Prekių palyginimas

Rodyti
507,00 / vnt.
629,00 € / vnt.
559,00 / vnt.

Palyginimas

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Skalbinių džiovyklė Skalbinių džiovyklė
Prekės ženklas AEG AEG
Modelis T8DBG48S T8DEE48S
Energijos klasė
Energijos sąnaudos nurodomos vienam standartiniam ciklui. Faktinis elektros energijos suvartojimas priklauso nuo pasirinktos džiovinimo programos. Ekonomiškiausia džiovyklės klasė A+++. A standartinė klasė, A+ - ekonominė, o G klasė sunaudoja daugiausiai elektros energijos.
A++ A++
Būgno talpa
Šis rodiklis nurodo kiek maksimaliai skalbinių Jūs galite sutalpinti į džiovyklės būgną. Nurodomas kilogramais.
8 kg 8 kg
Metinės energijos sąnaudos 235 kWh 154 kWh
Džiovinimo efektyvumo klasė B B
Triukšmo lygis
Nuo šio rodiklio priklauso, kaip tyliai dirbs džiovyklė.
66 dB 66 dB

Matmenys, svoris ir spalva

Plotis 600 mm 600 mm
Gylis 660 mm 660 mm
Aukštis 850 mm 850 mm
Spalva Balta, Pilka Balta, Pilka
Svoris 50.5 kg 62 kg

Valdymas ir ekranas

Valdymas
Yra mechaninis, elektroninis ir sensorinis skalbinių džiovyklės valdymo tipas. Elektroninis valdymas leidžia džiovyklę valdyti vienu mygtuko paspaudimu, mechaninis – ciklas pasirenkamas ratuko pasukimu, o sensorinis – prisilietimu.
Elektroninis, Mechaninis Elektroninis, Mechaninis
Ekranas
Būna LED, LCD ir TFT ekranai. Labai populiarūs LCD arba taip vadinami skystųjų kristalų ekranai, o taip pat LED plokščiųjų ekranų technologija. TFT technologijai būdinga tai, kad kiekvienas pikselis turi atskirą tranzistorių.
Taip Taip

Funkcijos ir programos

Džiovinimo tipas
Yra dvi skalbinių džiovyklių tipai: kondensacinis ir ventiliacinis. Kondensacinio tipo skalbinių džiovyklėje išgarintas vanduo patenka į tam skirtą konteinerį vandeniui, tad ventiliacija nėra būtina. Po džiovinimo vandenį reikia išpilti. Ventiliacinio tipo džiovyklės drėgmę pašalina per ventiliacinę angą.
Kondensacinis Kondensacinis
Programų skaičius 10 10
Džiovinimo programos
Drabužių džiovinimas žemoje temperatūroje leidžia džiovinti net tokius švelnius audinius kaip vilna, šilkas/apatinis trikotažas bei lauko sportinius drabužius.
Sintetinės programos: Tinkami kabinti į spintą, Itin sausi, Tinkami lyginti; Medvilnės programos: Tinkama dėti į spintą PLUS, Itin sausi, Tinkami lyginti Sintetinės programos: Tinkami kabinti į spintą, Itin sausi, Tinkami lyginti; Medvilnės programos: Tinkama dėti į spintą PLUS, Itin sausi, Tinkami lyginti
Programos pradžios atidėjimas
Leidžia nustatyti laiką, kada bus pradėtas drabužių džiovinimas.
Taip Taip

Papildomai

Garantija 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija Energijos suvartojimas per metus (160 ciklų): 235 kWh Energijos suvartojimas per metus (160 ciklų): 154 kWh. Funkcija ÖKOFlow.
507,00 / vnt.
629,00 € / vnt.
559,00 / vnt.