Filtravimas

Tinka naudoti
Signalo priėmimas
Energijos klasė
Yra skiriamos energijos efektyvumo klasės nuo G iki A+++, kur A+++ (žalios spalvos) suvartos nedaug elektros energijos, o G klasė (raudonos spalvos) suvartos daugiau elektros energijos.
Ekrano tipas
Ekrano raiškos tipas
Ekrano raiška
Skiriamoji geba nurodo atvaizdo bei teksto ryškumą ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (tikslesnis) atvaizdas.
Ekrano forma
3D funkcija
Standartinės raiškiosios televizijos funkcija su galimybe rodyti trimačius vaizdus, perteikiant 3D turinį.
Foninis apšvietimas
Ši technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. Ambilight automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu.
"Smart TV"
Smart TV funkcija leidžia jungtis prie interneto ir naudotis Facebook, Skype, Twitter, Catch-up TV, Netflix, YouTube ir HbbTV bei kitomis Online programėlėmis.
Įdiegta operacinė sistema
Televizoriai su šia funkcija suteikia galimybę naršyti interneto platybėse bei naudotis visomis Android operacinės sistemos privalumais.
HDMI lizdų skaičius
Tai skaitmeninė jungtis, kurios pagalba prie televizorius gali būti prijungtas DVD, Blu-Ray grotuvas arba kitas įrenginys, kuris turi HDMI jungtį. HDMI perduoda garsą ir vaizdą.
3.5mm ausinių lizdas
WiFi sąsaja
WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos prijungti televizorių prie tinklo.
WiFi Direct sąsaja
Wi-Fi Direct (anksčiau žinomas kaip Wi-Fi Peer-to-Peer) - standartas suteikiantis galimybę kompiuteriams ir įvairiems nešiojamiesiems įrenginiams palaikyti tiesioginį Wi-Fi ryšį nenaudojant bevielių maršrutizatorių ar prieigos stotelių. WiFi Direct vieno mygtuko paspaudimu, be sudėtingų konfigūracijų, aprūpins bevieliu sujungimu. Šios funkcijos dėka Jūs turėsite galimybę persiųsti duomenis (fotografijas, muzikos įrašus ir t.t.) tarp kitų prijungtų įrenginių.
WiDi sąsaja
WiDi (Intel® Wireless Display) suteikia galimybę iš nešiojamojo, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono (kurie palaiko WiDi funkciją) į Smart televizorių belaidžiu ryšiu transliuoti vaizdo medžiagą ir tuo pačiu matyti jį savo įrenginyje iš kurio transliuojamas vaizdas.
Bluetooth sąsaja
DLNA
DLNA (Digital Living Network Alliance) - tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams, taip pat palaikančiais DLNA funkciją, tarpusavyje keistis skaitmenine informacija.
NFC
NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.
Naudojamos baterijos
VESA standartas
Dauguma televizorių yra suderinami su VESA standarto laikikliais. Žodis VESA yra pateikiamas kartu su skaičiumi, kuris nusako, kiek viena nuo kitos nutolusios yra tvirtinimo skylės/kokie yra tarpai tarp pakabinimo vietų milimetrais. Pavyzdžiui, VESA 75 reiškia, kad yra keturios skylės kvadrate ir kiekviena kvadrato kraštinė yra 75 mm ilgio. VESA 100/200 reiškia, kas skylės yra stačiakampyje, kurio dvi kraštinės siekia 100 mm ir dvi yra 200 mm ilgio.
Prekės ženklas Techly× Qoltec×
Rodoma: 1 - 4871
Rūšiuoti pagal:
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount for TV 40-80'' Black
142,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount for TV 40-80'' Black
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 40 - 80 "
  • Išlaikomas svoris: 50 kg
  • VESA standartas: 600 x 400
142,00 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly 020683 Adjustable Soundbar Mount VESA Black
49,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly 020683 Adjustable Soundbar Mount VESA Black
  • Montavimas: Prie sienos
  • Išlaikomas svoris: 10 kg
  • VESA standartas: 600 x 400
49,00 / vnt.
Turime sandėlyje
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Floor Stand 32-70'' Black
203,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Floor Stand 32-70'' Black
  • Montavimas: Pastatomas
  • Ekrano įstrižainė: 32 - 70 "
  • Pasukimo kampas: 0 - 30 °
  • Išlaikomas svoris: 45 kg
  • VESA standartas: 75 x 75
203,00 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Stand For TV LCD/LED/Plasma 30''-65'' Black
222,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Stand For TV LCD/LED/Plasma 30''-65'' Black
  • Montavimas: Pastatomas
  • Ekrano įstrižainė: 30 - 65 "
  • Išlaikomas svoris: 60 kg
  • VESA standartas: 600 x 400
222,00 / vnt.
Tik internetu
Techly Cable UTP Cat6 Grey 305m
234,30 / vnt.
Techly Cable UTP Cat6 Grey 305m
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
234,30 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Floor Stand for TV 60" - 100" 102734
695,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Floor Stand for TV 60" - 100" 102734
  • Montavimas: Pastatomas
  • Ekrano įstrižainė: 60 - 100 "
  • Išlaikomas svoris: 100 kg
  • VESA standartas: 1000 x 600
695,00 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Stand For TV LCD/LED/Plasma 37''-70'' Silver/Black
411,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Stand For TV LCD/LED/Plasma 37''-70'' Silver/Black
  • Montavimas: Pastatomas
  • Ekrano įstrižainė: 37 - 70 "
  • Išlaikomas svoris: 40 kg
  • VESA standartas: 600 x 400
411,00 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Stand For TV LCD/LED/Plasma 37''-70'' Black
250,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Mobile Stand For TV LCD/LED/Plasma 37''-70'' Black
  • Montavimas: Pastatomas
  • Ekrano įstrižainė: 37 - 70 "
  • Išlaikomas svoris: 40 kg
  • VESA standartas: 800 x 400
250,00 / vnt.
Tik internetu
Techly Cat. 5e U/UTP Cable Stranded 305m Gray
151,40 / vnt.
Techly Cat. 5e U/UTP Cable Stranded 305m Gray
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
151,40 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Trolley Floor Stand With Shelf 19 -37'' Black
143,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Trolley Floor Stand With Shelf 19 -37'' Black
  • Montavimas: Pastatomas
  • Ekrano įstrižainė: 19 - 37 "
  • Pasukimo kampas: 0 - 180 °
  • Išlaikomas svoris: 20 kg
  • VESA standartas: 200 x 200
143,00 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Power Adapter for Samsung Monitor 30W 14V 2.1A
16,82 / vnt.
16,82 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas pristatymas
Televizoriaus laikiklis Techly Telescopic Ceiling Mount For TV 91 Cm 23-42"
79,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Telescopic Ceiling Mount For TV 91 Cm 23-42"
  • Montavimas: Prie lubų
  • Ekrano įstrižainė: 23 - 42 "
  • Pasukimo kampas: 0 - 180 °
  • Išlaikomas svoris: 50 kg
  • VESA standartas: 200 x 200
79,00 / vnt.
Tik internetu
Techly Cat. 5e U/UTP Cable 305m Stranded
82,20 / vnt.
Techly Cat. 5e U/UTP Cable 305m Stranded
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
82,20 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Universal Bracket 23-55"
64,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Universal Bracket 23-55"
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 23 - 55 "
  • Pasukimo kampas: 0 - 180 °
  • Išlaikomas svoris: 45 kg
  • VESA standartas: 400 x 400
64,00 / vnt.
Tik internetu
Techly Cat. 5e CCAU/UTP Cable 305m
64,00 / vnt.
Techly Cat. 5e CCAU/UTP Cable 305m
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
64,00 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For LCD/LED/PDP 42-80'' Black
47,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For LCD/LED/PDP 42-80'' Black
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 42 - 80 "
  • Išlaikomas svoris: 60 kg
  • VESA standartas: 800 x 600
47,00 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Tilt 19-37"
32,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Tilt 19-37"
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 19 - 37 "
  • Išlaikomas svoris: 25 kg
  • VESA standartas: 75 x 75
32,00 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Slim 40-65"
35,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Slim 40-65"
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 40 - 65 "
  • Išlaikomas svoris: 60 kg
  • VESA standartas: 600 x 400
35,00 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For LCD/LED/PDP 13-37'' Black
33,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For LCD/LED/PDP 13-37'' Black
  • Montavimas: Prie lubų
  • Ekrano įstrižainė: 13 - 37 "
  • Išlaikomas svoris: 35 kg
  • VESA standartas: 200 x 200
33,00 / vnt.
Tik internetu
Techly Cable U/UTP Cat5e Grey 100m
32,20 / vnt.
Techly Cable U/UTP Cat5e Grey 100m
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 100 m
32,20 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
28,97 / vnt.
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
  • 1-a kabelio jungtis: USB
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
  • Laido ilgis: 0.18 m
28,97 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Slim 50 Kg 23-55"
22,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Slim 50 Kg 23-55"
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 23 - 55 "
  • Išlaikomas svoris: 50 kg
  • VESA standartas: 400 x 400
22,00 / vnt.
Tik internetu
Techly 306493 HDMI to VGA with Audio Converter
26,08 / vnt.
Techly 306493 HDMI to VGA with Audio Converter
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI 19 pin male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA female
  • Laido ilgis: 0.15 m
26,08 / vnt.
Tik internetu
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
23,10 / vnt.
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 3 m
23,10 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA + 3.5mm Audio Black 0.2m
18,03 / vnt.
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA + 3.5mm Audio Black 0.2m
  • 1-a kabelio jungtis: Micro HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA female
  • Laido ilgis: 0.2 m
18,03 / vnt.
Tik internetu
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Full Motion 13-30"
21,00 / vnt.
Televizoriaus laikiklis Techly Wall Mount For TV Full Motion 13-30"
  • Montavimas: Prie sienos
  • Ekrano įstrižainė: 13 - 30 "
  • Pasukimo kampas: 0 - 30 °
  • Išlaikomas svoris: 23 kg
  • VESA standartas: 100 x 100
21,00 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
20,93 / vnt.
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 1.2 m
20,93 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
20,97 / vnt.
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.1 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
20,97 / vnt.
Tik internetu
Techly Cable HDMI / HDMI 6m Black
18,53 / vnt.
Techly Cable HDMI / HDMI 6m Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • Laido ilgis: 6 m
18,53 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
17,69 / vnt.
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
  • 1-a kabelio jungtis: Micro HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA female
  • Laido ilgis: 0.2 m
17,69 / vnt.
Tik internetu
Techly Monitor Cable Displayport to Displayport Black 3m
16,87 / vnt.
Techly Monitor Cable Displayport to Displayport Black 3m
  • 1-a kabelio jungtis: Display port male
  • 2-a kabelio jungtis: Display port male
  • Laido ilgis: 3 m
16,87 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.1/Euro Black
16,61 / vnt.
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.1 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
16,61 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
15,10 / vnt.
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
  • 1-a kabelio jungtis: VGA Male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA male
  • Laido ilgis: 3 m
15,10 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
14,06 / vnt.
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5mm x 2.5mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
14,06 / vnt.
Tik internetu
Techly Cable HDMI / HDMI 3m Black
13,96 / vnt.
Techly Cable HDMI / HDMI 3m Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • Laido ilgis: 3 m
13,96 / vnt.
Tik internetu
Techly Monitor Cable Mini Displayport to Displayport White 1m
13,72 / vnt.
Techly Monitor Cable Mini Displayport to Displayport White 1m
  • 1-a kabelio jungtis: Display port male
  • 2-a kabelio jungtis: Mini display port male
  • Laido ilgis: 1 m
13,72 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 2m
12,50 / vnt.
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 2m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
12,50 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
11,75 / vnt.
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
11,75 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
11,58 / vnt.
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI 19 pin male
  • 2-a kabelio jungtis: Display port male
  • Laido ilgis: 1 m
11,58 / vnt.
Tik internetu
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
11,20 / vnt.
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
11,20 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
10,80 / vnt.
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 1 m
10,80 / vnt.
Turime sandėlyje
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5 / Euro Black
10,67 / vnt.
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
10,67 / vnt.
Tik internetu
Techly Grab Universal Stand Desktop for Tablet and Smartphone
10,50 / vnt.
10,50 / vnt.
Tik internetu
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
10,50 / vnt.
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
10,50 / vnt.
Tik internetu
Techly Adapter DVI to VGA Black
9,72 / vnt.
Techly Adapter DVI to VGA Black
  • 1-a kabelio jungtis: DVI-I female
  • 2-a kabelio jungtis: VGA male
9,72 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
8,75 / vnt.
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
  • 1-a kabelio jungtis: Displayport 1.1 male
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport 1.1 male
  • Laido ilgis: 1.5 m
8,75 / vnt.
Turime sandėlyje
Tik internetu
Techly Travel Adapter UK/EU White
7,08 / vnt.
Techly Travel Adapter UK/EU White
  • 1-a kabelio jungtis: UK female
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
7,08 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI / HDMI Black
6,88 / vnt.
Qoltec Adapter HDMI / HDMI Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
6,88 / vnt.
Rodoma: 1 - 4871