Filtravimas

Specialūs pasiūlymai
Kaina
Energijos klasė
Yra skiriamos energijos efektyvumo klasės nuo G iki A+++, kur A+++ (žalios spalvos) suvartos nedaug elektros energijos, o G klasė (raudonos spalvos) suvartos daugiau elektros energijos.
Ekrano raiškos tipas
Ekrano raiška
Skiriamoji geba nurodo atvaizdo bei teksto ryškumą ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (tikslesnis) atvaizdas.
3D funkcija
Standartinės raiškiosios televizijos funkcija su galimybe rodyti trimačius vaizdus, perteikiant 3D turinį.
Foninis apšvietimas
Ši technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. Ambilight automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu.
"Smart TV"
Smart TV funkcija leidžia jungtis prie interneto ir naudotis Facebook, Skype, Twitter, Catch-up TV, Netflix, YouTube ir HbbTV bei kitomis Online programėlėmis.
Įdiegta operacinė sistema
Televizoriai su šia funkcija suteikia galimybę naršyti interneto platybėse bei naudotis visomis Android operacinės sistemos privalumais.
3.5mm ausinių lizdas
WiFi sąsaja
WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos prijungti televizorių prie tinklo.
WiFi Direct sąsaja
Wi-Fi Direct (anksčiau žinomas kaip Wi-Fi Peer-to-Peer) - standartas suteikiantis galimybę kompiuteriams ir įvairiems nešiojamiesiems įrenginiams palaikyti tiesioginį Wi-Fi ryšį nenaudojant bevielių maršrutizatorių ar prieigos stotelių. WiFi Direct vieno mygtuko paspaudimu, be sudėtingų konfigūracijų, aprūpins bevieliu sujungimu. Šios funkcijos dėka Jūs turėsite galimybę persiųsti duomenis (fotografijas, muzikos įrašus ir t.t.) tarp kitų prijungtų įrenginių.
WiDi sąsaja
WiDi (Intel® Wireless Display) suteikia galimybę iš nešiojamojo, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono (kurie palaiko WiDi funkciją) į Smart televizorių belaidžiu ryšiu transliuoti vaizdo medžiagą ir tuo pačiu matyti jį savo įrenginyje iš kurio transliuojamas vaizdas.
DLNA
DLNA (Digital Living Network Alliance) - tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams, taip pat palaikančiais DLNA funkciją, tarpusavyje keistis skaitmenine informacija.
NFC
NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.
Bluetooth sąsaja
Tinka naudoti
Laido ilgis, m
Ekrano įstrižainė, "
Pasukimo kampas, °
Pavertimo kampas, °
Išlaikomas svoris, kg
VESA standartas
Dauguma televizorių yra suderinami su VESA standarto laikikliais. Žodis VESA yra pateikiamas kartu su skaičiumi, kuris nusako, kiek viena nuo kitos nutolusios yra tvirtinimo skylės/kokie yra tarpai tarp pakabinimo vietų milimetrais. Pavyzdžiui, VESA 75 reiškia, kad yra keturios skylės kvadrate ir kiekviena kvadrato kraštinė yra 75 mm ilgio. VESA 100/200 reiškia, kas skylės yra stačiakampyje, kurio dvi kraštinės siekia 100 mm ir dvi yra 200 mm ilgio.
HDMI lizdų skaičius
Prekės ženklas Goobay×
Rodoma: 1 - 4858
Rūšiuoti pagal:
Goobay TV EasyScope M
30,00 / vnt.
Tik internetu
Goobay TV EasyScope M
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 17 - 42 "
  • Pasukimo kampas: 180 °
  • Išlaikomas svoris: 30 kg
  • VESA standartas: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 75 x 75
Goobay Network Cable CAT 6 S/FTP PiMF 100m Gray
42,90 / vnt.
Tik internetu
Goobay Network Cable CAT 6 S/FTP PiMF 100m Gray
  • Laido ilgis: 100 m
Goobay TV EasyScope Twin M Black
36,00 / vnt.
Tik internetu
Goobay TV EasyScope Twin M Black
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 17 - 42 "
  • Pasukimo kampas: -90 - 90 °
  • Išlaikomas svoris: 30 kg
  • VESA standartas: 200 x 200
Goobay TV EasyScope Twin M Silver
37,00 / vnt.
Tik internetu
Goobay TV EasyScope Twin M Silver
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 17 - 42 "
  • Pasukimo kampas: -90 - 90 °
  • Išlaikomas svoris: 30 kg
  • VESA standartas: 200 x 200
Goobay TV EasyFix Ultraslim L
41,00 / vnt.
Tik internetu
Goobay TV EasyFix Ultraslim L
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 23 - 55 "
  • Išlaikomas svoris: 45 kg
  • VESA standartas: 400 x 200
Goobay Patch Cable CAT6 S/FTP Orange 50m
41,60 / vnt.
Tik internetu
Goobay Patch Cable CAT6 S/FTP Orange 50m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45
  • Laido ilgis: 50 m
Goobay Cable CAT 5e U/UTP 305m Grey
58,50 / vnt.
Tik internetu
Goobay Cable CAT 5e U/UTP 305m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
Goobay Splitter Ultra HDMI to HDMI Black
42,30 / vnt.
Tik internetu
Goobay Splitter Ultra HDMI to HDMI Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI A female
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI A female
Goobay Multiport Adapter USB Type C To 3USB+USB Type C+HDMI White
59,01 / vnt.
Tik internetu
Goobay Multiport Adapter USB Type C To 3USB+USB Type C+HDMI White
Goobay CAT 6A S/FTP PiMF Patch Cord 30m Grey
31,10 / vnt.
Tik internetu
Naujiena
Goobay CAT 6A S/FTP PiMF Patch Cord 30m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 30 m
Goobay Multiport Adapter USB Type C To USB x 4 White
20,69 / vnt.
Tik internetu
Goobay Multiport Adapter USB Type C To USB x 4 White
  • 1-a kabelio jungtis: USB Type-C male
  • 2-a kabelio jungtis: USB A female x 4
Goobay Cable HDMI To USB Type C 1.8m Black
31,71 / vnt.
Tik internetu
Goobay Cable HDMI To USB Type C 1.8m Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • 2-a kabelio jungtis: USB Type-C male
  • Laido ilgis: 1.8 m
Goobay Network Cable CAT 5E F/UTP Stranded 100m Green
22,40 / vnt.
Tik internetu
Goobay Network Cable CAT 5E F/UTP Stranded 100m Green
  • Laido ilgis: 100 m
Goobay CAT 6A S/FTP PiMF Patch Cord 25m Grey
25,70 / vnt.
Tik internetu
Goobay CAT 6A S/FTP PiMF Patch Cord 25m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 25 m
Goobay Network Cable CAT 5e FTP RJ45 White 50m
17,00 / vnt.
Tik internetu
Goobay Network Cable CAT 5e FTP RJ45 White 50m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45
  • Laido ilgis: 50 m
Goobay Network Cable CAT 5E U/UTP Stranded 100m Gray
22,40 / vnt.
Tik internetu
Goobay Network Cable CAT 5E U/UTP Stranded 100m Gray
  • Laido ilgis: 100 m
Goobay Cable DVI-D to HDMI Black 3m
17,04 / vnt.
Tik internetu
Goobay Cable DVI-D to HDMI Black 3m
  • 1-a kabelio jungtis: DVI-D male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI male
  • Laido ilgis: 3 m
Goobay Plus DisplayPort To HDMI Cable Gray 1m
20,95 / vnt.
Tik internetu
Goobay Plus DisplayPort To HDMI Cable Gray 1m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport male
  • Laido ilgis: 1 m
Goobay Plus DisplayPort To HDMI Cable Gray 2m
23,62 / vnt.
Tik internetu
Goobay Plus DisplayPort To HDMI Cable Gray 2m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport male
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay Active USB 3.0 Extension Cable 95727 Black 5m
24,82 / vnt.
Tik internetu
Goobay Active USB 3.0 Extension Cable 95727 Black 5m
  • 1-a kabelio jungtis: USB male
  • 2-a kabelio jungtis: USB female
  • Laido ilgis: 5 m
Goobay DVI-D Cable 10m Black
25,23 / vnt.
Tik internetu
Goobay DVI-D Cable 10m Black
  • 1-a kabelio jungtis: DVI-D
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D
  • Laido ilgis: 10 m
Goobay Cable USB C To Lightning 2m White
20,42 / vnt.
Tik internetu
Goobay Cable USB C To Lightning 2m White
  • 1-a kabelio jungtis: USB-C
  • 2-a kabelio jungtis: Lightning 8 pin male
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay Antenna Cable Black 10m
16,81 / vnt.
Tik internetu
Goobay Antenna Cable Black 10m
  • 1-a kabelio jungtis: Coax Female
  • 2-a kabelio jungtis: Coax male
  • Laido ilgis: 10 m
Goobay Patch Cable CAT6 UTP RJ45 Grey 20m
17,50 / vnt.
Tik internetu
Goobay Patch Cable CAT6 UTP RJ45 Grey 20m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45
  • Laido ilgis: 20 m
Goobay Patch Cable CAT6 S/FTP Black 50m
35,10 / vnt.
Tik internetu
Goobay Patch Cable CAT6 S/FTP Black 50m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45
  • Laido ilgis: 50 m
Goobay Network Cable CAT 6 S/STP RJ45 White 30m
25,60 / vnt.
Tik internetu
Goobay Network Cable CAT 6 S/STP RJ45 White 30m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45
  • Laido ilgis: 30 m
Goobay Plus DisplayPort To HDMI Cable Gray 3m
23,60 / vnt.
Tik internetu
Goobay Plus DisplayPort To HDMI Cable Gray 3m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport male
  • Laido ilgis: 3 m
Goobay Adapter HDMI Black
25,39 / vnt.
Tik internetu
Goobay Adapter HDMI Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI female
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
Goobay CCA Speaker Cable 100m Red/Black
30,26 / vnt.
Tik internetu
Goobay CCA Speaker Cable 100m Red/Black
  • Laido ilgis: 100 m
Goobay Cable USB Type C To VGA 1.8m black
23,98 / vnt.
Tik internetu
Goobay Cable USB Type C To VGA 1.8m black
  • 1-a kabelio jungtis: USB Type-C male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA 15 pin male
  • Laido ilgis: 1.8 m
Goobay DisplayPort Cable DP To DVI D Female Black
13,13 / vnt.
Tik internetu
Goobay DisplayPort Cable DP To DVI D Female Black
  • 1-a kabelio jungtis: DisplayPort male
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D female
Goobay Optical Fiber Cable SC/SC Multimode OM2 2m Orange
8,30 / vnt.
Tik internetu
Goobay Optical Fiber Cable SC/SC Multimode OM2 2m Orange
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay Adapter HDMI / DVI-D Gold Plated
5,77 / vnt.
Tik internetu
Goobay Adapter HDMI / DVI-D Gold Plated
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI female
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D male
Goobay Patch Cable CAT 5E F/UTP 7.5m Red
5,80 / vnt.
Tik internetu
Goobay Patch Cable CAT 5E F/UTP 7.5m Red
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 7.5 m
Goobay DisplayPort Cable DP To Mini DP 2m White
9,05 / vnt.
Tik internetu
Goobay DisplayPort Cable DP To Mini DP 2m White
  • 1-a kabelio jungtis: Displayport
  • 2-a kabelio jungtis: Mini Displayport
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay Full HD Cable DVI A To VGA 2m Black
7,18 / vnt.
Tik internetu
Goobay Full HD Cable DVI A To VGA 2m Black
  • 1-a kabelio jungtis: DVI-A 12+5 pin male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA 15 pin male
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay DisplayPort Cable Mini DP To HDMI 2m White
11,12 / vnt.
Tik internetu
Goobay DisplayPort Cable Mini DP To HDMI 2m White
  • 1-a kabelio jungtis: Mini DisplayPort male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay Wall Socket HDMI To HDMI White
8,72 / vnt.
Tik internetu
Goobay Wall Socket HDMI To HDMI White
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI A female
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI A female
Goobay Modular Telephone Cable RJ-11/RJ-14 To RJ-11/RJ-14 3m
4,95 / vnt.
Tik internetu
Goobay Modular Telephone Cable RJ-11/RJ-14 To RJ-11/RJ-14 3m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-11 / RJ-14 male 6P4C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-11 / RJ-14 male 6P4C
  • Laido ilgis: 3 m
Goobay ATX/eATX power Adapter 24-pin female to 20-pin male
5,97 / vnt.
Tik internetu
Goobay ATX/eATX power Adapter 24-pin female to 20-pin male
  • 1-a kabelio jungtis: 24-pin BTX
  • 2-a kabelio jungtis: 24-pin female
  • Laido ilgis: 0.15 m
Goobay PC Y Power Cable Molex Female To Molex Male+Floppy 0.15m
4,74 / vnt.
Tik internetu
Goobay PC Y Power Cable Molex Female To Molex Male+Floppy 0.15m
  • 1-a kabelio jungtis: 4 pin Molex female
  • 2-a kabelio jungtis: 4 pin Molex male + 4 pin Floppy
  • Laido ilgis: 0.15 m
Goobay Optical Fiber Cable LC/ST Multimode OM3 2m
9,10 / vnt.
Tik internetu
Goobay Optical Fiber Cable LC/ST Multimode OM3 2m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: ST/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay Optical Fiber Cable LC/LC Multimode OM2 2m Orange
7,80 / vnt.
Tik internetu
Goobay Optical Fiber Cable LC/LC Multimode OM2 2m Orange
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Goobay Travel Adapter UK/US/IT/CH to EU 94026
6,51 / vnt.
Tik internetu
Goobay Travel Adapter UK/US/IT/CH to EU 94026
  • 1-a kabelio jungtis: Euro plug
  • 2-a kabelio jungtis: UK / US / IT / CH
Goobay Extension Cable Fan Male To Fan Female 0.15m
4,96 / vnt.
Tik internetu
Goobay Extension Cable Fan Male To Fan Female 0.15m
  • 1-a kabelio jungtis: 4 pin
  • 2-a kabelio jungtis: 4 pin
  • Laido ilgis: 0.15 m
Goobay Power Cable Molex Male To Fan 2x12V+2x5V 0.15m
5,07 / vnt.
Tik internetu
Goobay Power Cable Molex Male To Fan 2x12V+2x5V 0.15m
  • 1-a kabelio jungtis: 4 pin Molex male
  • Laido ilgis: 0.15 m
Goobay Cable USB 3.0 To USB Type C 1m White
8,19 / vnt.
Tik internetu
Goobay Cable USB 3.0 To USB Type C 1m White
  • 1-a kabelio jungtis: USB A male
  • 2-a kabelio jungtis: USB Type-C male
  • Laido ilgis: 1 m
Goobay Cable USB 3.0 To USB Type C 0.5m White
8,32 / vnt.
Tik internetu
Goobay Cable USB 3.0 To USB Type C 0.5m White
  • 1-a kabelio jungtis: USB A male
  • 2-a kabelio jungtis: USB Type-C male
  • Laido ilgis: 0.5 m
Rodoma: 1 - 4858