„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau
Turime sandėlyje
Tik internetu

D-Link DMC-920T Media Converter

Prekės kodas: 80776

Gaukite į namus už 2,99 €*. Pristatysime spalio 27 d.
* Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus aptarnavimo mokestį ir prekės svorį: 0.60 kg
Atsiėmimas parduotuvėje negalimas
Gaukite į paštomatą už 0,00–1,99 €. Pristatysime spalio 27 d.
Prekės informacija

Gaminio savybės

Prekės tipas Optiniai keitikliai
Prekės ženklas D-Link
Modelis DMC-920T
Jungtys RJ-45, SC
Bangos ilgis 1310 nm
Duomenų perdavimo greitis 100 Mb/s
Maksimalus veikimo nuotolis 20000 m
Garantija 24 mėn
Papildoma informacija Iš 10/100BASE-TX į 100BASE-FX. SC. TX: 1550 nm. RX: 1310 nm. Full Duplex. Matmenys: 120 х 88 х 25 mm.
D-Link DMC-920T
Prekės aprašymas anglų kalba:

This media converter combines transmit and receive signals onto one fiber strand using two wavelengths. This design avoids the budget losses incurred by the single-wavelength single-fiber technology, and minimizes the possibility of reflections in the system. The units on both ends of a link are different. One module uses one wavelength to transmit and a second wavelength to receive, while the other module flips that relationship. For this reason these units are used in pairs. A pair of one-channel single fiber is used for media conversion between 10/100BASE-TX and 100BASE-FX.
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų prekybos, aptarnavimo centruose. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums