„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

VEIKLA KARANTINO METU

Mieli klientai!

Džiaugiamės, kad galime padėti Jums saugiai įsigyti Jūsų pamėgtų buities ir laisvalaikio prekių. Su komanda stengiamės prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios situacijos ir tuo pačiu informuoti savo pirkėjus, todėl nuolatos atnaujiname pateikiamą informaciją apie fizines parduotuves, elektroninę bei didmeninę prekybą.
Išaugęs siuntų kiekis kartais neleidžia pristatyti Jūsų užsakymų taip greitai, kaip mes norėtume, todėl prašome Jūsų supratimo ir kantrybės, Jei užsakymas iki Jūsų keliaus keliomis dienomis ilgiau.

3 būdai užsisakyti

Internetu
www.senukai.lt Apie paruoštą užsakymą būsite
informuoti SMS žinute.

Prekes internetu parduoda UAB
„Kesko Senukai Digital”, įmonės kodas 304144008

PLAČIAU
Telefonu
+370 700 11 119 Apie paruoštą užsakymą būsite
informuoti SMS žinute.
Užsakymai priimami:
I-V: 8.00-17.00 val.
VI: 8.00-16.00 val.
VII: 9.00-15.00 val.

Prekes telefonu parduoda
UAB „Kesko Senukai Lithuania”, įmonės kodas 234376520

PLAČIAU
El. paštu
[email protected] Apie paruoštą užsakymą būsite
informuoti SMS žinute.
Užsakymai priimami kasdien:
I-V: 8.00-17.00 val.
VI: 8.00-16.00 val.
VII: 9.00-15.00 val.

Prekes el. paštu parduoda
UAB „Kesko Senukai Lithuania”, įmonės kodas 234376520

PLAČIAU

Fizinių parduotuvių naujienos

Užsakymai telefonu ir el. paštu

Šiuo metu savo veiklą vykdo laikini UAB ,,Kesko Senukai Lithuania”, atliekant užsakymus telefonu arba elektroniniu paštu:
8 700 11119 (spausti 1) ar el. paštu [email protected]

Šią veiklą vykdo UAB „Kesko Senukai Lithuania”, įmonės kodas 234376520, PVM mokėtojo kodas LT343765219, El. paštas [email protected]
DAUGIAU INFORMACIJOS


Didmeninė prekyba

Juridiniai asmenys, lojalumo programų PROFICARD ir NAUJAKURYS dalyviai, norintys karantino metu užsisakyti prekių, gali tai padaryti:

 • telefonu +370 700 35 522;
 • el. paštu, nurodytu detalesnėje informacijoje.
 • Prekės bus pristatomos suderintu būdu Jūsų nurodytu adresu arba jas galėsite atsiimti prekių išdavimo punktuose.


  Šią veiklą vykdo UAB „Kesko Senukai Lithuania”, įmonės kodas 234376520, PVM mokėtojo kodas LT343765219, El. paštas [email protected]

  DAUGIAU INFORMACIJOS  Fizinės parduotuvės

  Informuojame, kad dėl visoje Lietuvoje įvesto karantino uždarosios akcinės bendrovės „Kesko Senukai Lithuania“ fizinės parduotuvės, išskyrus maisto parduotuves „Food core“, ir franšizės partnerių parduotuvės nuo 2020 m. gruodžio 16 d. iki 2021 m. vasario 28 d., įskaitytinai neveiks.
  DAUGIAU INFORMACIJOS

  Dažniausiai užduodami klausimai apie elektroninę prekybą

  Atsiėmiau prekes šiandien, kada gausiu sąskaitą faktūrą?

  Sąskaita faktūra automatiškai suformuojama per 6 darbo dienas po užsakymo įvykdymo (prekės atsiėmimo arba perdavimo kurjerių tarnybai) ir išsiunčiama užsakymo pateikimo metu nurodytu el. paštu bei patalpinama Jūsų paskyroje.

  Gavau sąskaitą faktūrą, tačiau noriu, kad joje būtų nurodyti kiti rekvizitai. Kur kreiptis?

  Dėl sąskaitos perrašymo galite kreiptis el. paštu [email protected]. Išskiriame keletą svarbių atvejų:

 • sąskaitų faktūrų perrašymas neatliekamas, jei PVM sąskaita faktūra buvo išrašyta fiziniam asmeniui ir norite, kad būtų perrašyta kitam fiziniam asmeniui;
 • Sąskaitos faktūros gali būti perrašytos ir 2021 metų data;
 • Jei Jūsų užsakymui jau buvo suformuota sąskaita, po jos perrašymo bus suformuota kreditinė sąskaita pirmajai ir tuomet išrašyta nauja sąskaita faktūra su Jūsų pageidaujamais rekvizitais;
 • Jei vienai iš užsakyme esančių prekių yra taikomas atvirkštinio PVM įstatymas, ir už užsakymą apmokėta ne iš įmonės sąskaitos - sąskaita faktūra negalės būti perrašyta;
 • Jei pageidaujate, kad sąskaitoje būtų nurodytas Jūsų asmens kodas, to padaryti negalėsime dėl Gyventojų duomenų apsaugos įstatymo.
 • Teikiau vieną užsakymą, tačiau gavau dvi (ar daugiau) sąskaitas faktūras. Ar sąskaitos faktūros gali būti sujungtos ir išrašyta viena bendra sąskaita visoms užsakymo prekėms?

  Ne. Deja, bet neturime tokios techninės galimybės, sąskaitos faktūros formuojamos automatiškai pagal tai iš kelių sandėlių vyksta prekės/

  Pristatymas numatytas kitą mėnesį, tačiau sąskaita faktūra reikalinga dar šio mėnesio data. Ką turėčiau daryti?

  Apgailestaujame, tačiau sąskaitos faktūros suformuojamos automatiškai per 6 darbo dienas, kai prekės perduodamos kurjeriams arba atsiimamos, todėl sąskaitoje bus nurodyta būtent ta prekių atsiėmimo / perdavimo kurjeriams diena, jos pakeisti neturime galimybės.

  Gavau ne visas užsakytas prekes. Ką turėčiau daryti?

  Rekomenduojame patikrini ar Jūsų užsakymas turėjo būti pristatytas tik iš vieno sandėlio. Galbūt likusios prekės dar Jums bus pristatytos, tačiau kitu vežimu. Šią informaciją galite rasti savo paskyroje prie užsakymo, arba senukai.lt skiltyje Užsakymo informacija, ten suvedus savo užsakymo numerį ir elektroninio pašto adresą iš kurio buvo teiktas užsakymas. Jei visgi siunta turėjo Jums būti pristatyta iš vieno sandėlio, tuomet kreipkitės el.paštu [email protected], laiško temoje nurodykite žodį ,,Pretenzija” ir užsakymo numerį.

  Kur galiu pasitikrinti kada numatytas užsakymo pristatymas?

  Šią informaciją galite rasti savo paskyroje prie užsakymo, arba senukai.lt skiltyje Užsakymo informacija, suvedus savo užsakymo numerį ir elektroninio pašto adresą iš kurio buvo teiktas užsakymas.

  Kodėl mano užsakymas vėluoja?

  Jūsų užsakymas gali vėluoti dėl keletos priežasčių, tokių kaip: kurjerių tarnyba nespėja klientams išvežioti prekių, vėluoja prekės pristatymas iš tiekėjo į mūsų sandėlį; sandėlio darbuotojai nespėja prekių atrinkti ir pakuoti. Tačiau mes dirbame pilnu pajėgumu, kad Jūsų užsakymas jus pasiektų kuo greičiau.

  Kiek laiko gali vėluoti mano užsakymas?

  Apgailestaujame, tačiau esant tokiai situacijai pasaulyje, paskelbto karantino šalyje bei dėl didžiųjų metų švenčių, užsakymų perdavimas kurjerių tarnybai gali vėluoti iki 5 darbo dienų. Svarbu. Jei užsakymo teikimo metu pasirinkote vieną iš OMNIVA paštomatų, kurie yra Vilniuje, Jūsų siunta gali vėluoti papildomai 5 darbo dienas. Jei užsakymo teikimo metu pasirinkote vieną iš LPEXPRESS paštomatų, Jūsų siunta gali vėluoti papildomai 3 darbo dienas.

  Kaip ir kur galiu atsiimti užsakymą teiktą internetu?

  Jei teikėte užsakymą senukai.lt internetinėje parduotuvėje ir pasirinkote vieną iš nurodytų atsiėmimo punktų, prekes galėsite atsiimti vietose Megoje, Lukšio g. ir Ukmergės g. Atsiėmimo puktuose.

  Kur ir kaip galiu grąžinti netikusią prekę?

  Netikusias ir nepatikusias prekes galite grąžinti į artimiausią šiuo laikotarpiu veikiantį prekybos centrą .SVARBU: prekių grąžinimo metu su savimi turėti sąskaitą faktūrą, kurią galėsite rasti prisijungę prie savo paskyros ir užpildytą prekių grąžinimo formą, kurią galėsite rasti čia. Jeigu sąskaitos faktūros rasti nepavyksta, vadinasi prekių grąžinimas dar nėra galimas. Sąskaita faktūra susigeneruoja automatiškai per 6 dienas nuo užsakymo pristatymo/atsiėmimo. Pinigai bus grąžinti įprasta tvarka. SVARBU: siekiant apsaugoti Jus, prekes galėsite grąžinti ir pasibaigus karantino laikotarpiui.

  Gavau nekokybišką/ne tą/nepilnos komplektacijos prekę. Ką turėčiau daryti?

  Jeigu pristatyta/atsiimta prekė pasitaikys nekokybiška, nepilnos komplektacijos ar ne ta kuri buvo užsakyta, apie tai mus reikėtų informuoti el. paštu [email protected] Laiško temoje svarbu nurodyti žodį “PRETENZIJA” ir užsakymo numerį, tokiu atveju Jūsų situacija greičiau pasieks atsakingo skyriaus darbuotojus. Taip pat, siekiant pagreitinti pretenzijos nagrinėjimo trukmę, prašome Jūsų pateikti visą informaciją, kuri darbuotojams gali būti naudinga: prekės kodas, prekės ir jos pakuotės nuotraukos, brūkšniniai kodai ir detalus situacijos aprašymas, taip pat nurodykite kokio pretenzijos sprendimo pageidaujate (prekės keitimo, nuolaidos ar atgauti sumokėtus pinigus).

  Kur galiu kreiptis dėl prekės garantinio aptarnavimo?

  Jei norite priduoti prekę garantiniam aptarnavimui, prašome pasitikrinti ar su sąskaita faktūra negavote garantinės pažymos su informacija kur reikėtų kreiptis. Jei visgi ši informacija nenurodyta, turėtumėte kreiptis į artimiausią Senukų prekybos centrą. Prekės gali būti grąžinamos „Kesko Senukai Lithuania“ parduotuvėse (išskyrus firmines parduotuves). Daugiau informacijos galite rasti čia.

  Kreipiausi el.paštu. Per kiek laiko bus atsakyta į mano užklausą?

  Šiuo metu turime itin didelį užklausų kiekį, tad labai atsiprašome, bet į jas atsakome per 1-10 darbo dienų. Labai prašome pakartotinai nesikreipti dėl situacijų, apie kurią jau pateikėte užklausą. Pažadame, kad į visas užklausas atsakysime.

  Nepavyksta prisiskambinti. Ką tokiu atveju daryti?

  Dėl itin išaugusio skambučių skaičiaus, nespėjame atsiliepti į visus skambučius. Rekomenduojame pabandyti vėliau arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected]. Jei tuo pačiu klausimu jau kreipėtės elektroniniu paštu, prašome tuo pačiu klausimu neskambinti - Jūsų laišką pasieksime greičiau, jei nereikės atsiliepti ir į skambutį.

  Noriu atšaukti savo užsakymą. Kaip galiu tai padaryti ir per kiek laiko bus grąžinti pinigai?

  Apie užsakymo atšaukimą prašome informuoti telefonu arba elektroniniu paštu [email protected]. Laiško temoje nurodykite žodį ,,atšaukimas” ir užsakymo numerį. Jei nespėsime atsakyti į Jūsų užklausą ir kurjerių tarnyba su Jumis susisieks dėl prekių pristatymo, siuntos tiesiog atsisakykite ir jos nepriimkite. Pinigus grąžinsime kaip galima greičiau, bet ne vėliau nei per 14 dienų po užsakymo atšaukimo.