Prekių palyginimas

Rodyti
242,00 / vnt.
207,20 / vnt.
259,00 € / vnt.

Palyginimas

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Dulkių siurbliai Dulkių siurbliai Dulkių siurbliai
Prekės ženklas Kärcher Kärcher Kärcher
Modelis SE 4002 SE 4001 PLUS SE4001
Dulkių siurblio tipas
Pagrindiniai du dulkių surinkimo tipai yra konteinerinis ir dulkių maišeliai. Konteinerinio dulkių surinkimo tipo pogrupis yra vandens filtras. Galimi ir dulkių surinkimo tipo deriniai: konteineris ir vandens filtras, dulkių maišeliai ir vandens filtras, tokių būdu dulkių siurblys gali būti naudojamas tiek sausam ir šlapiam valymui. Dulkių maišeliai labiau sulaiko smulkiąsias dulkių daleles. Vienkartinių maišelių komplekto, įprastai naudojant dulkių siurblį, užtenka maždaug metams. Daugkartiniai medžiaginiai maišeliai nėra sandarūs ir jie labiau tinka tada, kai nereikalaujama idealaus rezultato. Jei perkamas siurblys su vandens filtru ar dulkių surinkimo konteineriu, jam nereikės dulkių surinkimo maišelių, bet karts nuo karto vis tiek reiks keisti variklio filtrą ir smulkaus valymo filtrus. Siurbliuose su vandens filtru įtrauktas oras su dulkėmis ir nešvarumais patenka į vandenį, kur nusėda, o oras išpučiamas lauk. Kai kuriems siurbliams su vandens filtru gali tekti įsigyti specialų priedą, kuris nusodintų kylančias putas. Reikėtų nepamiršti, kad po darbo vandenį būtina išpilti, o siurblio rezervuarą išplauti ir išdžiovinti.
Sauso valymo cikloninis Plaunantis Sauso valymo - skysčius siurbiantis
Dulkių rinktuvo talpa 4 l 4 l 4 l
Vandens bakelio talpa - 4 l 4 l
Triukšmo lygis - 72 dB 73 dB

Galia ir valdymas

Galia
Nors ir teigiama, kad kuo didesnis dulkių siurblio galingumas, tuo geriau sutraukiamos dulkės, tačiau tai ne visuomet teisinga. Kai kurie modernūs nedaug elektros energijos naudojantys dulkių siurbliai yra palyginti labai našūs ir gali susiurbti daugiau dulkių už siurblius su galingais varikliais, už kurių sunaudotą energiją reikia atitinkamai sumokėti.
1400 W 1400 W 1400 W
Galios reguliavimas Ne Taip Ne
Garų slėgis - 1 Bar -

Įsiurbimo vamzdis, šepetys ir antgaliai

Vamzdžio tipas
Įsiurbimo vamzdžiai skirstomi į teleskopinius ir sudedamus/išardomus. Teleskopinis vamzdis – prailgintas siurblio konstrukcijos vamzdis. Reikiamą ir patogų ilgį, nuspaudus mygtuką, galima nusistatyti ištraukus ir užfiksavus vamzdį norimoje padėtyje. Po siurbimo vamzdį galima pilnai sutraukti. Sudedami/išardomi vamzdžiai taupo vietą.
Išardomas Išardomas Teleskopinis
Filtras
Išmetimo filtras turi būti pakeistas (arba išplautas, priklausomai nuo filtro tipo) kiekvienais metais. Yra trijų tipų išmetimo filtrų: mikrofiltras, neplaunamas HEPA filtras ir plaunamas HEPA filtras. Neplaunami mikrofiltrai ir HEPA filtrai negali būti plaunami. Jie turi būti pakeisti naujais filtrais. Plaunami HEPA filtri turi būti plaunami pagal pateiktas instrukcijas.
Putų filtras Poroloninis Putų filtras
Antgalio perjungimas (grindys / kilimas)  
Funkcija, kai vienas antgalis gali būti naudojamas kilimams ir grindims siurbti. Antgalis padės kruopščiai išsiurbti grindis virtuvėje, koridoriuje ir kilimus svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Antgalio režimas perjungiamas nuspaudžiant jungiklį koja.
Ne Ne Ne
Antgalis plyšiams  
Siauras antgalis plyšiams nepaliks neišvalyto nė vieno namų kampelio, net sunkiai prieinamose vietose. Šis antgalis kruopščiai išvalys plyšius, kampus, grindjuostes, tarpus tarp radiatoriaus ir tarpus tarp sienos ir baldų bei kitas siauras vietas.
Taip Taip Ne
Antgalis baldams
Su antgaliu minkštiems baldams kruopščiai išvalysite sofą, fotelį ar kitus baldus. Jums tikriausiai ne kartą buvo sunku išvalyti vaikų ar augintinių paliktą smėlį, maisto trupinius ar tiesiog dulkes nuo minkštų baldų. Šis antgalis ne tik padės švariai išvalyti baldus, tačiau ir tausos juos.
Taip Taip Taip
Antgalis kilimui
Šis antgalis skirtas kilimams siurbti.
Taip Taip Taip
Antgalis dulkėms  
Šis antgalis skirtas dulkėms susiurbti.
Ne Taip Taip
Vamzdžio medžiaga - Nerūdijantis plienas Plastikas
Antgalių skaičius - - 4
Skysčių siurbimas - - Taip
Turbo antgalis - - Ne

Matmenys, svoris ir spalva

Svoris 7.8 kg 8 kg 7.8 kg
Spalva Geltona, Juoda Geltona, Juoda Geltona
Ilgis - 441 mm 480 mm
Plotis - 386 mm 386 mm
Aukštis - 480 mm 441 mm

Papildomai

Garantija 24 mėn 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija Talpa švariam vandeniui: 4 l. Talpa nešvariam vandeniui: 4 l. Nuimama talpa švariam vandeniui. - Plaunantis dulkių siurblys. Purškimo antgalis su adapteriu kietiems paviršiams. Popierinis filtro maišelis, 1 vnt.
Laido ilgis
Ilgesnis laidas palengvins darbą, kadangi nereikės keisti maitinimo šaltinio. Veikimo skersmenį galima apskaičiuoti prie laido ilgio pridėjus papildomus tris metrus.
- - 7.5 m
242,00 / vnt.
207,20 / vnt.
259,00 € / vnt.