„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Paverskite savo namų biurą į vietą, kurioje jaustumėtes jaukiai

Jei turite visišką laisvę dekoruoti savo namų biurą, gerai apgalvokite, kaip jis turėtų atrodyti, nes čia jūs praleisite didžiąją dalį dienos. Neapkraukite savo biuro vietos nereikalingais daiktais, tačiau tuo pačiu suteikite jam šiek tiek asmeniškumo. 


Natūralu, jog mes visi norime, jog mūsų darbo vieta mums suteiktų didžiausią energijos kiekį
darbui, tačiau kai kalbame apie spalvas, pačių tinkamiausių tam spalvų niekada nėra. Kodėl?  Dėl laiko kiekio, kurį mes praleidžiame dirbdami, ir streso, kurį mes patiriame, ideali spalva bet kuriam biurui yra neutrali,  pageidautina dar ir raminanti. Taigi, pasirinkę šviesius mėlynos arba žalios spalvos atspalvius jūs jausitės ramus, bet ne melancholiškas. Ryškios spalvos, tokios kaip raudona ir oranžinė, iš kitos pusės, tampa varginančiomis ir nukreipiančiomis dėmesį, todėl jas geriau naudoti kitose patalpose. Norėdami papildomai padidinti raminantį poveikį – pastatykite augalų. Jeigu jums nelabai sekasi juos prižiūrėti, tuomet įsigykite dirbtinių gėlių.
Daiktų išdėstymas yra pats svarbiausias dalykas jūsų biure. Dažniausiai žmonės yra linkę pastatyti savo stalą į tamsiausią patalpos kampelį, tačiau jeigu jį pastatysite netoli nuo lango, jūs gausite visą įmanomą gyvybingumą, kuris ateina iš gamtos. Pastatykite ant stalo didelę stalinę lempą – pavargusios akys vidury dienos tikriausiai yra mažiausias dalykas, kurio jūs norite. Be to, jeigu jums tikrai patinka Feng shui, perstatykite visus baldus taip, jog visos durelės būtų į jus – taip išvengsite bet kokių smalsių lankytojų. Jeigu to neišeina padaryti, bent jau pabandykite vengti žiūrėjimo į sieną – tai sukuria depresišką atmosferą.

Nenuvertinkite komforto svarbos. Kai renkatės kėdę, įsitikinkite, jog ji yra patogi jums, o ne kitiems į jūsų biurą ateinantiems svečiams. Pažiūrėkite, kaip ji prilaiko jūsų nugarą. Prabangios senovinės kėdės atrodo stilingai, tačiau jūsų nugara jums už tai nepadėkos. Be to, jeigu turite erdvės, apsvarstykite galimybę įsigyti nedidelę sofą ar patogų fotelį. Nors dauguma viso darbo yra daroma sėdint prie stalo, jums taip pat reikės jaukios vietos skaitymui ar 5 minučių pertraukėlėms pailsėti. 
Emaliniai dažai Rilak Pentaprim, šviesiai mėlyni, 0.9 l

Emaliniai dažai Rilak Pentaprim, šviesiai mėlyni, 0.9 l

Turime sandėlyje
Stalo šviestuvas BL-1327, 6W, LED

Stalo šviestuvas BL-1327, 6W, LED

Turime sandėlyje
Galiausiai, įsigykite keletą stilingų daiktų saugojimo priemonių. Net jeigu dauguma jūsų darbo yra atliekama naudojant kompiuterį, vis tiek neišvengiamai turėsite ir keletą popierinių dokumentų. Susikurkite elegantišką dokumentų laikymo vietą, kurioje visi jūsų dokumentai bus tvarkingai sudėlioti. 

Be to, kai kalbame apie biurus, labai svarbu, jog visi dalykai jame būtų gražūs ir praktiški vienu metu. Nors tai atrodo šiek tiek keblu, tačiau viskas įmanoma. 
Biuro kėdė Paeroa, juoda

Biuro kėdė Paeroa, juoda

Emulsiniai dažai Pentacolor Bath & Kitchen, vaiskiai žali, 2.5 l

Emulsiniai dažai Pentacolor Bath & Kitchen, vaiskiai žali, 2.5 l

Turime sandėlyje
Emulsiniai dažai Pentacolor In Style, šviesiai žali, 2.5 l

Emulsiniai dažai Pentacolor In Style, šviesiai žali, 2.5 l

Turime sandėlyje
Stalo šviestuvas BL1200, 10W, LED

Stalo šviestuvas BL1200, 10W, LED

55,00 / vnt.
Turime sandėlyje