Lojalumo programa

Lojalumo kortelės MYLIMIAUSIA, VERTA RINKTIS ir SENUKŲ kredito kortelė

 • Naudokitės lojalumo kortelėmis MYLIMIAUSIA ,VERTA RINKTIS ir SENUKŲ kredito kortele, kaupkite lojalumo taškus ir jais padenkite iki 75 proc. pirkinių kainos! Lojalumo taškus galite kaupti arba jais atsiskaityti iš karto.
 • Lojalumo taškus galite kaupti SENUKŲ prekybos centruose ir interneto svetainėje www.senukai.lt  (perkant www.senukai.lt , SENUKŲ kredito kortelėje lojalumo taškai nekaupiami)
 • Lojalumo programos dalyviai už kiekvieną išleistą eurą gauna 3 lojalumo taškus, kurių vertė 0,03 €. Gimimo dieną ir 7 dienas po gimtadienio lojaliems klientams dovanojama dvigubai daugiau taškų (taškai dvigubinami tik vieno apsipirkimo metu).
 • Atsiskaitant už prekes lojalumo taškais, 1 taško vertė  lygi 1 euro centui. Atsiskaityti lojalumo taškais galima tik SENUKŲ prekybos centruose. Atsiskaityti lojalumo taškais negalima interneto svetainėje www.senukai.lt. 
 • Kortelėje sukaupti, bet nenaudojami lojalumo taškai galioja 3-ejus metus.
 • Informacija apie suteiktą nuolaidą ir gautus taškus pateikiama kasos čekyje.
 • Lojalumo kortelių MYLIMIAUSIA ,VERTA RINKTIS  galiojimo laikas  neribotas.
 • SENUKŲ kredito kortelė galioja 3-ejus metus, ji atnaujinama automatiškai ir nemokamai.

Kortelių turėtojai taip pat kviečiami naudotis tik jiems skirtais papildomais pasiūlymais, skelbiamais SENUKŲ prekybos centruose ir UAB „Kesko Senukai Digital“ interneto puslapyje www.senukai.lt bei siunčiamuose naujienlaiškiuose. 

 
Kortelės MYLIMIAUSIA įsigijimas

 • Nebankinės kortelės MYLIMIAUSIA kaina – 2 Eur, banko kortelės SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD kaina – 2 Eur.
 • Kortelę MYLIMIAUSIA galima įsigyti bet kuriame SENUKŲ prekybos centre ir daugelyje ČILI PIZZA bei SOYA tinklo restoranų, GINTARINĖS VAISTINĖS ir STATOIL visapusio aptarnavimo degalinių prekybos vietose, o SENUKŲ banko kortelę – SEB banke. 
 • Apie kortelės MYLIMIAUSIA partnerių teikiamą naudą skaitykite www.mylimiausia.lt
 • Norint įsigyti kortelę, reikia užpildyti anketą ir parduotuvėje ją pateikti kasininkui, kuris aktyvins lojalumo kortelę.
 • Pateikus užpildytą anketą SENUKŲ prekybos centro kasos arba informacijos centro darbuotojui, bus išduota ir aktyvinta kortelė MYLIMIAUSIA.


 Kortelės VERTA RINKTIS įsigijimas 

 • Kortelės VERTA RINKTIS kaina – 1,45 Eur.
 • Kortelę galima įsigyti bet kuriame SENUKŲ prekybos centre. Norint įsigyti kortelę, reikia užpildyti anketą ir parduotuvėje pateikti ją kasininkui, kuris aktyvins lojalumo kortelę.
 •  Kortelės VERTA RINKTIS anketą galima užpildyti bet kuriame SENUKŲ prekybos centre arba išsispausdinti ir užpildyti čia >>>. 

 
SENUKŲ kredito kortelės  įsigijimas

 • Kortelė išduodama NEMOKAMAI.
 • Kortelę galima įsigyti bet kuriame SENUKŲ prekybos centre arba internetu iš mūsų partnerio  MOKILIZINGO ( https://www.mokilizingas.lt/senuku-kredito-kortele/). 
 • SENUKŲ kredito kortelė su kredito limitu suteikiama Lietuvos Respublikos piliečiams nuo 18 iki 65 metų, pateikus galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę.
Parduotuvių, kuriose galioja lojalumo kortelės MYLIMIAUSIA , VERTA RINKTIS ir SENUKŲ kredito kortelė, sąrašas pateikiamas  čia>>. 
Papildoma informacija 
 • Lojalumo taškai su MYLIMIAUSIA , VERTA RINKTIS, SENUKŲ kredito kortelėmis neskiriami už akcijų prekes.
Lojalumo taškai su MYLIMIAUSIA , VERTA RINKTIS , SENUKŲ kredito kortelėmis nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už dovanų korteles, tabako gaminius ir jų priedus (pypkės, žiebtuvėliai ir kt.), akmens anglis, alkoholinius gėrimus, kitas akcizais apmokestinamas prekes, taip pat trečiųjų šalių teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymai, loterijos bilietai ir kt.).
 • Pirkėjui atsiskaitant užblokuota ar mechaniškai sugadinta MYLIMIAUSIA, VERTA RINKTIS ar SENUKŲ kredito kortele, SENUKŲ prekybos centro darbuotojai turi teisę jos nepriimti.
 • Susidėvėjusios kortelės (išsimagnetinusios ar neveikiančios) yra keičiamos, o sukaupti lojalumo taškai perkeliami į naują kortelę nemokamai. 
 • Pirkėjų skundai dėl lojalumo taškų priimami pateikus kasos čekį bei kortelę.
 • Kortelės VERTA RINKTIS ir MYLIMIAUSIA veikia interneto svetainėje www.senukai.lt ir šiose SENUKŲ parduotuvėse.
 • UAB „Kesko Senukai Lithuania“ pasilieka teisę keisti lojalumo programos sąlygas ir taisykles, galiojančias su MYLIMIAUSIA , VERTA RINKTIS, SENUKŲ kredito kortelėmis, apie tai iš anksto nepranešusi kortelių turėtojams.


Lojalumo programa meistrams arba naujakuriams

Lojalumo programa skirta profesionaliems meistrams arba asmenims, statantiems ar remontuojantiems nuosavą būstą (naujakuriams). Pasirinkite jums tinkamiausią bendradarbiavimo bei nuolaidų planą ir kasdien įsigykite jums aktualių prekių iki 30 proc. pigiau.
Lojalumo planai profesionaliems meistrams
Šie planai skirti visiems fiziniams ir juridiniams asmenims, dirbantiems santechnikos, elektros, apdailos, baldų gamybos srityse, remontuojantiems ar statantiems būstus ir nuolat perkantiems statybos, remonto, apdailos ir kitų prekių.


KLIENTO PLANAS „SANTECHNIKAS“

Daugeliui santechnikos, šildymo, vėdinimo prekių ir tvirtinimo detalių taikoma 30 proc. nuolaida, daugeliui įrankių – 20 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ prekių asortimentui galioja didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.
Jūsų patogumui, įrankių nuomai taip pat suteikiama 20 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) – yra NEMOKAMAS*.
 *Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 Eur ir daugiau.


KLIENTO PLANAS „ELEKTRIKAS“

Daugeliui elektros instaliacijos, apšvietimo prekių ir tvirtinimo detalių taikoma nuolaida iki 30 proc., daugeliui įrankių – 20 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ prekių asortimentui galioja didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuo
Jūsų patogumui, įrankių nuomai taip pat suteikiama 20 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) – yra NEMOKAMAS*.
*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 Eur ir daugiau.


KLIENTO PLANAS „APDAILININKAS“

Daugeliui apdailos prekių ir tvirtinimo detalių yra taikoma 20 proc. nuolaida, daugeliui įrankių – 30 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ asortimentui galioja didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.
Jūsų patogumui, įrankių nuomai taip pat suteikiama 20 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) – yra NEMOKAMAS*.
*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 Eur ir daugiau.


KLIENTO PLANAS „BALDININKAS“

Daugeliui baldų gamybos prekių, furnitūrai, tvirtinimo detalėms taikoma 20 proc. nuolaida, daugeliui įrankių – 30 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ asortimentui galioja didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.
Jūsų patogumui, įrankių nuomai suteikiama 20 proc. nuolaida, pjovimo paslaugoms – net 25 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) yra NEMOKAMAS*.
*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 Eur ir daugiau.


KLIENTO PLANAS „NAUJAKURYS“

Šis planas skirtas tik fiziniams asmenims, kurie stato arba remontuoja savo nuosavą būstą ir nuolat perka statybų, remonto, apdailos ir kitas prekes.
Daugeliui prekių yra taikoma 30 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o likusiam „Senukų“ asortimentui galioja didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose. Daugiau informacijos apie šį planą rasite ČIA.
Jūsų patogumui, įrankių nuomai suteikiama 20 proc. nuolaida, pjovimo paslaugoms – net 25 proc. nuolaida, o prekių pristatymas miesto ribose (krovinių iki 1,5 t) yra NEMOKAMAS*.
*Vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 Eur ir daugiau.


KLIENTO PLANAS „DIDMENININKAS“

Daugeliui prekių taikomos didmeninės kainos, nurodytos kainoženkliuose.

Kodėl verta tapti šios didmeninės prekybos lojalumo programos dalyviu?

 • Kasdien jums reikiamas prekes ir paslaugas įsigysite iki 30 proc. pigiau, o likusias prekes pirksite didmeninėmis kainomis.
 • Galėsite rinktis momentinę, kaupiamąją nuolaidą arba jų derinį*.
 • Jūsų užsakytos prekės bus surinktos ir paruoštos atsiimti per 2 valandas nuo užsakymo pateikimo.
 • Įsigytas, bet nepanaudotas prekes galėsite grąžinti per 30 kalendorinių dienų ir atgauti savo pinigus.
 • Galėsite dalyvauti tik jums skirtose akcijose.
 •  Visuomet pirmieji sužinosite aktualiausias naujienas ir pasiūlymus.
 • išskyrus planus „Naujakurys“ ir „Didmenininkas“.


Kaip tapti lojalumo programos dalyviu?

 • Kreipkitės į bet kurį prekybos centro „Senukai“ didmeninės prekybos vadybininką.
 • Pasirinkite savo planą.
 • Užpildykite prašymą-anketą kortelei gauti.
 • Daugiau informacijos apie šią lojalumo programą, planus ir sąlygas teiraukitės bet kurio didmeninės prekybos padalinio vadybininko.


Kur galioja lojalumo programos planai
Didmenininkas” ir Naujakurys”?

Žiūrėkite ČIA

Susisiekite su mūsų B2B vadybininkais prekybos centruose.
 

Lojalumo programos taisyklių pasikeitimai

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ turi teisę vienašališkai keisti, nutraukti lojalumo programos, nuolaidų taikymo sistemą, kortelės naudojimo taisykles bei sąlygas atskirai neįspėjusi, kortelės turėtoją informavusi interneto svetainėje imone.senukai.lt.

Daugiau informacijos apie šią lojalumo programą, planus ir sąlygas gausite iš bet kurio didmeninės prekybos padalinio vadybininko šiuose „Senukų“ objektuose:

Kaune, Draugystės g. 8C, tel. (8 37) 304 444 arba 8 685 27 174

Kaune, Jonavos g. 62, tel. (8 37) 212 126 arba 8 640 33 925

Kaune, Islandijos pl. 32 (MEGA), tel. (8 37) 304 029 arba 8 655 02 987

Kaune, Veiverių g. 148, tel. 8 685 27 152 

Vilniuje, P. Lukšio g. 34 (BANGINIS), tel. (8 5) 252 5254 arba 8 655 01 233

Vilniuje, Ukmergės g. 244, tel. (8 5) 249 2374 arba 8 652 87 057

Vilniuje, Vikingų g. 3 (NORDIKA), tel. (8 5)  249 2371 arba 8 696 08 318

Klaipėdoje, Šilutės pl. 35A, tel. (8 46) 416 428 arba 8 650 58 839

Panevėžyje, Darbo a. 7, tel. (8 45) 506 614 arba 8 699 90 294

Šiauliuose, Pramonės g. 6, tel. (8 413) 93 376 arba 8 616 07 792

Kaišiadoryse, Gedimino g. 116, tel. (8 346) 60 660 arba 8 655 25 117

Elektrėnuose, Draugystės g. 13, tel. (8 52) 858 130 arba 8 685 50 291

Utenoje, J. Basanavičiaus g. 52, tel. (8 389) 64 106 arba 8 699 85 309

Ukmergėje, Kauno g. 120B, tel. (8 340) 60 211 arba 8 652 77 390

Mažeikiuose, Tirkšlių g. 5E, tel. (8 443) 35 222 arba 8 656 84 721

Rokiškio r., Parokiškės k., tel. (8 458) 71 510 arba 8 656 33 169

Zarasuose, Savanorių g. 18, tel. (8 458) 71 510 arba 8 656 33 169

Alytuje, Statybininkų g. 71A / Likiškėlių g. 72, tel. (8 315) 65 093 arba 8 650 97 255

Prienuose, Vytauto g. 41 / 45, tel. (8 319) 60 119 arba 8 650 56 372

Telšiuose, Luokės g. 76-2, tel. (8 444) 31 520 arba 8 656 42 603

Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g. 120B, tel. (8 313) 69 036 arba 8 615 93 029

Biržuose, Rotušės g. 24A, tel. 8 650  89 350