Vestuvių metinių dovana Jai

Visų pirma – sveikiname! Nesvarbu, ar praėjo metai, ar keli dešimtmečiai, meilės šventės visad būna stebuklingos. Žinoma, kad norite nustebinti savo mylimąją šią ypatingą dieną. Nesijaudinkite, jei jums trūksta idėjų – mes paruošėme dovanų sąrašą šiai progai paminėti.


Mes įsitikinę, jog su savo žmona esate užsivertę darbais, tačiau dar niekam nepakenkė šiek tiek atsipalaiduoti.
Yra keli būdai tai padaryti. Galite padovanoti rankinį masažuoklį, kad ji galėtų bet kada pasimasažuoti pavargusi po dienos darbų. Keletas žvakių sukurs puikią atmosferą. Jeigu turite kiemą, galite ją palepinti hamaku. Jame ji galėtų skaityti, grožėtis dangumi ar tiesiog atsipalaiduoti. Prie hamako gali padovanoti ir šiltą bei patogų pledą.

Mėgstančioms gaminti. Galite padovanoti ledų gaminimo aparatą, kokybiškus produktų matavimo įrankius ar sulčiaspaudę, apie kurią ji jau senai svajojo. 

Jeigu pastebėjote savo sutuoktinę sufleruojant apie nuobodulį, dabar yra pats laikas parodyti, jog tai girdėjote. Galite pradėti nusipirkdami palapinę ir suplanuodami nepamirštamą nuotykį. Jei stovyklauti ji nemėgsta, nupirkite šiaurietiško ėjimo lazdas. Jos puikiai tiks pasivaikščiojimams po gražią apylinkę. Galiausiai, jeigu esate pasiruošę romantiškam nuotykiui, kodėl gi neparodžius jai žvaigždžių pro asmeninį teleskopą? 

Ir žinoma, nepamirškite žmonos palepinti jos mėgstamiausiais kvepalais. Kvepalai – prabangi dovana, kuria ji pati galbūt ne visada save palepina. Tad tai puiki proga jums parodyti, kaip ją branginate.

Kad ir ką žmonai padovanosite, nepamirškite parodyti, kokia ji jums svarbi!
Sulčiaspaudė Bosch MES3500

Sulčiaspaudė Bosch MES3500

85,78 / vnt. 109,00 € / vnt.
-21%
Sulčiaspaudė Kenwood JE850

Sulčiaspaudė Kenwood JE850

149,00 / vnt. 199,00 € / vnt.
-25%
Šiaurietiškojo ėjimo lazdos Masters Phisique 0.1, 135 cm

Šiaurietiškojo ėjimo lazdos Masters Phisique 0.1, 135 cm

14,69 / komplektas 34,99 € / komplektas
-58%
Masažuoklis Baurer MG40

Masažuoklis Baurer MG40

19,00 / vnt. 26,99 € / vnt.
-29%