„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau
Tik internetu

LevelOne RJ45 To SC Fast Ethernet Media Converter FVT-0104TXFC

Prekės kodas: 744157

Gaukite į namus už 2,99 €*. Pristatysime lapkričio 4 d.
* Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus aptarnavimo mokestį ir prekės svorį: 1.00 kg
Atsiėmimas parduotuvėje negalimas
Gaukite į paštomatą už 0,00–1,99 €. Pristatysime lapkričio 4 d.
Prekės informacija

Gaminio savybės

Prekės tipas Optiniai keitikliai
Prekės ženklas LevelOne
Jungtys RJ-45, SC
Bangos ilgis 1310 nm
Duomenų perdavimo greitis 100 Mb/s
Tinklo standartai IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Maksimalus veikimo nuotolis 20000 m
Описание товара на английском языке:
LevelOne RJ45 To SC Fast Ethernet Media Converter FVT-0104TXFC

FVT-0104 Ethernet PD media converter can interconvert electrical signals of 10Base-T/100Base–TX twisted pairs with optical signals of 100Base-FX. It extends the network transmission distance from 100m via copper cable up to 20 km via fiber optical cable.


FVT-0104 is a kind of PoE fiber media converter compliant with 802.3af standards, can get power supply from PSE endpoint or PSE midspan. The TP cable can transmit the data and power supply simultaneously. It makes the FVT-0104 is the ideal choice for remote areas of the network without power outlets.

Standards & Protocols:
IEEE802.3 10Base-T Ethernet,
IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet,
IEEE802.3u 100Base-FX Fast Ethernet,
IEEE802.3x Flow Control ,
IEEE802.3af POE PD

Port:

One RJ45 port: Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs
One optical port:
Single mode: SC (9/125?m)

Indicator:Power, POE, TP LINK/ACT, FX LINK/ACT, TP 100, FX FDX
Wavelength (nm): 1310nm
Transmission Method: Store and Forward
Power Input: [email protected] or Powered from PSE device
Operating Temperature (°C): -10 - 55
Operating Humidity (Non-condensing): 5% - 90%
Mount:
Desk,Wall,
Chassis mounted


Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų prekybos, aptarnavimo centruose. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums