Pufai
399 prekės
Prekės ženklas
Hanah Home
Pufas Hanah Home Flow 825BLC2506, kreminė sp., 40 cm x 40 cm x 40 cm
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Aukštis:40 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Rose 825BLC1642, pilka sp., 40 cm x 40 cm x 40 cm
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Aukštis:40 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Buena Park 558ZEN1334, oranžinė sp., 45 cm x 45 cm x 43 cm
- Ilgis:45 cm
- Plotis:45 cm
- Aukštis:43 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Alis Puf, juoda sp., 80 cm x 80 cm x 40 cm
- Ilgis:80 cm
- Plotis:80 cm
- Aukštis:40 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1 - 2
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Lake View 558ZEN1322, geltona sp., 57 cm x 45 cm x 45 cm
- Ilgis:57 cm
- Plotis:45 cm
- Aukštis:45 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Lake View 558dZEN1319, geltona sp./oranžinė sp., 57 cm x 45 cm x 45 cm
- Ilgis:57 cm
- Plotis:45 cm
- Aukštis:45 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home New Bern 558ZEN1303, violetinė sp., 41 cm x 41 cm x 44 cm
- Ilgis:41 cm
- Plotis:41 cm
- Aukštis:44 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Lake View 558ZEN1326, turkio sp., 57 cm x 45 cm x 45 cm
- Ilgis:57 cm
- Plotis:45 cm
- Aukštis:45 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Rose 825BLC1646, žalia sp., 40 cm x 40 cm x 40 cm
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Aukštis:40 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Rose 825BLC1644, mėlyna sp., 40 cm x 40 cm x 40 cm
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Aukštis:40 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Buena Park 8681875763799, geltona sp., 45 cm x 45 cm x 43 cm
- Ilgis:45 cm
- Plotis:45 cm
- Aukštis:43 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home New Bern 558ZEN1305, tamsiai žalia sp., 41 cm x 41 cm x 44 cm
- Ilgis:41 cm
- Plotis:41 cm
- Aukštis:44 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home New Bern 558ZEN1302, tamsiai raudona sp., 41 cm x 41 cm x 44 cm
- Ilgis:41 cm
- Plotis:41 cm
- Aukštis:44 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Lake View 558ZEN1323, tamsiai žalia sp., 57 cm x 45 cm x 45 cm
- Ilgis:57 cm
- Plotis:45 cm
- Aukštis:45 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne
Pufas Hanah Home Buena Park 558ZEN1335, turkio sp., 45 cm x 45 cm x 43 cm
- Ilgis:45 cm
- Plotis:45 cm
- Aukštis:43 cm
- Sėdimų vietų skaičius:1
- Su porankiais:Ne














