Prekių palyginimas

Rodyti
329,00 / vnt.
335,00 / vnt.
464,00 / vnt.

Palyginimas

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Orkaitės Orkaitės Orkaitės Orkaitės Orkaitės
Prekės ženklas Electrolux Electrolux Electrolux Electrolux Electrolux
Modelis EOC3430COX EOC3430EOX EEB4433POX EOC5654TOX EOE8P31X
Galia
Maksimali elektros energijos galia, prie kurios galima prijungti elektrinį paviršių.
3500 W 3480 W 3500 W 3480 W 3480 W
Orkaitės tipas
Yra du orkaičių tipai: dujinė ir elektrinė. Dujinės orkaitės suteikia galimybę laisvai reguliuoti šilumos kiekį, be to dujinė orkaitė įkaistą daug greičiau nei elektrinė. Elektrinę orkaitę paprasčiau pastatyti į pasirinktą vietą, lengviau valyti. Garų orkaitės maistą iškepa greičiau, išsaugo daugiau maistinių medžiagų ir drėgmės, o taip pat užtikrina puikų patiekalų skonį.
Elektrinė Elektrinė Elektrinė Elektrinė Elektrinė
Orkaitės talpa
Vienas svarbiausių parametrų renkantis orkaitę. Didelėje orkaitėje galima pagaminti daugiau maisto porcijų, todėl tokia orkaitė labai tinka didelėms šeimoms ir žmonėms dažnai priimantiems svečius. Tokiose orkaitėse dažniausiai yra grilis, iešmas ir kiti priedai.
72 l 72 l 74 l 72 l 71 l
Su apšvietimu
Dėka vidinio orkaitės apšvietimo, galima stebėti maisto ruošos eigą. Apšvietimas įsijungia automatiškai, kai atidaromos orkaitės durelės. Apšvietimą galima ir atjungti.
Taip Taip Taip Taip Taip
Spalva Nerūdijančio plieno Nerūdijančio plieno Nerūdijančio plieno Juoda, Nerūdijančio plieno Juoda, Nerūdijančio plieno

Energijos sąnaudos

Energijos klasė
Ekonomiškiausia viryklių klasė yra A+++. A standartinė klasė, A+ - ekonominė, o G klasė sunaudoja daugiausiai elektros energijos.
A A+ A A+ A+

Valdymas

Ekranas Taip Taip Taip Taip Taip
Valdymas
Mechaninis valdymas leidžia keisti orkaitės režimus rankenėlių, elektroninis – mygtukų pagalba, o sensorinis – prisilietimu. Būna ir kombinuotas valdymas (kelių tipų), pavyzdžiui, elektroninis valdymas mygtukais + rankenėlėmis. Toks valdymas leidžia keisti režimus mygtukų paspaudimu ir patogiu rankenėlės pasukimu.
Elektroninis Mechaninis Elektroninis, Mechaninis Mechaninis, Sensorinis Sensorinis
Laikmatis
Leidžia nustatyti maisto ruošimo laiką, o taip pat praneša apie maisto gaminimo pabaigą (garso arba šviesos signalo pagalba).
Taip Taip Taip Taip Taip

Orkaitės funkcijos

Orkaitės funkcijos
Ventiliatorius tolygiai paskirstantis karštą orą visoje orkaitėje.
Su konvekcija Su konvekcija Su konvekcija - Taip
Orkaitės durelių stiklų skaičius
Kuo daugiau orkaitės durelės turi stiklų, tuo ilgiau ir geriau išsilaikys šiluma orkaitėje.
4 4 - 3 -
Orkaitės maksimali temperatūra
Vėsioje orkaitėje temperatūra yra apie 90°C, labai lėtam maisto ruošimui - 120°C temperatūra, lėtam ruošimui - 150-160°C, vidutiniškai lėtam - 160-180°C temperatūra, saikingai karšta orkaitė - 190-200°C, karšta - 190-200°C, greita / labai karšta - 230-260°C.
275 °C 300 °C - 300 °C 300 °C
Grilis
Dujinis grilis yra ekonomiškesnis nei elektrinis. Grilis patiekalus ruošia taip, kaip kepant ant anglių. Besisukantis iešmas naudojamas dideliems mėsos gabalams, žuvų paruošimui.
Taip Taip Taip Taip Taip
Konvekcija
Ventiliatorius tolygiai paskirstantis karštą orą visoje orkaitėje.
Taip Taip Taip Taip Taip
Termometras maisto gaminimui
Prietaisas, kuris yra orkaitės viduje (įsmeigiamas į gaminamą patiekalą) ir rodantis patiekalo viduje esančią temperatūrą.
Ne Ne Ne Taip Taip

Saugumas

Vaikų saugos funkcija
Valdymo funkcijų blokavimas. Ši funkcija neleidžia vaikams gauti traumą, netyčia įjungti ar pakeisti nustatyto orkaitės rėžimą.
Ne Taip Ne Taip Taip

Komplektacija

Teleskopiniai bėgeliai
Teleskopiniai ištraukiami bėgeliai leidžia lengvai įdėti kepimo skardas į orkaitę ir lengvai jas ištraukti. Taip lengviau matosi kepinys, sumažėja pavojus patiekalą sudeginti, o ištraukus ruošiamo patiekalo skardą - rankos lieka laisvos.
1 lygio 1 lygio 2 lygių 1 lygio Nėra
Kepimo padėklų skaičius
Kepimo padėklų kiekis orkaitės komplektacijoje.
2 1 1 1 1

Matmenys

Plotis 597 mm 594 mm 594 mm 594 mm 596 mm
Gylis 550 mm 569 mm 567 mm 568 mm 569 mm
Aukštis 595 mm 594 mm 594 mm 594 mm 594 mm

Papildomai

Valymo tipas
Pagrindiniai orkaitės valymo tipai: Easy to Clean, pirolizės ir katalizinio savaiminio išsivalymo sistema. Katalizinė savaiminio išsivalymo sistema tai paviršius dengtas specialia emale, kuri apsaugo nuo dėmių. Pirolizės savaiminio išsivalymo sistema naudodama aukštą temperatūrą purvą paverčia pelenais. Esant Easy To Clean sistemai, orkaitę lengva valyti su paprasta šluoste, nes speciali porėta danga atstumia purvą ir riebalus.
Pirolizės savaiminio išsivalymo sistema Pirolizės savaiminio išsivalymo sistema Easy To Clean sistema Pirolizės savaiminio išsivalymo sistema Pirolizės savaiminio išsivalymo sistema
Grotelių skaičius
Grotelių kiekis orkaitės komplektacijoje.
1 1 1 1 1
Garantija 24 mėn 24 mėn 24 mėn 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija HEXAGON ekranas Nuimamo durys Įspaudžiamos rankenėlės - -
329,00 / vnt.
335,00 / vnt.
464,00 / vnt.