VEIKLA KARANTINO METU

Mieli klientai,
 
Džiaugiamės, kad galime padėti Jums saugiai įsigyti Jūsų pamėgtų buities ir laisvalaikio prekių. Mūsų komanda dirba be poilsio valandų, tačiau itin didelis Jūsų užsakymų srautas ir Lietuvoje išaugęs siuntų kiekis neleidžia šiomis dienomis pristatyti Jūsų užsakymų taip greitai, kaip mes norėtume. Todėl prašome Jūsų supratimo ir kantrybės, jei užsakymas iki Jūsų keliaus 2-3 dienomis ilgiau nei įprastai.
 
Suprasdami poreikį gauti prekes greičiau, mes jau baigiame savo atsiėmimo punktų pritaikymą saugiam prekių atsiėmimui bei artimiausiu metu saugius nuolatinius prekių atsiėmimo punktus įrengsime daugumoje „Senukų“ parduotuvių.
 
Su džiaugsmu kviečiame Jus į savo veiklą atnaujinusius atsiėmimo punktus! Apie paruoštą užsakymą būsite informuoti SMS žinute.
 
Svarbi informacija Vilniaus ir Kauno klientams! Šiuo metu Vilniuje ir Kaune sulaukiame ypatingai didelio žmonių srauto. Siekiant užtikrinti Jūsų bei mūsų darbuotojų saugumą, prireikus galime riboti atsiėmimų skaičių šiuose punktuose. Jei norimo atsiėmimo punkto negalite pasirinkti, bandykite tikrinti galimų pasirinkti atsiėmimo punktų sąrašą kitą dieną arba rinkitės kitą pristatymo būdą. Atsiprašome už galimus nepatogumus.
 
Nuolatiniai senukai.lt prekių atsiėmimo punktai ir jų darbo laikas:
 
Prekių atsiėmimo punktai Kaune (Islandijos pl. 32, Veiverių g. 148, Jonavos g. 62), Vilniuje (Vikingų g. 3, Ukmergės g. 244, P. Lukšio g. 34) ir Klaipėdoje (Šilutės pl. 35 ir Liepų g. 81)
Pirmadieniais – penktadieniais nuo 8.00 iki 19.00 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val.
 
Prekių atsiėmimo punktai Šiauliuose (Pramonės g. 6), Panevėžyje (Darbo a. 7) ir Alytuje (Statybininkų g. 71A-Likiškėlių g. 72)
Pirmadieniais – penktadieniais nuo 8.00 iki 18.00 val.
Šeštadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val.
 
Prekių atsiėmimo punktai Mažeikiuose (Tirkšlių g. 5E), Rokiškyje (Parokiškės k.), Kaišiadoryse (Gedimino g. 116), Elektrėnuose (Draugystės g. 13), Prienuose (Vytauto g. 41/45), Utenoje (J. Basanavičiaus g. 52), Ukmergėje (Kauno g. 120B), Druskininkuose (M. K. Čiurlionio g. 111)
Pirmadieniais – penktadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Šeštadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val.
 
Dar viena gera žinia, kad pasirinkus atsiėmimą parduotuvėje, galėsite įsigyti ir tas prekes, kurių dėl gabaritų ar svorio negalėjome pristatyti į namus.
 
Dėkojame, kad mumis pasitikite!
 
Taip pat, šiuo metu savo veiklą vykdo laikini atsiėmimo punktai, atliekant užsakymus telefonu arba elektroniniu paštu.
Perkant telefonu 8 700 11119 (spausti 1) ar el. paštu [email protected], galite teirautis apie produktus, kuriais neprekiaujama interneto senukai.lt svetainėje. Prekes, esančias fizinėse „Senukų“ parduotuvėse, pristatysime į namus arba suteiksime galimybę jas atsiimti prekių atsiėmimo punktuose. Daugiau informacijos ČIA.
 
Nuo 2020 m. kovo 31 d. maisto produktais prekiaujama „Senukų“ parduotuvės, esančios adresu Lukšio g. 34, Vilnius (PP Banginis), specialiai tam įrengtoje prekybos vietoje, atskirtoje nuo likusio prekybinio ploto. Apsiperkant ir siekiant apsaugoti vieniems kitus, laikykitės atstumo, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, naudokite apsaugines priemones bei vykite apsipirkinėti po vieną.
Prekybos vietos darbo laikas: I–V 08.00–19.00, VI–VII 09.00–18.00. Daugiau informacijos rasite ČIA.
 
 
Dažnai užduodami klausimai, karantino metu
 
Ar internetinė parduotuvė pristatinės prekes į namus ir paštomatus?
Iš anksto apmokėtiems užsakymams pristatymo tvarka į namus ir paštomatus nesikeičia.
Užsakymų apmokėjimas prekių pristatymo į namus metu negalimas. Už prekes patogiai atsiskaityti galite užsakymo patvirtinimo metu.
Tai pat informuojame, kad galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19.
Dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų skaičiaus paštomatuose, kviečiame kuo greičiau atsiimti siuntas ir atlaisvinti paštomato skyrelį kitai siuntai.

Internetinės parduotuvės užsakytų prekių grąžinimas:
Dėl dabartinės situacijos šalyje, prekių grąžinimas ir garantinis aptarnavimas bus vykdomas nuotoliniu būdu. Visa informacija ČIA. Turint bet kokių klausimų ar iškilus neaiškumams, prašome susisiekti el. paštu [email protected]
 
Kur galiu pasitikrinti vykdomo užsakymo statusą?
Užsakymo būseną galite matyti prisijungę prie savo paskyros interneto senukai.lt puslapyje ČIA.

Kodėl gavau ne visas prekes?
Kaip ir nurodoma Pirkimo taisyklėse, užsisakius daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatomos skirtingu metu, nes yra vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomi transportavimo mokesčiai netaikomi. Daugiau apie pristatymo tvarką galite sužinoti ČIA. Savo užsakymo statusą galite sekti ČIA.
 
Dėl Akcijos: TREČIADIENĮ IR ŠEŠTADIENĮ su MYLIMIAUSIA kortele daugeliui prekių taikoma 30 % nuolaida!
Informuojme, kad (dėl susiklosčiusios situacijos šalyje), šeštadienio ir trečiadienio Super kainų akcija nevyks. Visų organizuojamų akcijų pasiūlymus galite rasti ČIA.
 
Kur rasti specialius pasiūlymus bei akcijas?
Visų organizuojamų akcijų pasiūlymus galite rasti ČIA.
 
Ką daryti, jei turiu „Senukų“ dovanų kortelę, kurios galiojimo laikas baigiasi karantino laikotarpiu?
Visų „Senukų“ dovanų kortelių, kurių galiojimas baigiasi karantino laikotarpiu, galiojimo terminas pratęsiamas trims mėnesiams nuo paskutinės karantino dienos. Dovanų kortelių galiojimo terminas pratęsiamas automatiškai, klientams papildomai nieko daryti nereikia.
 
Ką daryti, jei „Senukų“ parduotuvėje esu išsinuomojęs (-usi) įrankį (-ius) ir sutartyje nurodytas grąžinimo terminas patenka į karantino laikotarpį?
Klientams, besinaudojantiems įrankių nuomos paslauga karantino laikotarpiu, nieko daryti nereikia. Įmonės darbuotojai su jais susisieks asmeniškai ir suteiks visą su įrankio (-ių) grąžinimu susijusią informaciją.
 
Esu juridinis klientas – noriu užsisakyti prekių. Kaip galėčiau tai padaryti karantino metu?
Didmeninės prekybos užsakymai karantino metu priimami telefonu ir el. paštu. Prekės bus pristatomos suderintu būdu arba jas galėsite atsiimti „Senukų“ prekių išdavimo punktuose. Daugiau informacijos rasite ČIA.