53 cm
- Plotis:35.5 cm
- Aukštis:82.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Stanley FMST1-75792, 50.2 cm x 24.1 cm x 27.5 cm, juoda sp./geltona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50.2 cm
- Plotis:24.1 cm
- Aukštis:27.5 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Stanley 3in1, 64 cm x 29 cm x 30.4 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:64 cm
- Plotis:29 cm
- Aukštis:30.4 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė AWTools AW30540BL, 53 cm x 35.5 cm x 31 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:53 cm
- Plotis:35.5 cm
- Aukštis:31 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė NEO 84-102, 46.2 cm x 25.6 cm x 24.2 cm, juoda sp./oranžinė sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:46.2 cm
- Plotis:25.6 cm
- Aukštis:24.2 cm
- Spalva:Juoda sp., Oranžinė sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Parat Top-Line, 43 cm x 38 cm x 29.5 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:43 cm
- Plotis:38 cm
- Aukštis:29.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė su ratukais Kistenberg KXC454040, 45 cm x 38 cm x 54.5 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:45 cm
- Plotis:38 cm
- Aukštis:54.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Einhell M55/40, 41 cm x 55 cm x 14.5 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:41 cm
- Plotis:55 cm
- Aukštis:14.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Stanley 1-95-614, 29.3 cm x 66.2 cm x 22.2 cm, juoda sp./geltona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:29.3 cm
- Plotis:66.2 cm
- Aukštis:22.2 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė KsTools RACINGline, 45.9 cm x 67.8 cm x 94.5 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:45.9 cm
- Plotis:67.8 cm
- Aukštis:94.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė su ratukais GE HT7G508, 54.3 cm x 36.8 cm x 36.8 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:54.3 cm
- Plotis:36.8 cm
- Aukštis:36.8 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Vagner SDH HD TROPHY 1 FULL, 59.5 cm x 34.5 cm x 35.5 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Ilgis:59.5 cm
- Plotis:34.5 cm
- Aukštis:35.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Bosch L-Boxx, 55.9 cm x 43.2 cm x 17 cm, mėlyna sp./juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55.9 cm
- Plotis:43.2 cm
- Aukštis:17 cm
- Spalva:Juoda sp., Mėlyna sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžės įdėklas Bosch L-Boxx, 39.9 cm x 31.2 cm x 9.7 cm, juoda sp.
Įprasta kaina
- Ilgis:39.9 cm
- Plotis:31.2 cm
- Aukštis:9.7 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžės įdėklas Bosch L-Boxx GBH, 41.8 cm x 31.2 cm x 8 cm, juoda sp.
Įprasta kaina
- Ilgis:41.8 cm
- Plotis:31.2 cm
- Aukštis:8 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė, 49 cm x 39 cm x 6.5 cm, juoda sp./raudona sp.
Įprasta kaina
- Ilgis:49 cm
- Plotis:39 cm
- Aukštis:6.5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Stanley STST75785-1, 41 cm x 20 cm x 21 cm, juoda sp./geltona sp.
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Ilgis:41 cm
- Plotis:20 cm
- Aukštis:21 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė GE HT7G512, 52 cm x 32.9 cm x 32.9 cm, 56 l, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:52 cm
- Plotis:32.9 cm
- Aukštis:32.9 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Dewalt TStak, 44 cm x 32 cm x 27.5 cm, 26.5 l, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:44 cm
- Plotis:32 cm
- Aukštis:27.5 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė GE HT7G511, 52 cm x 32.7 cm x 12.5 cm, 21 l, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:52 cm
- Plotis:32.7 cm
- Aukštis:12.5 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių vežimėlis Yato YT-55293, 77 cm x 46 cm x 96 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:77 cm
- Plotis:46 cm
- Aukštis:96 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Taip
Įprasta kaina
- Ilgis:24.9 cm
- Plotis:34.4 cm
- Aukštis:5 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp., Skaidri sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Dewalt DT70716-QZ, 44 cm x 32 cm x 11 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:44 cm
- Plotis:32 cm
- Aukštis:11 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Dewalt DWST08017-9, 55.4 cm x 44 cm x 36 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55.4 cm
- Plotis:44 cm
- Aukštis:36 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių vežimėlis Yato YT-09033, 110 cm x 48 cm x 99 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:110 cm
- Plotis:48 cm
- Aukštis:99 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių vežimėlis Yato YT-09003, 113 cm x 57 cm x 100 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:113 cm
- Plotis:57 cm
- Aukštis:100 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Stanley FMST1-75794, 44 cm x 28 cm x 32 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:44 cm
- Plotis:28 cm
- Aukštis:32 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių dėžė Stanley, juoda sp./geltona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
Įrankių lentyna su dėžutėmis Kistenberg KOR3-S411, 80 cm x 19 cm x 40 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:80 cm
- Plotis:19 cm
- Aukštis:40 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių lentyna su dėžutėmis Kistenberg KOR1-S411, 80 cm x 19.5 cm x 40 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:80 cm
- Plotis:19.5 cm
- Aukštis:40 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:47.5 cm
- Plotis:28.5 cm
- Aukštis:62.3 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė su ratukais Stanley STST83319-1, 50.6 cm x 40 cm x 74 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50.6 cm
- Plotis:40 cm
- Aukštis:74 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė su ratukais Patrol Group QBrick System, 58.5 cm x 43.8 cm x 91.6 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:58.5 cm
- Plotis:43.8 cm
- Aukštis:91.6 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Taip
Įrankių dėžė Stanley STST82976-1, 66.5 cm x 33.5 cm x 28 cm, juoda sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:66.5 cm
- Plotis:33.5 cm
- Aukštis:28 cm
- Spalva:Juoda sp.
- Su ratukais:Ne
Organizatorius - dėklas įrankiams Prosperplast KMC303, 40 cm x 20 cm x 26 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:20 cm
- Aukštis:26 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įprasta kaina
- Ilgis:24.9 cm
- Plotis:34.4 cm
- Aukštis:10 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Ne
Įrankių vežimėlis Yato YT-09160, 49.5 cm x 35 cm x 71 cm, juoda sp./raudona sp.
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:49.5 cm
- Plotis:35 cm
- Aukštis:71 cm
- Spalva:Juoda sp., Raudona sp.
- Su ratukais:Taip















































