Prekių palyginimas

Rodyti
142,00 / vnt.
104,00 / vnt.

Palyginimas

Prekės tipas Elektroninės skaityklės Elektroninės skaityklės Elektroninės skaityklės
Prekės ženklas Amazon Pocketbook Pocketbook
Ilgis 16.9 cm 17.44 cm 16.13 cm
Plotis 11.7 cm 11.46 cm 10.8 cm
Aukštis 0.91 cm 0.9 cm 0.8 cm
Spalva Juoda Mėlyna Juoda
Ekrano įstrižainė 6 " 6 " 6 "
Ekrano tipas
Daugelis elektroninių skaityklių turi vieną iš dviejų ekrano tipų - E Ink arba SiPix. E Ink ekrano pranašumas - ideali teksto kokybė monitoriuje, pagerintas skaitymo greitis, ilgesnis baterijos darbo laikas, geras kontrastas skaitant lauke. Trūkumai – daugiausia tik pilki pustoniai, nėra galimybės reguliuoti apšvietimą (sunku skaityti tamsoje), nepritaikyta video/animacijos žiūrėjimui. LCD ekrano pranašumas – ekrano apšvietimas, ryškios spalvos, geriau kontroliuojamas jutiklinis ekranas. LCD ekranas užtikrina patogesnį skaitymą uždarose patalpose ir naktiniame apšvietime. Trūkumai – sunku skaityti lauke (ne patalpoje), didelės energijos sąnaudos. Yra keli LCD ekranų tipai: LCD TFT, LCD IPS, LCD FFS, LCD LTPS.
E-Ink Carta E-Ink Carta E-Ink Carta
Ekrano raiška taškais
Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo ryškesnis vaizdas.
1072 × 1448 1024 x 758 1024 x 758
Liečiamas ekranas
Jutiklinis ekranas reaguoja į pirštų prisilietimus.
Taip Taip Ne
Procesoriaus tipas ARM - Mediatek
Procesoriaus modelis
Procesorius vykdo duomenų apdorojimą, taip užtikrindamas įrenginio darbą. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau įrenginys apdoroja duomenis. Procesorius su didesniu veikimo dažniu yra galingesnis lyginant jį su kitu procesoriumi, turinčiu vienodus techninius duomenis, bet mažesnio veikimo dažnio.
Freescale Cortex A9 1.0 GHz 1 GHz 1 GHz
Procesoriaus dažnis 1 GHz - 1 GHz
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla. Joje išsaugoma laikina informacija, tiek programų tiek ir duomenų. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo daugiau užduočių vienu metu kompiuteris gali sklandžiai vykdyti. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų el. skaityklė dirbs greičiau.
512 MB 256 MB 256 MB
Kietojo disko talpa
Kuo didesnė įmontuotos atminties talpa, tuo daugiau el. knygų, audio knygų ir muzikos Jūs galėsite įrašyti į elektroninę skaityklę.
4 GB 8 GB 8 GB
Belaidis ryšys (WiFi)
Wi-Fi – tai bevielis įrenginys suteikiantis galimybę prisijungti prie tinklo (interneto).
Taip Taip Taip
Baterijos technologija
Būna dviejų tipų baterijos: ličio-jonų (Li-ion), jas turi dauguma nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).
Li-Ion Li-Ion LiPo
USB jungties tipas
Duomenų perdavimo jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius.
Micro USB Micro USB Micro USB
Su apšvietimu Taip - Taip
Palaikomi formatai AZW, AZW3, DOC, DOCX, GIF, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT BMP, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, RTF, TCR, TIFF, TXT BMP, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, RTF, TIFF, TXT
Garantija 24 mėn 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija Labai plonas. PagePress jutiklis. - Svoris: 155 g. Korpuso medžiaga: plastikas. Žodynas: anglų-vokiečių.
Modelis - Aqua 2 PB641 Basic Lux 2
Palaikomos atminties kortelės
Yra keli atminties kortelių tipai: CompactFlash (CF) atminties kortelių pagrindiniai privalumai – nedidelė kaina ir aukšto lygio saugumas. Secure Digital (SD) trečios kartos atminties kortelės. SD kortelės pasižymi tuo, kad yra aukšto saugumo lygio, nedidelės, pasižymi dideliu duomenų skaitymo/įrašymo greičiu, yra suderinamos su Multi Media Card, o taip pat pasižymi dideliais darbo resursais. Memory Stick (MS) kortelės turi apsaugos mechanizmą nuo atsitiktinio duomenų pašalinimo ir 10 sąlyčio jungčių, kurios užtikrina saugų kortelės pajungimą. Šioje atminties kortelėje vienu metu galima saugoti video, nuotraukas, garso ir tekstinius failus. XD Picture (XD) atminties kortelės turi tik flash atmintį ir neturi valdiklio, kuris leidžia įrenginiui kortelę priimti kaip įprastą kietąjį diską, todėl kortelei reikalingas adapteris. XD kortelė turi didelę atminties apimtį, didelį skaitymo/įrašymo greitį bei yra mažo dydžio. SmartMedia (SM) atminties kortelės yra nedidelės ir nedaug kainuoja. Tačiau, šios kortelės yra jautrios išoriniam poveikiui ir turi nedidelę atminties apimtį. MultiMediaCard (MMC) yra pačios mažiausios flash atminties kortelės, kurios numatytos nedideliems duomenų kiekiams ir pasižymi nedidelėmis energijos sąnaudomis.
- Nepalaiko MicroSD
Serija - - 2018
Svoris - - 155 g
157,00 / vnt.
142,00 / vnt.
104,00 / vnt.