Vestuvinių metinių dovana Jam

Meilę švęsti visada verta, tad sveikiname jus su artėjančiomis vestuvių metinėmis. Kad nereikėtų nerimauti ką padovanoti, mes sudarėme tokiai progai tinkamų dovanų sąrašą.


Esate romantiška pora? Jauki vakarienė namuose būtų puikus būdas atšvęsti.
Paruoškite savo vyro mėgstamiausią patiekalą, galite net šiai progai nusipirkti gražių lėkščių, kurias galėsite naudoti įvairioms progoms. Desertui, ant lentelės patiekite įvairiausių sūrių bei vaisių, o į gražias, galbūt net personalizuotas, taures įpilkite kokybiško vyno. Romantiškai aplinkai sukurti – daug dekoratyvinių stalo žvakių. 

Jeigu jūsų vyras yra sportiškas, padovanokite jam dovaną, kuri atitiktų jo aktyvų gyvenimo būdą. Išmanusis laikrodis yra puikus prietaisas leidžiantis stebėti veiklą. Jis neabejotinai paskatins jį būti dar aktyvesniu. Jei leidžia finansai, padovanokite jam dviratį. Užkietėjusiam žvejui tiks patogi sulankstoma kėdė. Jei vyras nori būti aktyvesnis, tačiau sporto salė gana toli, o už lango jau per šalta, padovanokite jam treniruoklį. Dabar sportuoti jis galės net ir žiūrėdamas filmą. Be to, šia dovana galės naudotis visa šeima. 

Jei jūsų antroji pusė rūpinasi savo išvaizda, yra daugybė būdų jį pradžiuginti. Jis tikrai naudosis batų priežiūros rinkiniu, kurį jam pritaikysite pagal jo turimą avalynę. Jeigu jis daug keliauja, jam praverstų drabužius apsaugantis maišas arba patogus lagaminas su ratukais. Visgi bene geriausia dovana yra kvepalai, kurie suteiks dar didesnio pasitikėjimo savimi. 

Artėjant tokiai progai, svarbiausia – per daug nesijaudinti dėl dovanos. Dovanokite tai, kas atspindėtų jo pomėgius ir niekada neprašausite. 
Pietų lėkštė Bormioli, Ø 27 cm

Pietų lėkštė Bormioli, Ø 27 cm

7,74 / pakuotė 11,94 € / pakuotė

Parduodama pakuotėmis:
1 pakuotė – 6.0 vnt., 1 vnt. – 1,29 €
e. kaina
-35%