Dovanos 13-17 metų merginoms

Ieškote geros dovanos 13-17 metų merginai? Galbūt ji yra jūsų duktė ar anūkė, dukterėčia ar sesuo? Iš tikrųjų sudėtinga sugalvoti dovaną, kuri pradžiugins šią merginą. Dažniausiai daug lengviau padovanoti pinigų, bet tai retai nustebina. Pateikiame sąrašą dovanų, kurios pradžiugins paauglę.
1. Paauglės nuolat siekia atrasti save, savo hobius ir interesus. Jos ieško savo stiliaus, mėgstamo makiažo ir jo produktų, todėl kiekviena apsidžiaugs gavusi buteliuką naujų kvepalų. Išrinkite jaunatviškus, gėlių aromato kvepalus. Pridėkite tušą, lūpų blizgį ar šešėlių paletę ir turėsite puikią dovaną.

2. Visi žino, kad paaugliai DIEVINA muziką! Taigi, puiki muzikinės dovanos idėja jūsų paauglei būtų belaidė nešiojama „Bluetooth“ kolonėlė! Mergina ją tiesiog dievins ir visur su savimi nešiosis. Jei garsi muzika iš jos kolonėlės jus trikdo, padovanokite jai belaides ausines. Patarimas: paaugliai mėgsta visus šauniai atrodančius daiktus. Be to, niekad nesuklysite paauglei padovanoję viską, kas susiję su muzika. O gal padovanokite jai diskotekos šviestuvą? Jis puikiai atrodys jos kambaryje ir sukurs smagią atmosferą.
Diskotekų šviestuvas Disco QL-190 2X25W

Diskotekų šviestuvas Disco QL-190 2X25W

21,69 / vnt. 30,99 € / vnt.
TOP prekė
-30%
Belaidės ausinės JBL E45BT

Belaidės ausinės JBL E45BT

69,99 / vnt.
Žalia kaina
3. Nepamirškite pasirūpinti ir paauglės gera savijauta. Šiuolaikiniai paaugliai (kaip ir mes visi) daugiau laiko praleidžia namuose prie kompiuterių, telefonų ar televizoriaus. Metas juos išvilioti laukan smagesne veikla – dviratis, riedučiai ar riedlentė puikiai tam tiks. Jei ieškote dovanos žiemą, nenusiminkite ir išnaudokite sniegą. Čiuožinėjimas pačiūžomis ar snieglente, ypač su draugais, suteiks daug džiaugsmo merginai. 

4. Viena iš geriausių grožio produktų dovanų idėjų paauglėms yra naujas profesionalus plaukų tiesinimo žnyplės, o mėgstančioms garbanas pravers plaukų formavimo žnyplės. Prie dovanos pridėkite keletą plaukų priežiūros priemonių ir garantuotai nudžiuginsite merginą!

5. Galiausiai, vyresnėms merginoms visuomet būtina sava asmeninė erdvė, tad kodėl gi nenupirkus televizoriaus jos kambariui? Tai puiki idėja paauglio miegamajam. Dauguma paauglių mėgsta kviestis savo draugus vakarėliams su nakvynėmis, kurių metu dažniausiai žiūri filmus ar vaizdo klipus. Šiuolaikiniai televizoriai leis naršyti internete, žiūrėti vaizdo įrašus „Youtube“ su draugais, o jums nereikės užleisti svetainės.