Rodyti prekes

Kaina

Svoris

WiFi sąsaja

WiFi Direct sąsaja

„EPSON“ 3 METŲ PRATĘSTA GARANTIJA, TAIKOMA ATRINKTIEMS SPAUSDINTUVAMS (2018 m.)

 
1.     Tai yra pasiūlymas pratęsti „Epson“ 1 metų komercinę garantiją, suteikiamą pirmajam toliau esančiame sąraše nurodyto spausdintuvo (žr. „Atrinkti spausdintuvai“) naudotojui, tokiomis pačiomis sąlygomis iki 3 metų arba kol bus išspausdintas maksimalus puslapių skaičius (jei taikoma), atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
2.     Šiuo pasiūlymu galima pasinaudoti pateikus užsakymą „Epson“ įgaliotajam pardavėjui nuo 2018-01-04 iki 2019-03-31. Klientai turi pateikti prašymus ne vėliau nei po trisdešimt (30) dienų nuo įsigijimo datos, o paskutinė data, kai galima pateikti prašymą, yra 2019-04-30
3.     Gavę spausdintuvą tiesiog apsilankykite adresu www.epson.eu/printerwarranty, užpildykite prašymo formą ir pateikite ją kartu su serijos numeriu. Bus priimti tik visiškai užpildyti prašymai, pateikti per trisdešimt (30) dienų nuo įsigijimo datos. Pateikę prašymą internetu galėsite išspausdinti patvirtinimo puslapį, kuriame patvirtinama, kad jūsų prašymas gautas. Praėjus 31 dienai nuo registracijos datos galėsite patikrinti, ar jūsų garantija užregistruota, adresu https://warrantycheck.epson.eu
4.     „Epson“ komercinė garantija bus taikoma visiems tinkamiems pirkiniams neatsižvelgiant į šį pasiūlymą. Jos sąlygos priklauso nuo šalies ir produkto. Šią garantiją siūlanti „Epson“ įmonė priklauso nuo šalies, kurioje „Epson“ įmonė pirmą kartą pardavė jūsų įsigytą „Epson“ produktą. Išsamios informacijos apie aptarnavimo paslaugų lygį ir garantijos, taikomos atrinktiems spausdintuvams, sąlygas rasite adresu www.epson.eu/warranty.
5.     Šios nuostatos niekaip neuždraudžia jums naudotis bet kokiomis taikomomis įstatymais numatytomis teisėmis.
 
5.1. Galite pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jei jums yra 18 ar daugiau metų ir gyvenate vienoje iš toliau nurodytų šalių, kurioje įsigijote atitinkamą spausdintuvą iš įgaliotojo „Epson“ pardavėjo: Vokietija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Portugalija, Nyderlandai, Belgija, Suomija, Norvegija, Danija, Švedija, JK, Airija, Vengrija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Estija, Lietuva, Latvija, Bulgarija, Čekijos Respublika, Makedonija, Kroatija, Kosovas, Juodkalnija, Slovėnija, Malta, Kipras, Graikija, Serbija, Albanija, Bosnija ir Hercegovina.

 
7.     Pasiūlymu negali pasinaudoti joks asmuo, kuris tiesiogiai dalyvauja jį vykdant. Perpardavėjai ar mažmenininkai negali pateikti prašymo jūsų vardu.
8.     Jei grąžinsite „Epson“ produktą (perpardavėjui), jums nebebus taikoma pratęsta garantija. Ši sąlyga niekaip neuždraudžia jums naudotis bet kokiomis taikomomis įstatymais numatytomis teisėmis.
9.     Norint pasinaudoti pasiūlymu per jo laikotarpį, galima pateikti tik vieną (1) prašymą dėl vieno produkto (pagal unikalų serijos numerį).
10.   3 metų pratęsta garantija nebus taikoma, jei: 
a)   įsigytam spausdintuvui netaikomas šis pasiūlymas ir (arba) jis įsigytas ne pasiūlymo laikotarpiu ir (arba) 
b) registracijos prašymo forma užpildyta neteisingai arba neužpildyta ir (arba) 
c)   registracijos prašymo forma nepateikta „Epson“ per trisdešimt (30) dienų nuo įsigijimo datos.
 
11.   „Epson“ neatsako už jokius techninius, spausdintuvo, programinės įrangos, serverio, svetainės ar kitus gedimus, dėl kurių klientas negali pasinaudoti pasiūlymu (arba kyla kitų problemų).
12.   „Epson“ pasilieka teisę patikrinti visus prašymus, kad galėtų įsitikinti, jog laikomasi šių nuostatų, ir paprašyti papildomos informacijos, susijusios su bet kokiomis registracijos prašymo formomis bei patvirtinamaisiais dokumentais.
13.   Šios nuostatos yra visa mūsų sudaroma sutartis, taikoma minimam pasiūlymui ir pakeičianti visas ankstesnes rašytines arba žodines mūsų sutartis, sandorius, įsipareigojimus ar pasiūlymus, susijusius su tokiais dalykais. Užpildydami šio pasiūlymo registracijos prašymo formą patvirtinate, kad perskaitėte šias nuostatas ir sutinkate jų laikytis.
14.   Asmeniniai duomenys, gauti šio pasiūlymo metu, bus apdorojami laikantis vietos asmeninių duomenų apsaugos įstatymų bei reikalavimų ir mūsų privatumo politikos. Galite bet kada susisiekti su mumis toliau nurodytu adresu arba el. pašto adresu privacy@epson.eu ir paprašyti pakeisti, papildyti, pataisyti ar panaikinti jūsų asmeninius duomenis.
15.   Asmeniniai duomenys gali būti naudojami informacijos apie mūsų siūlomus produktus, paslaugas, renginius ir kitos informacijos teikimo tikslais, jei sutikote su tuo registruodamiesi mūsų svetainėje. Kiekvieną kartą gavę reklaminį pranešimą el. paštu, turėsite galimybę atsisakyti reklamos pažymėdami varnelę atsisakymo laukelyje. 
16.   Šioms nuostatoms yra taikomi šalies, kurioje įsigijote „Epson“ produktą, įstatymai, o kilus ginčams jie sprendžiami kompetentinguose šios šalies jurisdikcijos teismuose.
17.   Dalyvaudami šiame pasiūlyme patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate su šiomis nuostatomis. Pasiliekame teisę atšaukti arba pakeisti šias nuostatas be išankstinio įspėjimo, jei pagrįstai negalime kontroliuoti susidariusių aplinkybių.
 
Pasiūlymo teikėjas: „EPSON Europe B.V.“, European Marketing Department, Westside, London Road, Hemel Hempstead, Hertfordshire, UK HP3 9TD.
Rodyti daugiau

Papildoma 3 m. pratęsta garantija spausdintuvams EPSON!

Rodoma: 5
Subkategorija Filtruoti Rūšiuoti
Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson L3070

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson L3070

209,99 / vnt. 249,00 € / vnt.
-15%
Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson Inkjet L382

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson Inkjet L382

131,99 / vnt. 159,99 € / vnt.
-17%
Spausdintuvas Epson Inkjet L310

Spausdintuvas Epson Inkjet L310

119,89 / vnt. 134,99 € / vnt.
-11%
Spausdintuvas Epson Inkjet L805

Spausdintuvas Epson Inkjet L805

246,92 / vnt. 299,00 € / vnt.
-17%
Daugiafunkcis spausdintuvas Epson L3050

Daugiafunkcis spausdintuvas Epson L3050

Internetu prekės laikinai neparduodame

Rodoma: 5