„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Lojalumo programa MYLIMIAUSIA

Lojalumo programa Mylimiausia kortelė desktop Lojalumo programa Mylimiausia kortelė tablet Lojalumo programa Mylimiausia kortelė mobile

Plačiau apie programą


Kas yra kortelė MYLIMIAUSIA?

Tai lojalumo kortelė, su kuria galite gauti įvairiausių naudų pirkdami prekybos centruose SENUKAI ir lojalumo programos MYLIMIAUSIA partnerių prekybos vietose. Ši kortelė yra dviejų tipų:

 • SEB Mylimiausia MasterCard – tai SEB banko išduota mokėjimo kortelė, kuri yra ir kaip nuolaidų bei lojalumo programų kortelė UAB „Čili Holdings“, UAB „Gintarinė vaistinė“, UAB „Circle K Lietuva“, UAB „Kesko Senukai Lithuania“ prekybos vietose;
 • lojalumo kortelė Mylimiausia – tai bendra UAB „Čili Holdings“, UAB „Gintarinė vaistinė“, UAB „Circle K Lietuva“, UAB „Kesko Senukai Lithuania“ lojalumo ir nuolaidų programų kortelė.

Kokios pagrindinės gaunamos naudos prekybos centruose „Senukai“ turint kortelę?

 • Galite panaudoti Mylimiausia eurus pas bet kurį iš dviejų lojalumo programos MYLIMIAUSIA partnerių: prekybos centruose SENUKAI (išskyrus franšizės partnerį UAB „Kieliukai“ ir internetinę parduotuvę www.senukai.lt) ir ČILI PIZZA.
 • Lojalumo programos dalyviams į jų MYLIMIAUSIA kortelę prekybos centruose „Senukai“ Mylimiausia eurais sugrįžta 1 % nuo kiekvieno pirkimo kvito sumos (įskaitant ir akcines prekes).
 • Prekybos centruose „Senukai“ su kortele MYLIMIAUSIA ir bankine kortele SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD taikomos prekybos vietose galiojančios nuolaidos ir specialūs pasiūlymai.
 • Sukauptais Mylimiausia eurais galima apmokėti iki 75 proc. kito pirkinio vertės (įskaitant ir akcines prekes).
 • 1 Mylimiausia euro vertė yra lygi 1 eurui.

Informacijos apie partnerių teikiamas naudas su kortele MYLIMIAUSIA ieškokite programos taisyklėse, interneto puslapyje mylimiausia.lt, partnerių prekybos vietose arba teiraukitės paskambinę nemokamu infolinijos telefonu 8 800 77470.

Daugiau informacijos apie Mylimiausia eurus

 • Prekybos centruose „Senukai“ Mylimiausia eurai nesuteikiami ir jais negalima pasinaudoti perkant dovanų korteles, tabako gaminius ir jų priedus (pypkes, žiebtuvėlius ir kt.), alkoholinius gėrimus ir depozitinę tarą, akmens anglis, pjuvenų briketus ir granules, malkas, durpes, kuro priedus ir kitas akcizais apmokestinamas prekes, prekybos tinklo pirkinių maišelius, taip pat trečiųjų šalių teikiamas paslaugas (meistro paslaugas, prekių pristatymą ir užnešimą, nuomą, garantinį aptarnavimą, išankstinio mokėjimo kortelių papildymus, loterijos bilietus ir kt.).
 • Mylimiausia eurai nesuteikiami ir jais negalima pasinaudoti perkant internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt.
 • Mylimiausia eurai nesuteikiami ir jais negalima pasinaudoti prekybos centruose „Senukai“ atsiskaitant už prekes bankiniu pavedimu.
 • Mylimiausia eurai, sukaupti per kalendorinius metus, galioja iki kitų metų vasario mėn. paskutinės dienos., pvz.: per 2019 metus sukaupti Mylimiausia eurai galioja iki 2020 m. vasario 29 d. ir t. t. Nepanaudoti Mylimiausia eurai anuliuojami, į grynuosius pinigus nekeičiami ir kortelės turėtojui nekompensuojami.
 • Už pirkimą gauti Mylimiausia eurai į kortelę įkeliami per 24 val.
 • Informacija apie Mylimiausia eurais suteiktą nuolaidą ir gautus Mylimiausia eurus pateikiama kasos čekyje.

Informacijos apie partnerių taikomas išimtis kaupiant ir panaudojant Mylimiausia eurus ieškokite programos taisyklėse, interneto puslapyje mylimiausia.lt, partnerių prekybos vietose arba teiraukitės paskambinę nemokamu infolinijos telefonu 8 800 77470.

Kaip įsigyti nebankinę kortelę MYLIMIAUSIA?

 • Nebankinę MYLIMIAUSIA kortelę galima įsigyti daugelyje „Čili Pica“ ir „SOYA“ tinklo restoranų, prekybos centruose „Senukai“, „Gintarinės vaistinės“ ir „Circle K“ visapusio aptarnavimo degalinių prekybos vietose.
 • MYLIMIAUSIA kortelė išduodama lojalumo programos MYLIMIAUSIA nustatyta tvarka kiekvieno iš partnerių bei jų franšizės partnerių prekybos ir (arba) paslaugų teikimo vietose fiziniams asmenims nuo 18 (aštuoniolikos) metų, užpildžiusiems lojalumo programos Mylimiausia anketą.
 • SEB Mylimiausia MasterCard galima įsigyti visuose SEB banko skyriuose ir banko internetinėje svetainėje. SEB bankas išduoda tik banko mokėjimo kortelę SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD pagal SEB banko nustatytas taisykles, skelbiamas interneto svetainėje www.seb.lt.
 • SEB Mylimiausia MasterCard išduodama fiziniams asmenims nuo 7 (septynerių) metų visuose SEB banko skyriuose, interneto banke arba telefonu pagal SEB banko nustatytas taisykles ir įkainius, skelbiamus interneto svetainėje www.seb.lt.

Informacija VERTA RINKTIS kortelių turėtojams

Informuojame, kad lojalumo programa VERTA RINKTIS nebegalioja nuo 2018 10 31. Nuolaidų kortelėse VERTA RINKTIS sukaupti lojalumo eurai galiojo iki 2018 12 31.

Norint toliau dalyvauti „Senukai“ lojalumo programoje, kviečiame įsigyti MYLIMIAUSIA kortelę. Parduotuvių informacijos centre ar kasoje teiraukitės MYLIMIAUSIA kortelės anketos, ją užpildykite ir informacijos centre ar kasoje įsigykite MYLIMIAUSIA nuolaidų kortelę (kortelės kaina 2 eurai).


Lojalumo programos MYLIMIAUSIA taisyklės ir privatumo politika.
Programos partnerių naudos.
Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susisiekite su mumis nemokamu infolinijos telefonu 8 700 11119 arba ieškokite interneto svetainėje mylimiausia.lt.