Prekių palyginimas

Rodyti
81,00 / vnt.
84,00 / vnt.
69,00 / vnt.

Palyginimas

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Virtuviniai kombainai Virtuviniai kombainai Virtuviniai kombainai Virtuviniai kombainai
Prekės ženklas MPM Philips Bosch Proficook
Modelis MRK-11 Kasia HR7628/00 MCM3201B PC-KM 1063
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas, Plastikas Plastikas Plastikas Nerūdijantis plienas, Plastikas
Komplekte Yra Yra Yra Yra
Maisto ruošimo indo talpa 1.5 l 2.1 l 2.3 l 1.75 l
Maišymo ąsočio talpa - 1 l - -

Matmenys, svoris ir spalva

Spalva Balta Rožinė Juoda Juoda, Nerūdijančio plieno
Plotis - 244 mm - -
Gylis - 244 mm - -
Aukštis - 377 mm - -

Funkcijos ir režimai

Kombaino funkcijos
Apelsinai, citrinos, greipfrutai, žaliosios citrinos, kiviai ir kiti citrusiniai vaisiai taip pat yra puikus vitaminų šaltinis, todėl norint neprarasti nė lašelio sulčių, būtina specialios rūšies sulčiaspaudė.
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė - apelsinai, citrinos, greipfrutai, žaliosios citrinos, kiviai ir kiti citrusiniai vaisiai taip pat yra puikus vitaminų šaltinis, todėl norint neprarasti nė lašelio sulčių, būtina specialios rūšies sulčiaspaudė., Maišymas - leis suminkyti vientisą ir nuoseklią tešlą., Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Sulčiaspaudė - funkcija, kurios pagalba kiekvieną dieną galima mėgautis šviežiai spaustomis morkų sultimis ir gauti būtiną kiekį vitaminų., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui. Maišymas - leis suminkyti vientisą ir nuoseklią tešlą., Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui. Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui. Citrusinių vaisių sulčiaspaudė - apelsinai, citrinos, greipfrutai, žaliosios citrinos, kiviai ir kiti citrusiniai vaisiai taip pat yra puikus vitaminų šaltinis, todėl norint neprarasti nė lašelio sulčių, būtina specialios rūšies sulčiaspaudė., Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui.
Pulsinis režimas
Pats intensyviausias režimas, kuris per keletą sekundžių sumals ar susmulkins produktus.
Taip Taip Taip Ne
Funkcijų skaičius - 25 - -

Galingumas ir našumas

Galia
Ši savybė yra pati svarbiausia. Kuo prietaisas galingesnis, tuo lengviau jis susidoros su didesne darbo apimtimi ir su kietesniais produktais. Namų naudojimui galingumą rekomenduojame pradėti žiūrėti bent jau nuo 600 vatų. Rekomenduojame įsigyti bent 750W ar galingesnį virtuvinį kombainą, kitu atveju įrenginys gali turėti problemų su mėsos malimu ar tešlos minkymu. Galingesni įrenginiai dažniausiai turi kelis darbo greičius, tad su galingu kombainu galėsite atlikti ir mažiau galingumo reikalaujančius darbus.
800 W 650 W 800 W 1200 W
Greičių skaičius
Įvairaus dydžio ir minkštumo produktų malimui, plakimui ir maišymui, būtinai reikalingi skirtingi greičiai. Pavyzdžiui, tešlos minkymui reikalingas lėtas režimas, o grietinėlei ar kiaušinių baltymams reikės greito plakimo režimo. Dažnai trys gerai parinkti greičiai yra žymiai geriau ir patogiau, negu 12 įvairiausių greičių, kadangi su tiek greičių, rasti geriausią yra sunkoka.
3 2 2 -
Maksimalus sūkių dažnis per minutę - 21000 rpm - -

Valdymas ir saugumas

Apsauga nuo perkaitimo Taip Taip Ne Ne
Ekranas - Ne - -
Valdymas - Mechaninis - -

Papildomai

Garantija 24 mėn 24 mėn 24 mėn 24 mėn
Galima plauti indaplovėje - Maisto ruošimo talpas ir peiliukus - -
Neslystantis pagrindas - Taip Taip Taip
Garantija juridiniams asmenims - 24 mėn - -
Papildoma informacija - Išmatavimai - 244 x 244 x 377 mm Guminės kojelės. Patogi antgalių laikymo sistema SmartStorage indo viduje Turbo režimas. Guminės kojelės
81,00 / vnt.
84,00 / vnt.
69,00 / vnt.