Sofos su miegama dalimi
726 prekės
Spalva
Juoda sp.
Kampinė sofa Rico Sawana 14, Soft 17, balta sp./juoda sp., kairinė, 160 x 250 cm x 85 cm
- Ilgis:160 cm
- Plotis:250 cm
- Aukštis:85 cm
- Spalva:Balta sp., Juoda sp.
Kampinė sofa Trevisco Soft 11, juoda sp., kairinė, 212 x 272 cm x 100 cm
- Ilgis:212 cm
- Plotis:272 cm
- Aukštis:100 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Solange Mat Velvet 99, juoda sp., kairinė, 196 x 292 cm x 80 cm
- Ilgis:196 cm
- Plotis:292 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Solange Soft 11, juoda sp., dešininė, 196 x 292 cm x 80 cm
- Ilgis:196 cm
- Plotis:292 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Sado Flores 10, juoda sp., dešininė, 192 x 272 cm x 95 cm
- Ilgis:192 cm
- Plotis:272 cm
- Aukštis:95 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Eduardo Sawana 14, juoda sp., dešininė, 202 x 345 cm x 90 cm
- Ilgis:202 cm
- Plotis:345 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Negro Sawana 21, Soft 11, juoda sp./pilka sp., dešininė, 160 x 245 cm x 90 cm
- Ilgis:160 cm
- Plotis:245 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Loreto Kronos 07, juoda sp., dešininė, 210 x 260 cm x 102 cm
- Ilgis:210 cm
- Plotis:260 cm
- Aukštis:102 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Lusso Omega 13, Soft 11, juoda sp./pilka sp., 160 x 245 cm x 90 cm
- Ilgis:160 cm
- Plotis:245 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Pieretta Omega 68, Soft 11, juoda sp./geltona sp., dešininė, 205 x 260 cm x 80 cm
- Ilgis:205 cm
- Plotis:260 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
Kampinė sofa Pieretta Poco 10, juoda sp., kairinė, 205 x 260 cm x 80 cm
- Ilgis:205 cm
- Plotis:260 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Mariall Mat Velvet 99, juoda sp., kairinė, 190 x 300 cm x 98 cm
- Ilgis:190 cm
- Plotis:300 cm
- Aukštis:98 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Kairos Mat Velvet 99, juoda sp., dešininė, 200 x 265 cm x 95 cm
- Ilgis:200 cm
- Plotis:265 cm
- Aukštis:95 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Noble Savoi 10, juoda sp., dešininė, 201 x 255 cm x 100 cm
- Ilgis:201 cm
- Plotis:255 cm
- Aukštis:100 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Mariall Sawana 14, juoda sp., kairinė, 190 x 300 cm x 98 cm
- Ilgis:190 cm
- Plotis:300 cm
- Aukštis:98 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Lord II Dora 96, juoda sp., kairinė, 190 x 243 cm x 105 cm
- Ilgis:190 cm
- Plotis:243 cm
- Aukštis:105 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Lord II Dora 96, Dora 90, juoda sp./pilka sp., dešininė, 190 x 180 cm x 105 cm
- Ilgis:190 cm
- Plotis:180 cm
- Aukštis:105 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Lord II Dora 90, Dora 96, juoda sp./tamsiai pilka sp., dešininė, 190 x 180 cm x 105 cm
- Ilgis:190 cm
- Plotis:180 cm
- Aukštis:105 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Kairos Soft 11, juoda sp., dešininė, 197 x 265 cm x 95 cm
- Ilgis:197 cm
- Plotis:265 cm
- Aukštis:95 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Josette Sawana 14, juoda sp., kairinė, 200 x 370 cm x 98 cm
- Ilgis:200 cm
- Plotis:370 cm
- Aukštis:98 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Letto Omega 91, Soft 11, juoda sp./rožinė sp., dešininė, 202 x 340 cm x 90 cm
- Ilgis:202 cm
- Plotis:340 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp., Rožinė sp.
Kampinė sofa Silla Marte 10, juoda sp., dešininė, 204 x 302 cm x 95 cm
- Ilgis:204 cm
- Plotis:302 cm
- Aukštis:95 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Torrense Berlin 02, juoda sp., dešininė, 175 x 265 cm x 98 cm
- Ilgis:175 cm
- Plotis:265 cm
- Aukštis:98 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Pieretta Sawana 21, Soft 11, juoda sp./pilka sp., kairinė, 205 x 260 cm x 80 cm
- Ilgis:205 cm
- Plotis:260 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Letto Berlin 01, Soft 11, juoda sp./pilka sp., kairinė, 202 x 340 cm x 90 cm
- Ilgis:202 cm
- Plotis:340 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Escada Sawana 14, juoda sp., kairinė, 200 x 330 cm x 98 cm
- Ilgis:200 cm
- Plotis:330 cm
- Aukštis:98 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Torrense Berlin 02, juoda sp., kairinė, 175 x 265 cm x 98 cm
- Ilgis:175 cm
- Plotis:265 cm
- Aukštis:98 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Eridano Solar 99, juoda sp., dešininė, 202 x 275 cm x 90 cm
- Ilgis:202 cm
- Plotis:275 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Eridano Omega 68, Soft 11, juoda sp./geltona sp., kairinė, 202 x 275 cm x 90 cm
- Ilgis:202 cm
- Plotis:275 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
Kampinė sofa Canis Berlin 01, Soft 11, juoda sp./pilka sp., 235 x 235 cm x 90 cm
- Ilgis:235 cm
- Plotis:235 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Evanell Sawana 14, Soft 17, balta sp./juoda sp., kairinė, 216 x 330 cm x 102 cm
- Ilgis:216 cm
- Plotis:330 cm
- Aukštis:102 cm
- Spalva:Balta sp., Juoda sp.
Kampinė sofa Evanell Sawana 14, juoda sp., dešininė, 216 x 330 cm x 102 cm
- Ilgis:216 cm
- Plotis:330 cm
- Aukštis:102 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Evanell Monolith 84, Monolith 97, juoda sp./pilka sp., kairinė, 216 x 330 cm x 102 cm
- Ilgis:216 cm
- Plotis:330 cm
- Aukštis:102 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Evanell Sawana 14, juoda sp., kairinė, 216 x 330 cm x 102 cm
- Ilgis:216 cm
- Plotis:330 cm
- Aukštis:102 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Silla Flores 10, juoda sp., dešininė, 204 x 302 cm x 95 cm
- Ilgis:204 cm
- Plotis:302 cm
- Aukštis:95 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Sorento Omega 91, Soft 11, juoda sp./rožinė sp., dešininė, 195 x 295 cm x 80 cm
- Ilgis:195 cm
- Plotis:295 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Juoda sp., Rožinė sp.
Kampinė sofa Sorento Omega 91, Soft 11, juoda sp./rožinė sp., kairinė, 195 x 295 cm x 80 cm
- Ilgis:195 cm
- Plotis:295 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Juoda sp., Rožinė sp.
Kampinė sofa Sorento Monolith 84, Monolith 97, juoda sp./pilka sp., kairinė, 195 x 295 cm x 80 cm
- Ilgis:195 cm
- Plotis:295 cm
- Aukštis:80 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Eridano Omega 68, Soft 11, juoda sp./geltona sp., dešininė, 202 x 275 cm x 90 cm
- Ilgis:202 cm
- Plotis:275 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
Kampinė sofa Bonett Solar 99, juoda sp., dešininė, 175 x 250 cm x 92 cm
- Ilgis:175 cm
- Plotis:250 cm
- Aukštis:92 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Porto Sawana 14, Soft 11, juoda sp., kairinė, 217 x 278 cm x 74 cm
- Ilgis:217 cm
- Plotis:278 cm
- Aukštis:74 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Roxi Loco 10, juoda sp., dešininė, 165 x 240 cm x 90 cm
- Ilgis:165 cm
- Plotis:240 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Negro Sawana 21, Soft 11, juoda sp./pilka sp., kairinė, 160 x 245 cm x 90 cm
- Ilgis:160 cm
- Plotis:245 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp.
Kampinė sofa Larde Marte 10, juoda sp., dešininė, 191 x 276 cm x 90 cm
- Ilgis:191 cm
- Plotis:276 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Escada Sawana 14, juoda sp., dešininė, 200 x 330 cm x 98 cm
- Ilgis:200 cm
- Plotis:330 cm
- Aukštis:98 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Loreto Omega 68, Soft 11, juoda sp./geltona sp., kairinė, 210 x 260 cm x 102 cm
- Ilgis:210 cm
- Plotis:260 cm
- Aukštis:102 cm
- Spalva:Geltona sp., Juoda sp.
Kampinė sofa Ricardo Sawana 14, juoda sp., dešininė, 205 x 280 cm x 90 cm
- Ilgis:205 cm
- Plotis:280 cm
- Aukštis:90 cm
- Spalva:Juoda sp.
Kampinė sofa Lorelle Mat Velvet 99, juoda sp., kairinė, 160 x 225 cm x 105 cm
- Ilgis:160 cm
- Plotis:225 cm
- Aukštis:105 cm
- Spalva:Juoda sp.















































