Žvakidės
362 prekės
Spalva
Aukso sp.
Žvakidė Amadeus Tronc, sintetinė derva, 7 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:7 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Sintetinė derva
Žvakidė Amadeus Tronc PM, sintetinė derva, Ø 8 cm, 6 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:6 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Sintetinė derva
Žvakidė Lou Nathaniel, stiklas, Ø 10 cm, 12 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:12 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Lou Boreal, stiklas, Ø 12 cm, 18 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:18 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Lou Poaceae, stiklas, Ø 18 cm, 24 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:24 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Lou Cactus, stiklas, Ø 10 cm, 12 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:12 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Lou Taiga, stiklas, Ø 10 cm, 12 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:12 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Lou Taiga, stiklas, Ø 12 cm, 18 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:18 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Lou Poaceae, stiklas, Ø 10 cm, 12 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:12 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Lou Nicoya, stiklas/geležis, Ø 26 cm, 55 cm, skaidri sp./aukso sp.
- Aukštis:55 cm
- Spalva:Aukso sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Geležis, Stiklas
Žvakidė Boltze Klisko, aliuminis, Ø 9 cm, 31 cm, aukso sp., 3 vnt.
- Aukštis:31 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Aliuminis
Žvakidė Boltze Liselle, metalas, Ø 10 cm, 41 cm, aukso sp., 4 vnt.
- Aukštis:41 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Metalas
Žvakidė Boltze Malte, geležis, Ø 10 cm, 33 cm, rausvojo aukso sp., 3 vnt.
- Aukštis:33 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Geležis
Žvakidė Boltze Junto, geležis, Ø 15 cm, 29 cm, aukso sp.
- Aukštis:29 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Geležis
Žibintų rinkinys 4Living Milja, stiklas/geležis, 45 cm, gelsva sp., 3 vnt.
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Geležis, Stiklas
Žibintų rinkinys 4Living Shine, stiklas/nerūdijantysis plienas, 46 cm, aukso sp., 3 vnt.
- Aukštis:46 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Nerūdijantysis plienas, Stiklas
Žibintas 4Living Shine, stiklas/nerūdijantysis plienas, 46 cm, aukso sp.
- Aukštis:46 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Nerūdijantysis plienas, Stiklas
Žibintas 4Living Shine, stiklas/nerūdijantysis plienas, 34 cm, aukso sp.
- Aukštis:34 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Nerūdijantysis plienas, Stiklas
Žvakidė Sibel 03, keraminis molis, Ø 8 cm, 10 cm, aukso sp./rožinė sp.
- Aukštis:10 cm
- Spalva:Aukso sp., Rožinė sp.
- Medžiaga:Keraminis molis
Žvakidė Ria 392261, stiklas/metalas, Ø 12 cm, 42 cm, skaidri sp./aukso sp./juoda sp.
- Aukštis:42 cm
- Spalva:Aukso sp., Juoda sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Metalas, Stiklas
Žvakidė Ria 392255, stiklas/metalas, Ø 12 cm, 37 cm, skaidri sp./aukso sp./juoda sp.
- Aukštis:37 cm
- Spalva:Aukso sp., Juoda sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Metalas, Stiklas
Žvakidė Stela 382165, keraminis molis, Ø 12 cm, 10 cm, aukso sp./juoda sp.
- Aukštis:10 cm
- Spalva:Aukso sp., Juoda sp.
- Medžiaga:Keraminis molis
Žvakidė Flower, plastikas/metalas, Ø 10 cm, 18 cm, skaidri sp./aukso sp.
- Aukštis:18 cm
- Spalva:Aukso sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Metalas, Plastikas
Žvakidė Luis 02, keramika, Ø 12 cm, 11 cm, aukso sp./balta sp.
- Aukštis:11 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
- Medžiaga:Keramika
Žvakidė, stiklas/metalas, 13.5 cm, aukso sp./juoda sp.
- Aukštis:13.5 cm
- Spalva:Aukso sp., Juoda sp.
- Medžiaga:Metalas, Stiklas
Žvakidė Mira 390428, stiklas/metalas, Ø 12 cm, 18 cm, aukso sp.
- Aukštis:18 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Metalas, Stiklas
Žvakidė Clare, stiklas, Ø 10 cm, 25 cm, skaidri sp./aukso sp.
- Aukštis:25 cm
- Spalva:Aukso sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Mira 390423, stiklas/metalas, Ø 12 cm, 18 cm, aukso sp.
- Aukštis:18 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Metalas, Stiklas
Žvakidė Clare, stiklas, Ø 10 cm, 30 cm, skaidri sp./aukso sp.
- Aukštis:30 cm
- Spalva:Aukso sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Clare, stiklas, Ø 10 cm, 35 cm, skaidri sp./aukso sp.
- Aukštis:35 cm
- Spalva:Aukso sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Boltze Minou 9829578, stiklas, Ø 7 cm, 20 cm, aukso sp.
- Aukštis:20 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Boltze Minou 9829577, stiklas, Ø 7 cm, 18 cm, aukso sp.
- Aukštis:18 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Springos HA7264, metalas, Ø 8 cm, 33 cm, aukso sp.
- Aukštis:33 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Metalas
Žibintas Homla Brela 831916, stiklas/metalas, 45 cm, aukso sp.
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Metalas, Stiklas
Žvakidė DP2012480, stiklas, 35 cm, skaidri sp./aukso sp.
- Aukštis:35 cm
- Spalva:Aukso sp., Skaidri sp.
- Medžiaga:Stiklas
Žvakidė Iron, metalas, 13.5 cm, aukso sp./juoda sp.
- Aukštis:13.5 cm
- Spalva:Aukso sp., Juoda sp.
- Medžiaga:Metalas
Žvakidė IRON, metalas, 23.5 cm, aukso sp./juoda sp.
- Aukštis:23.5 cm
- Spalva:Aukso sp., Juoda sp.
- Medžiaga:Metalas
Žvakidė 4Living Aatto 012973, aliuminis, 39.5 cm, aukso sp.
- Aukštis:39.5 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Aliuminis
Žvakidė 4Living 628421, aliuminis, 28.5 cm, aukso sp.
- Aukštis:28.5 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Aliuminis
Žvakidė 4Living Aatto 012974, aliuminis, Ø 10 cm, 21.5 cm, aukso sp.
- Aukštis:21.5 cm
- Spalva:Aukso sp.
- Medžiaga:Aliuminis















































