„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanų idėjos keliautojai

Rasti tinkamą dovaną daug keliaujančiai moteriai gali būti gana sudėtinga užduotis. Žinoma, juk jūs norite padovanoti daiktą, kuris leis dar labiau mėgautis kelionėmis ir kurį ji galės pasiimti į kelionę. Mes sudarėme dovanų sąrašą, kuris atitinka visus reikalavimus ir tiks bet kokiam biudžetui.
1. Keliauti yra smagu ir įdomu, tačiau keliaudami neretai pasiilgstame namų komforto bei juose turimų daiktų. Po ilgos darbo dienos grįžę namo dažnai klausomės kokybiškos muzikos. Būtent to labai pasiilgstame leisdami laiką viešbučio kambaryje. Tačiau turint belaidę garso kolonėlę, kokybiškas garsas bus pasiekiamas visur. Šie prietaisai yra pakankamai maži, kad tilptų į rankinį bagažą. Dėl šios priežasties,  belaidės garso kolonėlės yra tiesiog puikios kelionės partnerės negalintiems gyventi be geros muzikos. Tiems, kuriems muzika yra tokia pat būtina kaip oras, belaidės ausinės yra būtinos maloniai kelionei lėktuvu – nebereikės klausytis knarkiančio kaimyno ar verkiančių vaikų, jūs girdėsite tik savo mėgstamą muziką!

2. Keliaujant ypač sunku į kasdienę rutiną įtraukti mankštą. Išspręskite šią problemą padovanodami savo draugei elastinių mankštos juostų rinkinį. Šios juostos užima labai mažai vietos, yra beveik besvorės ir gali būti naudojamos įvairių kūno dalių treniravimui neišeinant iš viešbučio kambario. Tai – tobulas būdas rūpintis sveikata keliaujant.
3. Nuotykių ieškotojai, kuri mėgsta įamžinti savo atostogas, kokybiška veiksmo kamera yra tiesiog nepakeičiama. Ji leis įamžinti kvapą atimančius kelionės momentus tiek po vandeniu, tiek aukštai kalnuose. Be to, vaizdo medžiagos redagavimas ir geriausi prisiminimai neabejotinai pažadins kūrybiškąją pusę grįžus iš kelionės.
 
4. Kelionių metu lagamine drabužiai susiglamžo. Nors kai kuriems žmonėms tai – nė motais, kitus tai labai erzina, todėl jie nuolatos ieško būdų, kaip išlaikyti geriausią drabužių būklę. Jei jubiliatė priklauso pastarajai grupei, palengvinkite jos gyvenimą padovanodami kelioninį lygintuvą. Jis pakankamai mažas, kad tilptų į lagaminą, tačiau pakankamai galingas, kad išlygintų net labiausiai besiglamžančius audinius.

Kiekviena patyrusi keliautoja įvertins bet kurią iš aukščiau išvardytų dovanų – juk jos daug originalesnės už kelionines pagalvėles, tačiau ne ką mažiau praktiškos!

Lygintuvas Clatronic DB 3108

Lygintuvas Clatronic DB 3108

Turime sandėlyje
Lygintuvas Clatronic DB 3108

Lygintuvas Clatronic DB 3108

Turime sandėlyje