Eglo šviestuvai
Searchlight šviestuvai
Trio švietuvai
Graham&Brown tapetai
Limonta tapetai
Rasch tapetai

Šviestuvai

Džiugiai Jums pristatome šviestuvų naujienas! Asortimentą papildėme pačiais naujaisiais garsių prekinių ženklų modeliais. Kolekcijose vyrauja vintažas, moderni klasika bei aukso spalva. Už lango vis greičiau temsta, tad namuose reikia dar daugiau jaukumo ir šviesos.

Blogas apšvietimas ne tik nesukuria jaukumo namuose, tačiau gali pakenkti ir jūsų sveikatai, todėl renkantis šviestuvą svarbiausia kokybė. Būtent šiuo principu, kurdamas šviestuvus ir vadovaujasi iš Jungtinių Amerikos valstijų kilęs EGLO gamintojas. Funkcionalumas, gerai apgalvota kiekviena šviestuvo detalė ir kokybė šiam gamintojui svarbiausia.

Naujausi Produktai


Didžiojoje Britanijoje įsikūręs Searchlight šviestuvų gamintojas, išsiskiria savo technologiškai pažangiais dekoratyviniais apšvietimo gaminiais. Searchlight gali pasiūlyti pačių įvairiausių tipų, dizaino ir stiliaus šviestuvų suteiksiančių namams ypatingo jaukumo.

Naujausi Produktai


Trio, vienas pirmaujančių apšvietimo gamintojų Europoje. Šviestuvai pasižymi ne tik vokiška kokybe, tačiau ir moderniais dizaino sprendimais bei prieinama kaina. Trio įkvepia ne tik rinktis patogumą, tačiau ir skirti dėmesio ekologijai.

Naujausi Produktai

Tapetai

Naujiena mūsų asortimente – jaukumą namuose sukuriantys viniliniai tapetai. Savo malonia tekstūra išsiskiriantys tapetai suteiks namams ypatingo šarmo. Žemiškų, pastelinių spalvų bei aukso motyvų turintys tapetai namus pripildys solidumo ir prabangos, o ryškesnių spalvų bei formų tapetai atrodys linksmai ir nuotaikingai.

Jau daugiau nei septyniasdešimt metų, Didžiojoje Britanijoje įkurta Graham&Brown įmonė įkvepia žmonės kūrybiškai pažvelgti į savo namų interjerą. Netikėti spalvų deriniai, įvairios formos, o svarbiausia aukščiausia kokybė – tai siūlo Graham&Brown.

Naujausi Produktai


Inovatyvumas, aukšta kokybė, ryškios spalvos ir tobula tapetų tekstūra, tokius tikslus sau kelia LIMONTA. Iš Italijos kilęs tapetų gamintojas gali pasiūlyti įvairių stilių ir spalvų vinilinius tapetus.

Naujausi Produktai


Vokietijoje įkurtas ir visame pasaulyje greitai išpopuliarėjęs Rasch prekės ženklas orientuojasi ne tik į kokybę, bet ir į jaukumą ir grožį. Rasch teigia, kad namų jaukumo paslaptis, tai jums mieli asmeniniai daiktai bei prie jų stilingai priderinti interjero elementai.