SENUKŲ kredito kortelė

SENUKŲ kredito kortelė — daugiau nei mokėjimo kortelė. Tai laisvė pirkti taip, kaip norite Jūs.


Landings credit card desktop Landings credit card mobile

Kaip įsigyti?

SENUKŲ kredito kortelę galima užsisakyti nemokamai bet kuriame SENUKŲ prekybos centre.

Internetu pas mūsų partnerį MOKILIZINGAS! Įsigykite!

Finansavimo paslaugas teikia SENUKŲ partneris MOKILIZINGAS.

Kredito limitas

Įvertinus kliento mokumo galimybes, klientui gali būti suteikiamas vartojimo kredito limitas iki 5000 Eur.

Kreditas suteikiamas nuo 18 iki 65 m. amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiams, pateikusiems galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Kliento įvertinimas atliekamas atsižvelgiant į kliento pajamas, esamus įsipareigojimus ir pagal Lietuvos banko patvirtintas taisykles.

30 dienų prekių grąžinimo garantija

Klientams, atsiskaitantiems už prekes SENUKŲ kredito kortele, suteikiama galimybė grąžinti įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų, jeigu jos netiko, nepatiko spalva, modelis, dydis arba dėl kitų priežasčių. Negalioja prekėms, įsigytoms internetu.

Atsiskaitant SENUKŲ kredito kortele, būtina išsaugoti prekę, jos originalią pakuotę ir kitus su preke susijusius dokumentus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo SENUKŲ kredito kortelė naudinga apsiperkant SENUKŲ prekybos centruose?

Vieno apsipirkimo metu perkant už 200 Eur ar daugiau SENUKŲ prekybos centruose ar www.senukai.lt ir atsiskaitant SENUKŲ kredito kortele, Jums bus pritaikytas MOKI3 sąlygos – galėsite už pirkinius mokėti lygiomis dalimis per 3 mėnesius, be jokių palūkanų (papildomai kas mėn. mokamas 1 Eur mėn. limito mokestis).

Net 365 dienų grąžinimo garantija*, prekėms pirktoms SENUKŲ prekybos centruose (negalioja prekėms įsigytoms internetu).

Išskirtinės SENUKŲ lojalumo programos NAUJAKURYS nuolaidos.

*Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą rasite skaitydami toliau, "Kokios prekių grąžinimo taisyklės perkant su Senukų kredito kortele?" punkte.

Kodėl Senukų kreditinė kortelė yra pranašesnė už kitas? Lojalumo programa NAUJAKURYS. Kas tai? Kodėl turėčiau ja pasinaudoti?

Galimybė naudotis išskirtine SENUKŲ lojalumo programa NAUJAKURYS*. Tai nuolaidų programa skirta naujakuriams, kurie įsigijo ir įsirenginėja namą, butą, kotedžą, remontuoja namus ar atsinaujina būstą. Su SENUKŲ kreditine kortele Jums bus suteikta:

 • Iki 30 % nuolaida daugeliui prekių.
 • 20 % nuolaida paslaugoms (Įrankių nuoma, siuvimo paslaugos).
 • NEMOKAMOS DIZAINERIO PASLAUGOS (pagal iš anksto suderintą laiką).
 • NEMOKAMAS PREKIŲ PRISTATYMAS MIESTO RIBOSE (krovinių iki 1,5 t, perkant vienu metu prekių už 300 Eur ir daugiau).

Kada galiu pradėti naudotis SENUKŲ kredito kortele?

Atsiskaityti kortele internete galėsite iškart, kai ji bus aktyvinta, t. y. per 1 d. d. po sutarties pasirašymo. Apie tai, kad kortelė aktyvinta, Jums pranešime trumpąja SMS žinute.

Vokas su Jūsų kortelės PIN kodu jums atkeliaus po 3-5 dienų nuo kortelės užsakymo. Jei praėjus 5 dienoms šio voko nesulauksite, skambinkite mums telefonu +370 700 55 888.

Kortelėje įdiegta NFC (bekontaktė) funkcija, kuri leis iki 25 Eur Lietuvoje ir iki 30 Eur kitose šalyse (priklausomai nuo šalies nustatytų limitų) atsiskaityti už pirkinius greičiau ir paprasčiau.

Kaip sužinoti, kiek kortelėje yra pinigų?

Pasirašant sutartį Jums gali būti suteiktas kredito limitas. Prisijungę prie www.mokilizingas.lt/savitarna, matysite visą aktualią informaciją apie savo kortelės kredito limitą, likutį, atliktas operacijas, įmokų dydį, išlaidas bei mėnesio ataskaitą. Taip pat kortelės likutį galėsite sužinoti bet kuriame bankomate priimančiame MasterCard korteles.

Kur galiu atsiskaityti SENUKŲ kredito kortele?

 • SENUKŲ kredito kortele galite atsiskaityti pirkdami ir internetu, ir bet kurioje Lietuvos ar užsienio parduotuvėje, kurioje priimamos tarptautinės mokėjimo kortelės.
 • Taip pat vietose, kur nesiūlomos pirkimo išsimokėtinai paslaugos.
 • Apsipirkimas internetu tapo itin saugus, nes pritaikius „MasterCard SecureCode“ apsaugą apmokėjimą turėsite papildomai patvirtinti vienkartiniu kodu, kurį gausite į savo mobilųjį telefoną SMS žinute. Ši paslauga ir SMS žinutės – nemokamos*.

*Ši paslauga taikoma internetiniuose puslapiuose, kurie prisijungę prie MasterCard SecurCode programos, nes ji veikia tik kai šio saugumo laikosi abi pusės – kortelės leidėjas ir pardavėjas.

Ar galiu SENUKŲ kredito kortele išsiimti pinigų bankomate?

Taip! Išsiimti grynųjų pinigų galite bet kuriame pasaulio bankomate, priimančiame tarptautines MASTERCARD mokėjimo korteles.

Grynųjų pinigų išdavimo mokestis Lietuvoje ir užsienyje 6 proc. + 1 Eur.

Kokio dydžio įmokas reikės mokėti?

 • Jei atsiskaitysite SENUKŲ kredito kortele, iki kito mėnesio pabaigos turėsite sumokėti minimalią, 4,2 proc. įmoką, nuo panaudoto kredito limito sumos.
 • Išnaudotam kredito limitui pritaikysime fiksuotą 19,9 % metinę palūkanų normą. Tačiau jei už pirkinius atsiskaitysite iki kito mėnesio paskutinės dienos, palūkanų Jums neskaičiuosime! Vienintelis taikomas mokestis – 1 eur mėn. limito administravimo mokestis.
 • Minimalią įmoką matysite prisijungę www.mokilizingas.lt/savitarna, ar paskambinę tel. +370 700 55 888.
 • Jūsų laisvė rinktis – galite mokėti daugiau ir taip greičiau padengti išnaudotą kortelės kredito limitą. Pavyzdžiui, išnaudoję 1000 Eur kredito limitą, per mėnesį mokėdami mėnesio įmoką – 59,58 Eur, Jūs atsiskaitysite per 24 mėnesius. Metinė palūkanų norma bus 19,9 %, limito administravimo mokestis – 1 Eur/mėn, BVKKMN – 24,44 %, bendra mokėtina suma – 1229,76 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą.

Kiek kainuoja SENUKŲ kredito kortelė?

 • Metinė palūkanų norma 19,9 proc. nuo panaudotos kredito limito sumos.
 • Netaikome kortelės išdavimo, atsisakymo bei pristatymo ar limito keitimo mokesčių.
 • Jei pasinaudosite kortelės kredito limitu, už tą mėnesį skaičiuosime 1 Eur kredito limito administravimo mokestį.
 • Senukų kredito kortelė Jums nieko nekainuos, jei ja nesinaudosite.

Ką daryti pametus SENUKŲ kredito kortelę?

Kuo skubiau bet kuriuo paros metu skambinkite tel. +370 700 55 888 ir užblokuokite savo kortelę. Taip pat kortelę galite užblokuoti prisijungę www.mokilizingas.lt/savitarna. Tai padarę būkite ramūs – pinigai saugūs.

Kodėl SENUKŲ kredito kortelės naudojimosi sutartyje yra MOKILIZINGAS ir kitos įmonės?

SENUKŲ kortelės kredito limitą Jums suteikia MOKILIZINGAS, todėl su šia įmone pasirašote vartojimo kredito sutartį. Pasirašę sutartį su LHV banku (estiško kapitalo bankas, registruotas Estijoje ir griežtai kontroliuojamas centrinio Estijos banko), įgyjate teisę naudotis visais MASTERCARD privalumais. Šia kortele galėsite atsiskaityti daugiau nei 200 pasaulio šalių.

Kokios prekių grąžinimo taisyklės perkant su Senukų kredito kortele?

 • Prekių grąžinimo garantija suteikiama perkant prekes visose SENUKŲ parduotuvėse.
 • Garantija galioja visoms prekėms, išskyrus nurodytas negrąžinamų prekių ar paslaugų sąraše.
 • Grąžinama prekė turi būti nepanaudota, visiškai sukomplektuota, nepraradusi prekinės išvaizdos,išsaugota originali jos pakuotė. Jei prekė buvo įsigyta SENUKŲ parduotuvėje, prekę galima grąžinti įartimiausią SENUKŲ parduotuvės informacijos centrą ar prekių grąžinimo skyrių.
 • Prekes gali grąžinti tik fiziniai asmenys. Juridiniams asmenims papildoma garantija netaikoma.
 • Pinigai negrąžinami, jei prekė neoriginalioje pakuotėje, be sudedamųjų dalių (ne visas komplektas, pvz. nėra kroviklio, laidų, antgalių ir pan.), mechaniškai pažeista, visai ar iš dalies neveikia ar kitaip sugadinta.
 • Prekės grąžinimas įmanomas įvykdžius nurodytas sąlygas.

Kokios grąžinimo sąlygos?

Prekę galima grąžinti per 30 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo, pateikus originalų pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą.

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nepanaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos, su visais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis, jei tokių buvo.
 • Prekė gali būti grąžinta į artimiausią SENUKŲ parduotuvę (išskyrus franšizės parduotuves). Už prekės transportavimo išlaidas atsakingas klientas.
 • Pinigai gali būti grąžinami grynaisiais arba pervedami į kliento nurodytą banko sąskaitą (jei už prekę buvo mokėta pervedimu). Pinigai pervedami per 7 kalendorines dienas nuo prekės grąžinimo arba suma įskaitoma kitiems pirkiniams SENUKŲ parduotuvėse įsigyti.
 • Jei perkant buvo panaudota lojalumo kortelė, už prekę suteikti taškai išskaičiuojami.

Negrąžinamų prekių ir paslaugų sąrašas

 • Pristatymo, diegimo, jungimo, nuomos ir kitos paslaugos. Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė. Riboto galiojimo termino prekės (maisto prekės, gėrimai, baterijos).
 • Prietaisai, kurių naudojimą riboja tam tikri parametrai, vienkartinės licencijos ar pan. (pvz. profesionalams skirti fotoaparatai, navigacijos sistemos ir kt.).
 • Dovanų kortelės.
 • Spausdintuvų kasetės (jei pažeista gamyklinė pakuotė).
 • Sudaužytos, sugadintos, subraižytos ar kitaip dėl kliento kaltės mechaniškai pažeistos prekės. Programinė įranga, laikmenos su vaizdo ir garso įrašais, žaidimai (jei pažeista gamyklinė pakuotė). Mikrofonai, ausinės ir kiti dėvimi prietaisai.
 • Veido, kūno, dantų, plaukų, sveikatinimo priežiūros priemonės ir kitos higienos prekės, garso, vaizdo technika, kompiuteriai, telefonai, fotoaparatai, vaizdo kameros, matavimo prietaisai, išankstinio apmokėjimo telefono kortelės.

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susisiekite su mumis telefonu +370 700 55 888.