„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Geriausios planšetės 2019


Pasaulyje, kur beveik kiekvieno kišenėje guli išmanusis telefonas, o namuose rimtesniems darbams laukia nešiojamasis kompiuteris, rodos šių įrenginių artimam giminaičiui – planšetiniam kompiuteriui vietos nebelieka. Nors akivaizdu, kad šis prietaisas skirtas ne kiekvienam, tiems, kurie daug keliauja laisvalaikio ar darbo reikalais ir nori turėti didelį ekraną lengvame korpuse tiek darbui, tiek pramogoms.

Foto: Pixabay.com
Jeigu esate vienas iš tokių žmonių ir svarstote, kokį planšetinį kompiuterį įsigyti, siūlome užmesti akį į mūsų sudarytą sąrašą, kuriame pateiktos geriausios planšetės 2019 metais.

Apple iPad Pro 12.9

„Apple iPad Pro“ yra geriausias planšetinis kompiuteris, kurį galite įsigyti dabar. Užpildytas naujausiomis technologijomis, šis įrenginys sužavės įspūdingais parametrais – naujausias „Apple A12X Bionic“ mikroprocesorius su 6 GB operatyviąja atmintimi, bei 120 Hz „ProMotion“ ekranas sutriuškins bet kurią jam pateiktą užduotį. Niekam ne paslaptis, jog „Apple“ save pristato kaip prestižinių išmaniųjų prietaisų gamintoja, todėl nenustebkite pamatę, jog pigiausia modelio versija, be aksesuarų gali siekti arti tūkstančio eurų.

Microsoft Surface Pro 6

Naujausias „Surface Pro“ serijos modelis sujungia viską, kas padarė šią planšetinių kompiuterių seriją tokia sėkmingą ir žengia dar vienu žingsniu arčiau tobulumo link. Dėl aštuntos kartos „Intel“ mikroprocesoriaus, prietaisas yra pakankamai galingas, kad galėtų konkuruoti net su aukštos klasės nešiojamaisiais kompiuteriais. Šalia to, prietaiso korpusas pagamintas iš aukštos kokybės metalo, kuriame įmontuotas atlenkiamas stovas, suteikiantis laisvės planšetinį kompiuterį pasidėti norimu kampu ant lygaus pagrindo.
Samsung Galaxy Tab S4

Jeigu jums prie širdies „Android‘ai“ „Samsung Galaxy Tab S4“ yra geriausias planšetinis kompiuteris su „Android“ operacine sistema, kurį galite įsigyti. Išskirtinis prietaiso aspektas – 10.5 colių, 1600x2560 raiškos „HDR OLED“ ekranas, turintis puikų dinaminį spalvų kontrastą, tad mėgstantiems žiūrėti filmus ar vaizdo įrašu – šis planšetinis kompiuteris bus idealus pasirinkimas. Vidiniai parametrai, lyginant su aukščiau išvardintais planšetiniais kompiuteriais, nėra tokie įspūdingi – „Snapdragon 835“, 4 GB operatyviosios atminties, bei 7300 mAh baterija, tačiau yra pakankamai galingas, kad susitvarkytu su daugeliu kasdienių užduočių.

Foto: Shutterstock.com
Kodėl planšetė?

Planšetės buvo beprotiškai populiarios dar prieš keletą metų, kai jos pirmą kartą pasirodė prekyboje. Šiomis dienomis ir telefonų ekranai yra pakankamai dideli, kad būtų galima atlikti visas norimas užduotis, tačiau planšetės visada buvo ir bus idealus pasirinkimas ramiam pasisėdėjimui skaitant naujienas, žiūrint filmus ar žaidžiant. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir pamatyti, kurios yra geriausios planšetės 2019 metais.