Prekių palyginimas

Rodyti
197,00 / vnt.
216,00 / vnt.

Palyginimas

Prekės tipas Palapinės Palapinės Palapinės
Prekės ženklas High Peak High Peak High Peak
Svoris 6.8 kg 10.9 kg 11.8 kg
Palapinės aukštis 170 cm 180 cm 190 cm
Spalva Pilka Žalia Mėlyna, Pilka
Išorinės palapinės medžiaga
Poliesteris - sintetinė ir patvari medžiaga, kuri iš dalies sugeria vandenį ir paprastai yra žymima simboliu P, pavyzdžiui, P 600 D. Nailonas - sintetinė medžiaga, kad sugeria vandenį ir paprastai yra žymima simboliu N, pavyzdžiui, N 420 D. Poliuretanas - sintetinė medžiaga, kuri nesugeria vandens ir žymima raidėmis PU. Poliamidas - nailono tipas iš sintetinės medžiagos, kuris sugeria vandenį. Outtex - speciali danga, kuri prailgina palapinės ilgaamžiškumą. Cordura - audinys pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu, atsparumu trinčiai ir plyšimams, taip pat drėgmei (impregnuotas). Cordura yra du kartus atsparesnė už nailoną ir net iki dešimties kartų atsparesnė už medvilninius audinius. Cordura naudojamas gaminiuose kuriems keliami itin aukšti tvirtumo reikalavimai. Raidė D (denjė) - nurodo pluošto storumą, kuo prieš D raidę skaičius bus didesnis, tuo audinys bus storesnis ir tvirtesnis, pvz. 600D. Raidė T (angl. thread count) - nurodo pluošto tankį (siūlų skaičių kvadratiniame colyje), kuo prieš T raidę skaičius bus didesnis, tuo audinys bus sunkesnis ir šiurkštesnis, pvz. 210T ar 190T. Ripstop - audeklas, austas sudarant specialią struktūrą, kuri daro jį žymiai atsparesnį plyšimui. Jame reguliariais tarpais (paprastai kas 5–8 mm) įaudžiami armuojantys stori tvirti siūlai (paprastai nailoniniai), kurie sudaro tinklelį.
190T 100% poliesteris 190T 100% poliesteris 190T 100% poliesteris
Vidinės palapinės medžiaga
Nurodoma ar palapinė turi vidinę sienelę. Dvisienės palapinės paprastai yra šiltesnės, sunkesnės ir patvaresnės, tačiau tokių palapinių surinkimas yra truputį sudėtingesnis. Priešingai nei išorinė medžiaga, palapinės vidinė medžiaga sukurta taip, kad galėtų kvėpuoti, išsaugoti šilumą ir neleidžia kauptis kondensatui.
Poliesteris Poliesteris Poliesteris
Dugno medžiaga
Nurodoma grindų medžiaga, kuri paprastai gaminama atspari vandeniui.
Polietilenas Polietilenas Polietilenas
Palapinės atlaikomas kritulių kiekis
Nurodomas vandens slėgis mm (milimetrais), kurį medžiaga gali išlaikyti. Pavyzdžiui, 1500 mm reiškia, jog stogo medžiaga galės nepraleisti tokio kiekio vandens daugiau nei 1 minutę. Kuo didesnis skaičius, tuo atsparesnė medžiaga.
3000 mm 3000 mm 4000 mm
Palapinės dugno atlaikomas kritulių kiekis
Nurodomas vandens slėgis mm (milimetrais), kurį medžiaga gali išlaikyti. Pavyzdžiui, 1500 mm reiškia, jog grindų medžiaga galės nepraleisti tokio kiekio vandens daugiau nei 1 minutę. Kuo didesnis skaičius, tuo atsparesnė medžiaga.
3000 mm 3000 mm 4000 mm
Vietų skaičius 4 5 5
Skersinių medžiaga
Nurodoma palapinės karkaso medžiaga. Durawarp pasižymi lengvumu ir elastingumu. Gaminama iš stilko pluošto ir poliesterio. Duraliuminis pasižymi lengvumu ir patvarumu. Stiklo pluoštas yra itin patvarus ir atsparus atmosferos poveikiui. Plienas yra patvariausias, tačiau sveria taip pat daugiausiai.
Stiklo pluoštas Stiklo pluoštas Stiklo pluoštas
Garantija 24 mėn 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija Tinklas nuo vabzdžių. Prieškambaris. Vidinės kišenės. Vieta žibintui. Sistema Vario Vent Control Langas. Tinklelis nuo vabzdžių. Didelis prieškambaris. Vidinės kišenės. Vieta žibintui. Sistema Vario Vent Control Langas. Tinklelis nuo vabzdžių. Didelis prieškambaris. Vidinės kišenės. Vieta žibintui. Sistema Vario Vent Control
197,00 / vnt.
216,00 / vnt.
Rodyti
143,00 / vnt.

Palyginimas

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Barzdaskutės Barzdaskutės
Prekės ženklas Philips Philips
Serija 7000 -
Modelis S7310/12 S7930/16
Skutimosi sistema
Barzdaskutės turi skirtingas skutimosi sistemas: rotacines arba tinklines. Rotacinės barzdaskutės turi tris besisukančius diskus, dengiančius skustuvo ašmenis. Barzdaskutė, švariai ir nepažeisdama odos, tik vienu prisilietimu kruopščiai pašalina plaukus, o ypač gerai pašalina trumpus plaukus. Rotacinių galvučių barzdaskutės tiksliai atkartos Jūsų veido ir kaklo kontūrus. Tinklinio tipo barzdaskutės turi vibruojančius ašmenis, kuriuos dengia plona plokštelė, neleidžianti tiesiogiai liestis su oda ir apsauganti nuo įsipjovimo ir odos sudirginimo.
Rotacinė Rotacinė
Drėgno skutimosi galimybė
Dalinasi į du būdus: šlapias ir sausas skutimasis.
Taip Taip
Skutimosi galvučių skaičius
Nuo skutimosi galvučių skaičiaus priklauso skutimosi greitis ir kokybė. Elektrinėse barzdaskutėse su tinkleliu gali būti nuo 1 iki 4 galvučių, o rotacinėse - 2 arba 3 galvutės.
3 3
Ekranas Taip Ne

Matmenys, svoris ir spalva

Spalva Balta, Mėlyna -

Trimerio charakteristikos

Peiliukų komplekto modelis SH70 SH70
Peiliukų keitimo indikatorius
Nurodo, kada reikia keisti ašmenis/peiliukus.
Taip Ne
Kirpiklis
Padeda koreguoti barzdos, ūsų, kaklo ir žandenų plaukus pilnai jų nenuskutant ir išlaikant tam tikrą ilgį.
Taip Taip

Jungtys ir maitinimas

Akumuliatoriaus tipas
Yra trys akumuliatorių ir elementų tipai: Li-Ion, Ni-MH ir Li-Pol.
Li-Ion Li-Ion
Maitinimo šaltinis Akumuliatorius Akumuliatorius
Greitas įkrovimas
Suteikia labai efektingą ir greitą įkrovimą vos per keletą minučių.
Taip Taip
Įkrovos laikas 60 min 60 min
Veikimo laikas įkrovus 50 min 50 min
Pakrovimo lygio indikatorius
Lemputė, kuri nurodo įkrovimo lygį.
Taip Taip
Besibaigiančios baterijos indikatorius
Lemputė, kuri parodo, kada akumuliatorius yra pilnai įkrautas.
Taip Taip

Valymas

Galima plauti vandeniu
Šios funkcijos dėka, po kiekvieno skutimosi Jūs galite praskalauti barzdaskutės ašmenis po tekančiu vandeniu. Nei mechanizmui, nei barzdaskutės ašmenims tai nekenkia, o atvirkščiai - pailgina barzdaskutės tarnavimo laiką.
Taip Taip
Savaiminis išsivalymas
Sistema, užtikrinanti barzdaskutės savaiminį išsivalymą, išsidžiovinimą ir ašmenų bei diskų dezinfekavimąsi. Barzdaskutę reikia įstatyti į įkroviklio angą taip, kad skutimosi dalis būtų nukreipta žemyn.
Ne Ne
Valymo būtinumo indikatorius
Nurodo, kada barzdaskutei reikalingas išvalymas.
Taip Ne

Papildomai

Komplekte Koreguojantis peiliukas, kelioninis krepšelis -
Garantija 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija SkinGlide. Ašmenys saugo odą ir puikiai pasiekia sunkiai pasiekiamus plaukelius. Ašmenys GentlePrecisionPRO. Galvutės Dynamic Flex juda 5 kryptimis. Bluetooth 4.1 (Programėlė GroomTribe išmaniajam telefonui)
143,00 / vnt.