„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Filtravimas

Kaina
Maksimalus sūkių dažnis per minutę, rpm
Gręžimo skersmuo, mm
Specialūs pasiūlymai TOP prekė×
Rodoma: 2
Rūšiuoti pagal:
Gręžimo staklės Bosch PBD40, 710 W
Turime sandėlyje
TOP prekė
Gręžimo staklės Bosch PBD40, 710 W
 • Galia: 710 W
 • Įtampa: 230 V
 • Maksimalus sūkių dažnis per minutę: 2500 rpm
 • Gręžimo skersmuo: 13 - 40 mm
Gręžimo staklės Nutool NBD350, 350 W
99,99 / vnt.
-20% SU KODU
Turime sandėlyje
TOP prekė
Gręžimo staklės Nutool NBD350, 350 W
 • Galia: 350 W
 • Įtampa: 230 V
 • Maksimalus sūkių dažnis per minutę: 2650 rpm
 • Gręžimo skersmuo: 13 mm
Rodoma: 2

Gręžimo staklės

Elektrinės gręžimo staklės – įrankis, skirtas įvairiems gręžimo darbams atlikti. Jos skirtos medienai ir metalui apdirbti (išgręžti gilias kiaurymes). Taip pat gali atlikti ir kitus veiksmus, pavyzdžiui, būti naudojamos medienos ar metalo tekinimui, gilinimui, plėtimui, sriegio įpjovimui ir kt. Taigi tokios stalinės staklės, kaip ir elektriniai gręžtuvai bei jų priedai, yra reikalingas ir naudingas įrenginys ne tik profesionaliam meistrui, apdirbančiam medieną ar metalą, bet ir mėgstančiam meistrauti buityje ar savo ūkyje.
 
Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite išsirinkti ir internetu užsisakyti patikimų gamintojų, tokių kaip Bosh, Nutool, Geko, kokybiškų ir ilgaamžių gręžimo staklių. Visos jos sulaukia gerų vartotojų atsiliepimų, todėl žinome, kaip gali būti sunku išsirinkti tinkamiausias ir geriausias. Pasidalinsime patarimais, kuriuos perskaitę daugiau sužinosite apie šiuos įrenginius ir lengviau pasirinksite.

Kaip išsirinkti? Į ką atkreipti dėmesį?

Svarbu žinoti ir apgalvoti savo poreikius, kur ir kokiu tikslu naudosite tokias stakles bei atkreipti dėmesį į jų specifikacijas, funkcijas, techninius parametrus ir kt.

Kur jos bus naudojamos?

Jei esate mėgėjas meistrauti namuose ar savo ūkyje, galbūt jums užteks paprastesnių, turinčių kiek mažiau funkcijų mažų gręžimo staklių, tačiau pigesnių. Tuo tarpu, jei dirbate su medžiu ar metalu, jei jums reikalingos gręžimo staklės darbe ar jūsų gamybos versle, neabejodami rinkitės maksimaliai geriausias, turinčias daugiau funkcijų, kad nenukentėtų jūsų darbo kokybė ir rezultatai. Taip pat, priklausomai nuo to, kam naudosite ir kokius veiksmus atliksite, rinkitės atitinkamo galingumo įrenginį.

Kokias rinktis: laidines ir belaides?

Laidines gręžimo stakles reikia prijungti prie elektros lizdo, kad veiktų. Tai apriboja atstumą, kuriuo galite atlikti darbą. Jeigu norite, kad atstumas būtų didesnis, prijunkite prailgintuvą. Iš tiesų, laidinės gręžimo staklės paprastai būna galingesnės ir greitesnės nei belaidės.
 
Bevielės gręžimo staklės yra patogesnės naudojimui. Kol akumuliatorius neišsikrauna, galite naudoti jas beveik visur, negalvodami apie elektros šaltinį. Belaidžių staklių trūkumas – reikia laukti, kol pasikraus akumuliatorius. Tuo metu darbai sustoja. Šiuo požiūriu laidinės turi pranašumą, nes niekada nereikės laukti, kol baterijos bus įkrautos.

Svarbiausios įrenginio funkcijos

Jei jums kyla klausimas, kokias funkcijas privalo turėti gręžimo staklės, kad jos būtų maksimaliai naudingos, atkreipkite dėmesį į kintamą greitį, jo diapazono nustatymą ir į pasukamą sankabą. Toliau skaitydami sužinosite daugiau apie kiekvieną funkciją.
 
Kintamas greitis. Ši funkcija yra labai svarbi, jei ketinate naudoti gręžimo stakles varžtams įsukti. Net jei nenaudosite jos varžtų sukimui, ši funkcija suteiks galimybę išgręžti tinkamos formos skyles, nes skirtingoms medžiagoms reikia skirtingo gręžimo greičio.
 
Greičio diapazono nustatymas. Ši funkcija yra labai svarbi, jei ketinate sukti varžtus. Nustačius mažesnį greitį, tai padaryti lengviau.
 
Pasukama sankaba. Tai taip pat svarbu varžtų sukimui. Su sankaba galite nustatyti maksimalų sukimo momentą, po kurio gręžimo staklės sustoja. Taip užtikrinama, kad varžtas nebus įsuktas per giliai. Ši funkcija itin naudinga, jeigu reikia įsukti daug varžtų.

Gręžimo staklių sudedamosios dalys

Norint tinkamai išsirinkti, svarbu žinoti ir atkreipti dėmesį ir sudedamąsias įrenginio dalis. Tokios staklės sudarytos iš bazės, darbinio stalo, stulpelio, veleno, kampinės plokščių, gręžtuvų. 
 
Pagrindas (bazė) yra pagamintas iš plieno arba geležies. Bazės funkcija – paremti stulpelį ir jį stabilizuoti. 
 
Darbo stalą galima reguliuoti: parinkti tinkamą aukštį, pasukti į šoną. Ant jo yra vietos susidėti reikalingus įrankius. Galima teigti, jog tai – viena iš svarbiausių staklių dalių.
 
Tačiau pati svarbiausia dalis yra velenas, kuris yra atsakingas už sukimąsi.

Kokie yra svarbiausi techniniai parametrai?

Rinkdamiesi jums tinkamiausią įrenginį, atkreipkite dėmesį į šiuos svarbiausius techninius parametrus:
 • Galia (W). Ji gali būti 250 W, 350 W, 450 W arba 710 W. Kuo ji didesnė, tuo galingesnis įrenginys;
 • Sūkių dažnis per minutę (RPM). Gali būti 2400, 2500 ir 2650 sūkių dažnis. Kuo didesnis  dažnis, tuo kokybiškesnio rezultato galima pasiekti.
 • Gręžimo skersmuo (mm). Jis gali būti nuo 13 iki 40 mm. Rinktis reikėtų pagal tai, koks skersmuo jums bus reikalingas.

Kiek kainuoja toks įrenginys?

Gręžimo staklių kaina priklauso tiek nuo jų funkcijų, specifikacijų ir techninių parametrų, tiek nuo gamintojo. Dažnai kaina atitinka kokybę. Nors tai nėra maža investicija, tačiau naudodami tokį įrenginį tikrai jausite pasitenkinimą darbo rezultatais.  Vidutinė kaina – nuo šimto iki kelių šimtų eurų. Tačiau mūsų elektroninėje parduotuvėje akcijų bei išpardavimų metu norimą prekę visada galite įsigyti pigiau.
Suteikite sau galimybę naudotis pačiais geriausiai įrankiais – užsisakykite gręžimo stakles dabar!

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kam naudojamos gręžimo staklės?
Jos naudojamos medienai ir metalui apdirbti, gręžiant gilias kiaurymes, taip pat tekinimui, gilinimui, plėtimui, sriegio įpjovimui ir kt.
 
Kokių tipų gręžimo staklių būna?
Jos gali būti laidinės, jungiamos prie elektros lizdo ir belaidės su įkraunamu akumuliatoriumi.
 
Kaip išsirinkti gręžimo stakles?
Rinkdamiesi apgalvokite, kokiu tikslu jas naudosite – mėgėjiškai ar profesionaliai, taip pat atkreipkite dėmesį į atliekamas funkcijas, specifikacijas bei techninius parametrus.
 
Kiek vidutiniškai kainuoja gręžimo staklės?
Jos kainuoja vidutiniškai nuo šimto iki kelių šimtų eurų.