Prekių palyginimas

Palyginimas

Prekės tipas Emulsiniai dažai Emulsiniai dažai Emulsiniai dažai
Prekės ženklas Sadolin Vivacolor Pentacolor
Kiekis pakuotėje, l 10 9 10
Dažų tipas Emulsiniai Emulsiniai Emulsiniai
Dažų spalva Balta Balta Balta
Spalvos pavadinimas Balta Balta Balta
Blizgumas Matinis Matinis Pusiau matinis
Skiediklis Vanduo Vanduo Vanduo
Skirta apdailos darbams Vidaus Vidaus Vidaus
Dažų paskirtis Sienoms Luboms, Sienoms Luboms, Sienoms
Išeiga 9 m²/l 10-12 m²/l 12-14 m²/l
Tinka dengti paviršius Betoną, Gipskartonį, Gipso blokelius, Gruntuotiems DSP paviršiams, Gruntuotiems DVP paviršiams, Medį, OSB plokštes, Plytų mūrą, Tapetuotus paviršius, Tinkuotus paviršius Betoną, Gipskartonį, Gipso blokelius, Glaistytus paviršius, Kartoną, Medį, OSB plokštes, Plytų mūrą, Tapetuotus paviršius Betoną, Gipskartonį, Tinkuotus paviršius
Darbo įrankiai Purkštukas, Volelis Purkštukas, Teptukas, Volelis Purkštukas, Teptukas, Volelis
Džiūvimo laikas (prieš liečiant) 1 h 0.5 h -
Džiūvimo laikas (prieš perdažant) 1 h 1 - 2 h 1 - 2 h
Tinka karščio veikiamiems paviršiams Ne Ne Ne
Savybės Nenutekantys, didelis atspalvių pasirinkimas, dažytas paviršius lengvai plaunamas Dažai atsparūs plovimui, trumpalaikiam buitinių valiklių bei silpnų tirpiklių (pvz., vaitspirito) poveikiui. Antibakteriniai emulsiniai sienų ir lubų dažai su sidabro jonais. Puikiai padengia paviršių, neblunka. Tinka namams, gyvenamiesiems pastatams, sveikatos priežiūros ir medicinos įstaigoms, visuomeniniams pastatams, maisto produktų gamybos ir pardavimo patalpoms, buitinėms patalpoms ir drėgnoms patalpoms dažyti.
Papildoma informacija - - Tinka naudoti ant mineralinių, paviršių, gipskartonio plokščių, tinkuotų ir betoninių paviršių, senais dažais padengtų paviršių. Netinka hidroizoliacine medžiaga padengtiems paviršiams. Biocidinius produktus naudokite atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.
Rodyti
84,15 / vnt.
99,00 € / vnt.
92,95 / vnt.
169,00 € / vnt.

Palyginimas

Prekės tipas Palapinė Palapinė
Prekės ženklas O.E.Camp O.E.Camp
Svoris 8.5 kg 8.7 kg
Palapinės ilgis 380 cm 470 cm
Palapinės plotis 340 cm 300 cm
Palapinės aukštis 185 cm 200 cm
Miegamosios dalies ilgis 2200 mm 2400 mm
Miegamosios dalies plotis 3200 mm 2900 mm
Miegamosios dalies aukštis 1750 mm 1900 mm
Spalva Ruda Pilka, Žalia
Išorinės palapinės medžiaga
Poliesteris - sintetinė ir patvari medžiaga, kuri iš dalies sugeria vandenį ir paprastai yra žymima simboliu P, pavyzdžiui, P 600 D. Nailonas - sintetinė medžiaga, kad sugeria vandenį ir paprastai yra žymima simboliu N, pavyzdžiui, N 420 D. Poliuretanas - sintetinė medžiaga, kuri nesugeria vandens ir žymima raidėmis PU. Poliamidas - nailono tipas iš sintetinės medžiagos, kuris sugeria vandenį. Outtex - speciali danga, kuri prailgina palapinės ilgaamžiškumą. Cordura - audinys pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu, atsparumu trinčiai ir plyšimams, taip pat drėgmei (impregnuotas). Cordura yra du kartus atsparesnė už nailoną ir net iki dešimties kartų atsparesnė už medvilninius audinius. Cordura naudojamas gaminiuose kuriems keliami itin aukšti tvirtumo reikalavimai. Raidė D (denjė) - nurodo pluošto storumą, kuo prieš D raidę skaičius bus didesnis, tuo audinys bus storesnis ir tvirtesnis, pvz. 600D. Raidė T (angl. thread count) - nurodo pluošto tankį (siūlų skaičių kvadratiniame colyje), kuo prieš T raidę skaičius bus didesnis, tuo audinys bus sunkesnis ir šiurkštesnis, pvz. 210T ar 190T. Ripstop - audeklas, austas sudarant specialią struktūrą, kuri daro jį žymiai atsparesnį plyšimui. Jame reguliariais tarpais (paprastai kas 5–8 mm) įaudžiami armuojantys stori tvirti siūlai (paprastai nailoniniai), kurie sudaro tinklelį.
210T 100% poliesteris 180T 100% poliesteris, dengtas PU
Vidinės palapinės medžiaga
Nurodoma ar palapinė turi vidinę sienelę. Dvisienės palapinės paprastai yra šiltesnės, sunkesnės ir patvaresnės, tačiau tokių palapinių surinkimas yra truputį sudėtingesnis. Priešingai nei išorinė medžiaga, palapinės vidinė medžiaga sukurta taip, kad galėtų kvėpuoti, išsaugoti šilumą ir neleidžia kauptis kondensatui.
Polietilenas -
Dugno medžiaga
Nurodoma grindų medžiaga, kuri paprastai gaminama atspari vandeniui.
Polietilenas Polietilenas
Palapinės atlaikomas kritulių kiekis
Nurodomas vandens slėgis mm (milimetrais), kurį medžiaga gali išlaikyti. Pavyzdžiui, 1500 mm reiškia, jog stogo medžiaga galės nepraleisti tokio kiekio vandens daugiau nei 1 minutę. Kuo didesnis skaičius, tuo atsparesnė medžiaga.
3000 mm 3000 mm
Palapinės dugno atlaikomas kritulių kiekis
Nurodomas vandens slėgis mm (milimetrais), kurį medžiaga gali išlaikyti. Pavyzdžiui, 1500 mm reiškia, jog grindų medžiaga galės nepraleisti tokio kiekio vandens daugiau nei 1 minutę. Kuo didesnis skaičius, tuo atsparesnė medžiaga.
3000 mm 3000 mm
Su ventiliacijos anga Taip Taip
Tinklelis nuo uodų Taip Ne
Vietų skaičius 5 4
Miegamųjų skaičius 1 1
Skersinių medžiaga
Nurodoma palapinės karkaso medžiaga. Durawarp pasižymi lengvumu ir elastingumu. Gaminama iš stilko pluošto ir poliesterio. Duraliuminis pasižymi lengvumu ir patvarumu. Stiklo pluoštas yra itin patvarus ir atsparus atmosferos poveikiui. Plienas yra patvariausias, tačiau sveria taip pat daugiausiai.
Stiklo pluoštas Stiklo pluoštas
Garantija 24 mėn 24 mėn
Papildoma informacija Užtvirtintos siūlės, yra durų tinklelis nuo vabzdžių, prieangio grindų danga pritvirtinta prie vidinės palapinės, ventiliacijos angos viršuje, palapinės stabilizavimo virvelės pritvirtintos prie išorinės palapinės Užtvirtintos siūlės, yra durų tinklelis nuo vabzdžių, prieangio grindų danga pritvirtinta prie vidinės palapinės, ventiliacijos angos viršuje, palapinės stabilizavimo virvelės pritvirtintos prie išorinės palapinės
84,15 / vnt.
99,00 € / vnt.
92,95 / vnt.
169,00 € / vnt.