„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanų idėjos kinomanei


Kinas yra puikus būdas atsipalaiduoti ir dauguma mūsų mėgsta kartais pasižiūrėti filmą. Tačiau dalis žmonių kiną mėgsta daug labiau nei likę. Jeigu turite tokią draugę ir ieškote jai dovanos – toliau neieškokite – mes paruošėme sąrašą dovanų, kurios privers bet kurią kino mėgėją nusišypsoti.

1. Mėgstančioms filmus žiūrėti namuose, jaukiai įsisukus į pledą, iki kino teatro atmosferos namų sąlygomis trūksta tik vieno – spragėsių gaminimo aparato.  Tai puikus mažas prietaisas, kuris neužims daug vietos, tačiau leis pasimėgauti spragėsiais ir filmo žiūrėjimą perkels į kitą lygmenį.

2. Jeigu jūsų draugė yra kiek sentimentali ir mėgsta kaupti prisiminimus, padovanokite jai užrašų knygutę ir pasiūlykite į ją sudėti bilietus iš kiekvieno kino teatre matyto filmo. Laisva vieta gali būti panaudota filmų apžvalgai ir komentavimui, su skyreliu mėgstamiausiomis frazėms bei pastaboms.
3. Svarbiai progai apsvarstykite projektoriaus idėją. Tokia dovana yra investicija, tačiau bus naudojama ilgą laiką ir, tikėtina, kad taps jūsų ypatingosios kinomanės mėgstamiausia gauta dovana. Jei jos namuose nėra didelės tuščios baltą sienos, jūs taip pat galite padovanoti projektoriaus ekraną. Joks televizorius negali atstoti didžiulio kino teatro ekrano, todėl turėti projektorių namuose neabejotinai yra kiekvieno filmo gerbėjo svajonė.

4. Jei jūsų draugė skundžiasi neturinti patogios erdvės filmų žiūrėjimui, padėkite išspręsti šią problemą padovanodami patogų sėdmaišį. Sėdmaišis ne tik puikus priedas bet kokiam kambariui, bet ir lengvai judinamas daiktas, galintis atlikti daugybę skirtingų funkcijų įvairiose erdvėse.

5. Jei jūsų artimoji mėgsta rankdarbius, animacinius filmus bei turi gerą humoro jausmą, pasidaryk pats telefono dėklas su „Minions“ tikriausiai būtų geriausias pasirinkimas. Pagamintas iš veltinio ir lengvai surenkamas dėklas – smagi dovana, kuri tinka praktiškai bet kuriam telefonui.

Kad ir kokią dovaną išsirinksite, mes esame tikri, jog einate teisingu keliu: jūs parodysite, kad vertinate savo draugės pomėgį, o tai bus geriausia dovana jūsų ypatingajai filmų entuziastei. 
Cukraus vatos gaminimo aparatas Clatronic ZWM 3478

Cukraus vatos gaminimo aparatas Clatronic ZWM 3478

Turime sandėlyje