„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau
Franke

FRANKE PRODUKTAI JŪSŲ VIRTUVĖJE SUTEIKS DAUGIAU DŽIAUGSMO BEI NEDIDELIUS DARBUS PAVERS NUOSTABIAIS.

Daugiau informacijos apie produktus ir savybes rasite apačioje.

FRANKE Logo

VIRTUVINĖS PLAUTUVĖS

VIRTUVINĖS PLAUTUVĖS

NERŪDIJANTIS PLIENAS

Medžiaga, pasižyminti išskirtinėmis higienos savybėmis, kurios išlieka visą gyvenimą. Nerūdijantis plienas yra profesionalių virėjų pasirinkimas. Dėl savo ilgalaikių charakteristikų, Franke dizaino bei išbaigtumo šiomis plautuvėmis džiaugsitės ilgai.

FRAGRANIT PLAUTUVĖS

Tikro granito ir modernios formos medžiaga suteikia puikią galimybę pagaminti modernią ir stilingą plautuvę su dubeniu. Granitinės plautuvės praktiškai nesibraižo, atsparios dėmėms o paviršius higieniškas nes jame yra sidabro jonai neleidžiantys daugintis bakterijoms.

TEKTONITINĖS PLAUTUVĖS

Tectonite® yra Franke novatoriška patentuota sintetinė medžiaga. Iš jos pagamintos plautuvės yra modernios ir kokybiškos. Didelis atsparumas karščiui bei smūgiams, lengvesnis valymas bei atsparumas braižymui užtikrins nepriekaištingą naudojimąsį ilgą laiką.

FRANKE Logo

MAIŠYTUVAI IR DOZATORIAI

MAIŠYTUVAI IR DOZATORIAI

CHROMUOTI IR SPALVOTI MAIŠYTUVAI

Spalvoti maišytuvai bus visada suderinti su atitinkamomis granitinėmis bei tektonitinėmis plautuvėmis. Taip pat didelis pasirinkimas juodų bei baltų atspalvių.

NERŪDIJANČIO PLIENO KORPUSO MAIŠYTUVAI

Tai labai praktiškas ir ilgalaikis pasirinkimas. Nerūdijančio plieno korpuso maišytuvai lengvai valomi naudojant chemines priemones, atsparūs braižymuisi lyginant su maišytuvais dengtais paviršiais.

MUILO DOZAORIAI

Išskirtinio medžiagiškumo ir aukšos higienos gaminys, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. Nerūdijantis plienas yra labiausiai vertinamas profesionalų. Šis produktas yra sukurtas ilgaamiškumui.

FRANKE Logo

ŠIUKŠLIADĖŽĖS IR PRIEDAI

ŠIUKŠLIADĖŽĖS IR PRIEDAI

ŠIUKŠLIŲ RŪŠIAVIMO SISTEMOS

Su Franke šiukšlių rūšiavimo sistemomis jūs galėsite lengvai rūšiuoti atliekas. Įvairių konteinerių talpų pasirinkimas, apgalvotos net ir menkiausios detalės padarys rūšiavimą lengvu, paprastu ir kasdieniniu.

SIFONAI IR AKSESUARAI

Franke siūlo labai platų priedų prie plautuvių pasirinkimą. Su tam tikram konkrečiam modeliui sukurtais priedais jūs išplėsite savo plautuvės naudojimo galimybes, taupysite vietą ir bei palengvinsite sau kai kuriuos darbus.

VALYMAS

Naudokitės laiko ir ekspertų patikrintomis specializuotomis valymo priemonėmis. Jūs rasite didelį pasirinkimą pagal produktų tipą.

FRANKE Logo

PRODUKTŲ NAUDOJIMAS VIDEO

BOX CENTRE
BOX CENTRE
ATLAS NEO SENSOR
SMART
MYTHOS
MYTHOS

FRANKE 2021 KATALOGAS

FRANKE 2021 KATALOGAS