Sieninės lentynos
672 prekės
Prekės ženklas
Kalune Design
Sieninė lentyna Kalune Design Snow 745DCD3616, balta sp., 33.6 cm x 120 cm x 19.5 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:33.6 cm
- Plotis:120 cm
- Ilgis:19.5 cm
- Spalva:Balta sp.
Greitas pristatymas
Sieninė lentyna Kalune Design Lama 495SSE1118, pušies sp
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Plotis:15 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Lost 804TRH1601, riešuto sp., 79.5 cm x 21.3 cm x 33.5 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas, Metalas
- Aukštis:79.5 cm
- Plotis:21.3 cm
- Ilgis:33.5 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design WR040, juoda sp./riešuto sp., 60 cm x 55 cm x 15 cm
- Medžiaga:Mediena, Metalas
- Aukštis:60 cm
- Plotis:55 cm
- Ilgis:15 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Seramoni 775DCM1696, ąžuolo sp., 51 cm x 20 cm x 72 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas, Metalas
- Aukštis:51 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:72 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design CM-001, juoda sp./medžio sp., 90 cm x 55 cm x 60 cm
- Medžiaga:Medžio masyvas, Metalas
- Aukštis:90 cm
- Plotis:55 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Juoda sp., Rusva sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Janison, balta sp., 48 cm x 14.5 cm x 103 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:48 cm
- Plotis:14.5 cm
- Ilgis:103 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Piramit 854KLN1714, ruda sp., 62 cm x 18 cm x 62 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:62 cm
- Plotis:18 cm
- Ilgis:62 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Beads 855DTE1603, balta sp., 70 cm x 22 cm x 150 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:70 cm
- Plotis:22 cm
- Ilgis:150 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Room 854KLN1719, balta sp., 37 cm x 72 cm x 18 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:37 cm
- Plotis:72 cm
- Ilgis:18 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Rosaceae, juoda sp./riešuto sp., 30 cm x 20 cm x 15 cm
- Medžiaga:Mediena, Metalas
- Aukštis:30 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:15 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Amanos 854KLN1728, geltona sp., 32 cm x 17 cm x 120 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:32 cm
- Plotis:17 cm
- Ilgis:120 cm
- Spalva:Geltona sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Frisbi, juoda sp./riešuto sp., 47.4 cm x 20 cm x 45 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas, Metalas
- Aukštis:47.4 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:45 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Raf 45, riešuto sp., 51 cm x 9 cm x 51 cm
- Medžiaga:Medžio masyvas
- Aukštis:51 cm
- Plotis:9 cm
- Ilgis:51 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Elitra, balta sp., 59.3 cm x 15 cm x 180 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:59.3 cm
- Plotis:15 cm
- Ilgis:180 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design RAF-04-TT-1, riešuto sp., 50 cm x 100 cm x 18 cm
- Medžiaga:MDF plokštė, Melaminas
- Aukštis:50 cm
- Plotis:100 cm
- Ilgis:18 cm
- Spalva:Ruda sp., Rusva sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Raffy 1, ruda sp./juoda sp., 95 cm x 28 cm x 60 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas, Metalas
- Aukštis:95 cm
- Plotis:28 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Duz 855DTE1706, antracito sp., 10 cm x 60 cm x 22 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:10 cm
- Plotis:60 cm
- Ilgis:22 cm
- Spalva:Grafito sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Face 495SSE1187, riešuto sp., 31.8 cm x 19.6 cm x 28.2 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:31.8 cm
- Plotis:19.6 cm
- Ilgis:28.2 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Lama 495SSE1177, balta sp.
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Plotis:15 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Eldo Rebab, tamsiai pilka sp., 15 cm x 19.6 cm x 60 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:15 cm
- Plotis:19.6 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Pilka sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Caryophyllus, riešuto sp., 60 cm x 15 cm x 60 cm
- Medžiaga:Mediena, Metalas
- Aukštis:60 cm
- Plotis:15 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Afro 835PUQ1674, antracito sp., 51 cm x 20 cm x 90.6 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:51 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:90.6 cm
- Spalva:Grafito sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Piramit 854KLN1715, balta sp., 62 cm x 18 cm x 62 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:62 cm
- Plotis:18 cm
- Ilgis:62 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Cambel 854KLN1738, antracito sp./geltona sp., 96 cm x 19 cm x 64 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:96 cm
- Plotis:19 cm
- Ilgis:64 cm
- Spalva:Geltona sp., Grafito sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Room 854KLN1718, ruda sp., 37 cm x 72 cm x 18 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:37 cm
- Plotis:72 cm
- Ilgis:18 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Laurel 935CMN1310, balta sp., 90 cm x 60 cm x 15 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:90 cm
- Plotis:60 cm
- Ilgis:15 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design MEH207-S, juoda sp., 45 cm x 20 cm x 6 cm
- Medžiaga:Mediena
- Aukštis:45 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:6 cm
- Spalva:Juoda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design MEH207-XL, juoda sp., 80 cm x 35 cm x 6 cm
- Medžiaga:Mediena
- Aukštis:80 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:6 cm
- Spalva:Juoda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design MEH207-M, juoda sp., 66 cm x 29 cm x 6 cm
- Medžiaga:Mediena
- Aukštis:66 cm
- Plotis:29 cm
- Ilgis:6 cm
- Spalva:Juoda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design ON5-SU, ruda sp., 81 cm x 90.1 cm x 22 cm
- Medžiaga:MDF plokštė, Melaminas
- Aukštis:81 cm
- Plotis:90.1 cm
- Ilgis:22 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Raffy 2, ruda sp./juoda sp., 95 cm x 28 cm x 120 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Metalas
- Aukštis:95 cm
- Plotis:28 cm
- Ilgis:120 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Raffy 4, ruda sp./juoda sp., 120 cm x 28 cm x 120 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas, Metalas
- Aukštis:120 cm
- Plotis:28 cm
- Ilgis:120 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Halic 776HMS3668, ąžuolo sp., 82 cm x 150 cm x 22 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:82 cm
- Plotis:150 cm
- Ilgis:22 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Sablor 776HMS1722, ąžuolo sp., 86 cm x 30 cm x 30 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:86 cm
- Plotis:30 cm
- Ilgis:30 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Buba 495SSE1188, antracito sp./riešuto sp., 70 cm x 22 cm x 70 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:70 cm
- Plotis:22 cm
- Ilgis:70 cm
- Spalva:Grafito sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Lecco 495SSE1152, antracito sp., 52 cm x 84 cm x 20 cm
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:52 cm
- Plotis:84 cm
- Ilgis:20 cm
- Spalva:Grafito sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Herra, antracito sp., 60 cm x 20 cm x 40 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:60 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Grafito sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Reco 495SSE1122, ruda sp./juoda sp.
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Plotis:12 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Gladiolus, riešuto sp., 30 cm x 15 cm x 60 cm
- Medžiaga:Mediena, Metalas
- Aukštis:30 cm
- Plotis:15 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Freesia, juoda sp./riešuto sp./tamsiai ruda sp., 45 cm x 15 cm x 57 cm
- Medžiaga:Mediena, Metalas
- Aukštis:45 cm
- Plotis:15 cm
- Ilgis:57 cm
- Spalva:Juoda sp., Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Diana 495SSE1149, antracito sp., 90 cm x 20 cm x 60 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:90 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Grafito sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Gami 495SSE1115, balta sp., 48 cm x 19.6 cm x 82.2 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:48 cm
- Plotis:19.6 cm
- Ilgis:82.2 cm
- Spalva:Balta sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Kinik 854KLN1741, geltona sp., 60 cm x 19 cm x 40 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:60 cm
- Plotis:19 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Geltona sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Sezo Sezo Atlantic, ąžuolo sp., 42.4 cm x 15 cm x 42.4 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:42.4 cm
- Plotis:15 cm
- Ilgis:42.4 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Room 854KLN1717, tamsiai pilka sp., 37 cm x 72 cm x 18 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas
- Aukštis:37 cm
- Plotis:72 cm
- Ilgis:18 cm
- Spalva:Pilka sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Armoni 3'lü, ruda sp., 85 cm x 20 cm x 72 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Melaminas, Metalas
- Aukštis:85 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:72 cm
- Spalva:Ruda sp.
Sieninė lentyna Kalune Design Semo 835PUQ1642, antracito sp., 79 cm x 19.6 cm x 79 cm
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:79 cm
- Plotis:19.6 cm
- Ilgis:79 cm
- Spalva:Grafito sp.















































