Prekių palyginimas

Rodyti
184,00 / vnt.
179,00 / vnt.
189,61 / vnt.
219,00 / vnt.

Palyginimas

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Orkaitės Orkaitės Orkaitės Orkaitės Orkaitės
Prekės ženklas Electrolux Electrolux Electrolux Electrolux Electrolux
Modelis EZB 3410AOX EZB3400AOX EZB3411AOX EOB43410OX EZF5E40X
Galia
Maksimali elektros energijos galia, prie kurios galima prijungti elektrinį paviršių.
2500 W 2500 W 2500 W 2780 W 2500 W
Orkaitės tipas
Yra du orkaičių tipai: dujinė ir elektrinė. Dujinės orkaitės suteikia galimybę laisvai reguliuoti šilumos kiekį, be to dujinė orkaitė įkaistą daug greičiau nei elektrinė. Elektrinę orkaitę paprasčiau pastatyti į pasirinktą vietą, lengviau valyti. Garų orkaitės maistą iškepa greičiau, išsaugo daugiau maistinių medžiagų ir drėgmės, o taip pat užtikrina puikų patiekalų skonį.
Elektrinė Elektrinė Elektrinė Elektrinė Elektrinė
Orkaitės talpa
Vienas svarbiausių parametrų renkantis orkaitę. Didelėje orkaitėje galima pagaminti daugiau maisto porcijų, todėl tokia orkaitė labai tinka didelėms šeimoms ir žmonėms dažnai priimantiems svečius. Tokiose orkaitėse dažniausiai yra grilis, iešmas ir kiti priedai.
60 l 60 l 57 l 72 l 57 l
Su apšvietimu
Dėka vidinio orkaitės apšvietimo, galima stebėti maisto ruošos eigą. Apšvietimas įsijungia automatiškai, kai atidaromos orkaitės durelės. Apšvietimą galima ir atjungti.
Taip Taip Taip Taip Taip
Spalva Nerūdijančio plieno Juoda, Nerūdijančio plieno Nerūdijančio plieno Nerūdijančio plieno Nerūdijančio plieno

Energijos sąnaudos

Energijos klasė
Ekonomiškiausia viryklių klasė yra A+++. A standartinė klasė, A+ - ekonominė, o G klasė sunaudoja daugiausiai elektros energijos.
A A A A A

Valdymas

Ekranas Taip Taip Taip Taip Taip
Valdymas
Mechaninis valdymas leidžia keisti orkaitės režimus rankenėlių, elektroninis – mygtukų pagalba, o sensorinis – prisilietimu. Būna ir kombinuotas valdymas (kelių tipų), pavyzdžiui, elektroninis valdymas mygtukais + rankenėlėmis. Toks valdymas leidžia keisti režimus mygtukų paspaudimu ir patogiu rankenėlės pasukimu.
Elektroninis, Mechaninis Mechaninis Elektroninis, Mechaninis Elektroninis, Mechaninis Elektroninis
Laikmatis
Leidžia nustatyti maisto ruošimo laiką, o taip pat praneša apie maisto gaminimo pabaigą (garso arba šviesos signalo pagalba).
Taip Taip Taip Taip Taip

Orkaitės funkcijos

Orkaitės funkcijos
Ventiliatorius tolygiai paskirstantis karštą orą visoje orkaitėje.
Su konvekcija Su konvekcija Kepintuvo, žiedinio kaitinimo, ventiliatoriaus Apačia, grilis, grilis + viršus + ventiliatorius, apšvietimas, žiedinis kaitinimas + ventiliatorius, viršus + apačia, ventiliatorius + grilius, ventiliatorius + grilius + apačia, viršus + grilis Kaitinimas iš apačios, ventiliatorius, grilis + kaitinimas iš viršaus, grilis + kaitinimas iš viršaus + ventiliatorius, žiedinis kaitinimas + ventiliatorius, kaitinimas iš viršaus + kaitinimas iš apačios
Orkaitės durelių stiklų skaičius
Kuo daugiau orkaitės durelės turi stiklų, tuo ilgiau ir geriau išsilaikys šiluma orkaitėje.
2 2 2 2 2
Orkaitės maksimali temperatūra
Vėsioje orkaitėje temperatūra yra apie 90°C, labai lėtam maisto ruošimui - 120°C temperatūra, lėtam ruošimui - 150-160°C, vidutiniškai lėtam - 160-180°C temperatūra, saikingai karšta orkaitė - 190-200°C, karšta - 190-200°C, greita / labai karšta - 230-260°C.
250 °C 250 °C 250 °C 275 °C 275 °C
Grilis
Dujinis grilis yra ekonomiškesnis nei elektrinis. Grilis patiekalus ruošia taip, kaip kepant ant anglių. Besisukantis iešmas naudojamas dideliems mėsos gabalams, žuvų paruošimui.
Taip Taip Taip Taip Taip
Konvekcija
Ventiliatorius tolygiai paskirstantis karštą orą visoje orkaitėje.
Taip Taip Taip Taip Taip
Termometras maisto gaminimui
Prietaisas, kuris yra orkaitės viduje (įsmeigiamas į gaminamą patiekalą) ir rodantis patiekalo viduje esančią temperatūrą.
Ne Ne Ne Ne -
Orkaitės funkcijų skaičius - - 7 9 6
Termostatas - - Taip Taip Taip

Saugumas

Vaikų saugos funkcija
Valdymo funkcijų blokavimas. Ši funkcija neleidžia vaikams gauti traumą, netyčia įjungti ar pakeisti nustatyto orkaitės rėžimą.
Ne Ne Ne Ne Ne

Komplektacija

Teleskopiniai bėgeliai
Teleskopiniai ištraukiami bėgeliai leidžia lengvai įdėti kepimo skardas į orkaitę ir lengvai jas ištraukti. Taip lengviau matosi kepinys, sumažėja pavojus patiekalą sudeginti, o ištraukus ruošiamo patiekalo skardą - rankos lieka laisvos.
Nėra Nėra Nėra Nėra -
Kepimo padėklų skaičius
Kepimo padėklų kiekis orkaitės komplektacijoje.
1 1 1 2 2

Matmenys

Plotis 594 mm 594 mm 594 mm 594 mm 560 mm
Gylis 560 mm 560 mm 560 mm 568 mm 594 mm
Aukštis 590 mm 590 mm 590 mm 594 mm 590 mm
Svoris - - - - 29.3 kg

Papildomai

Valymo tipas
Pagrindiniai orkaitės valymo tipai: Easy to Clean, pirolizės ir katalizinio savaiminio išsivalymo sistema. Katalizinė savaiminio išsivalymo sistema tai paviršius dengtas specialia emale, kuri apsaugo nuo dėmių. Pirolizės savaiminio išsivalymo sistema naudodama aukštą temperatūrą purvą paverčia pelenais. Esant Easy To Clean sistemai, orkaitę lengva valyti su paprasta šluoste, nes speciali porėta danga atstumia purvą ir riebalus.
Easy To Clean sistema Easy To Clean sistema Nėra Nėra Aqua Clean
Grotelių skaičius
Grotelių kiekis orkaitės komplektacijoje.
1 1 1 1 1
Garantija 24 mėn 24 mėn 24 mėn 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija Vidinis padengimas: emalė Vidinis padengimas: emalė Pirštų atspaudų nepaliekantis metalo paviršius Pirštų antspaudų nepaliekantis metalo paviršius -
Korpuso medžiaga - - Metalų lydinys Metalų lydinys, Nerūdijantis plienas Nerūdijantis plienas
184,00 / vnt.
179,00 / vnt.
189,61 / vnt.
219,00 / vnt.