Nuostabiausios dovanos 2018 metų Kalėdoms

Iki Šv. Kalėdų liko labai nedaug laiko. Per tą laiką laukia labai daug darbų – reikia pasipuošti namus, pradėti ruoštis Kalėdiniam vakarėliui ir, žinoma, pasirūpinti dovanomis giminėms ir artimiesiems.

Dovanų idėjų yra tūkstančiai, tad patarti, kokias dovanas dovanoti – misija labiau nei neįmanoma... Kiekviena dovana turi būti pritaikyta pagal asmenį, kuriam ji bus padovanotas per šias Kalėdas. Dėl to dovanų pirkimą reiktų pradėti nuo sąrašo. Jame ir turėtų būti surašyti visi žmonės, kuriuos šiais metais apdovanosite jei ne asmeniškai, tai per Kalėdų Senelį.

Vaikams dovanos gana specifinės, o štai ką dovanoti suaugusiesiems?


Šildantys daiktai

Žiema iš mūsų šalies niekur nepabėgo. Sniego tikrai bus, todėl galima dovanoti daiktus, kurie primena žiemą ir žiemos malonumus. Tai gali būti šiltos pirštinės, kepurės, šalikai. Viena iš paprasčiausių ir nebrangiausių dovanų – šiltos vilnonės kojinės. Tai labai praktiškos dovanos, kurios nebus supakuotos į dėžes ir neatsidurs rūsyje. Žmogus namisėda? Galite dovanoti ir šiltas šlepetes ar pledą. Su megztiniais reiktų būti atsargesniems. Pilnas Youtube vaizdelių, kaip nusimena vaikai gavę megztinį su elniukais. Suaugusieji irgi neatrodo patenkinti tokia dovana, tad geriau nerizikuoti.

Ar norite nustebinti savo artimuosius? Padovanokite jiems grikių lukštų pagalvėlę, kurią galima pašildyti mikrobangų krosnelėje. Ji dar kurį laiką lieka šilta. Paprastai tokia naudojama susirgus, tačiau visada galima vėsų vakarą užsidėti ant kojų žiūrint televizorių ir pasimėgauti šiluma.

Gurmaniškos dovanos

Kelinti metai iš eilės gurmaniškos dovanos yra labai populiarios. Kokybiškų sūrių rinkinys, džiovintos, rūkytos mėsos gaminiai, saldumynai. Gali būti, kad pernai jau kažkam dovanojote tokių dovanų. Šiemet galite dovanas perkelti į naują lygį. Dovanoti galima ne pačius produktus, o specialius įrankius ar priedus. Pavyzdžiui, specialius sūrio pjaustymo peiliukus ir serviravimo įrankius. Šalia arbatos pakelio – puodelius ir arbatinuką. Šalia gero vyno butelio – atidarytuvų rinkinuką. Gražios lėkštutės, puodeliai tikrai pravers kiekvienoje buityje.

Jei jau prakalbome apie puodelius, tai reiktų priminti, kad juokingi ir personalizuoti puodeliai iš mados neišeina ir šiais metais. Ieškokite įvairių formų ir paskirties puodelių. Jie gali būti keramikiniai, stikliniai ar metaliniai – svarbu, kad būtų originalūs ir nenuobodūs.

Norite išsiskirti iš minios? Padovanokite asmeninę gurmanišką dovaną. Tegul tai bus butelis vyno ar tauriojo gėrimo. Dar turite laiko ant jo išgraviruoti kažką asmeniško. Tokia dovana tikrai apie save primins per visus kitus metus ar dar ilgiau.

Elektronika

Įvairūs elektronikos prietaisai – viena iš populiariausių dovanų bet kokia proga, ne tik per Kalėdas. Žmonai padovanotas planšetinis kompiuteris tikrai bus labai įsimintina dovana. Tiesa, tokias dovanas reiktų dovanoti artimiems ir gerai pažįstamiems žmonėms. Mažiau pažįstamiems žmonėms reiktų dovanoti nedideles ir nebrangias elektronikos dovanas – išmaniąsias apyrankes, ausines, universalius telefonų kroviklius, laikiklius.

Viena iš populiariausių dovanų – išmanieji laikrodžiai. Jie veikia kartu su mobiliuoju telefonu, atrodo stilingai. Net jei ši dovana nebus nešiojama kas dieną, tai ji pravers ypatingomis progomis. 

Beje, viena iš šaunesnių dovanų šiais metais – momentinė foto kamera, kuri iš karto spausdina nuotraukas. Tai tikrai nuotaikinga dovana, galinti praskaidrinti bet kokį vakarėlį.

Žaislai vaikams ir suaugusiems

Aišku, vienas iš populiariausių žaislų suaugusiems – įvairūs dronai. Skraidantys aparatai su kameromis ir be jų labai patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Reikia paprastesnių žaislų? Yra ne vienas loginis žaidimas-galvosūkis. Prie jo bus sugaištama gana nemažai laiko. Šachmatais suaugusio žmogaus žaisti nepriversi, tačiau yra ne vienas stalo žaidimas, kuris užkabins visus šeimos narius ir ilgais žiemos vakarais gali tapti alternatyva televizoriui ar telefoniniams žaidimams.

Kosmetika

Jei jau konstruktorių dovanojame tėčiui, tai kvepalus mamai? Galima juk ir atvirkščiai... Pastarųjų metų tendencija parodė, kad vyrai pradėjo gauti daugiau kosmetikos. Tai ne tik dušo želė ir tualetinis vanduo. Prasidėjo barzdos kosmetikos era. Visokie barzdos priežiūros įrankiai, žirklutės, ir kitos priemonės barzdos priežiūrai yra viena geidžiamiausių dovanų.

Moterims, aišku, kvepalai, kremai, vonios priedai kaip buvo populiarūs, taip ir išliko. Populiaru dovanoti grožio procedūras ir nuolaidų kuponus į SPA, grožio salonus, įvairias liekninimo procedūras. Aišku, makiažas, manikiūras, pedikiūras, antakių korekcijos taip pat populiarios procedūros, kurių moterys niekada neatsisakys.

Kelionės – išskirtinė dovana

2018 metais Kalėdinis laikotarpis yra itin palankus kelionėms. Reikia tik išsireikalauti 3 dienas laisvadienių tarp švenčių ir viskas – keliaukite, kur tik norite.

Čia iš karto bus priminta didelė kelionių kaina. Taip, keliauti į Tailandą 10 dienų yra brangu. Bet 2 dienų ekskursija po Žemaitiją kainuoja apie 50 eurų. Nedidelė kelionė po Lietuvą tėvams be vaikų – kur kas brangesnė dovana nei naujas prabangus žaisliukas ar vyno butelis. Reikia tik nusiteikti, kad aplinkos pakeitimas visada išeina į naudą, o ir Lietuvoje arba pas artimiausiu kaimynus yra ką pamatyti. Palmės ir snieguotos kalnų viršukalnės tegul lieka tolimose šalyse, o šalia turime labai daug kitų gražių lankytinų vietų.

Aišku, prie kelionės reikės ir tam tikrų kelionių atributų – krepšių, rūbų, batų.
Stalo žaidimas Tactic, Alias Party

Stalo žaidimas Tactic, Alias Party

17,99 / vnt. 21,99 € / vnt.
-18%
Stalo žaidimas Tactic, Alias Vyrai ar moterys

Stalo žaidimas Tactic, Alias Vyrai ar moterys

18,99 / vnt. 19,99 € / vnt.
-5%
Turistinė kuprinė Easy Camp Airgo, 30 l

Turistinė kuprinė Easy Camp Airgo, 30 l

39,17 / vnt. 69,95 € / vnt.
-44%
Dronas DJI Ryze Tech Tello

Dronas DJI Ryze Tech Tello

107,90 / vnt.
Vaikiškos šiaurietiško ėjimo lazdos Masters Physique Junior, 90 cm

Vaikiškos šiaurietiško ėjimo lazdos Masters Physique Junior, 90 cm

7,55 / pora 17,99 € / pora
-58%