Filtravimas

Tinka naudoti
Signalo priėmimas
Energijos klasė
Yra skiriamos energijos efektyvumo klasės nuo G iki A+++, kur A+++ (žalios spalvos) suvartos nedaug elektros energijos, o G klasė (raudonos spalvos) suvartos daugiau elektros energijos.
Ekrano tipas
Ekrano raiškos tipas
Ekrano raiška
Skiriamoji geba nurodo atvaizdo bei teksto ryškumą ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (tikslesnis) atvaizdas.
Ekrano forma
3D funkcija
Standartinės raiškiosios televizijos funkcija su galimybe rodyti trimačius vaizdus, perteikiant 3D turinį.
Foninis apšvietimas
Ši technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. Ambilight automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu.
"Smart TV"
Smart TV funkcija leidžia jungtis prie interneto ir naudotis Facebook, Skype, Twitter, Catch-up TV, Netflix, YouTube ir HbbTV bei kitomis Online programėlėmis.
Įdiegta operacinė sistema
Televizoriai su šia funkcija suteikia galimybę naršyti interneto platybėse bei naudotis visomis Android operacinės sistemos privalumais.
HDMI lizdų skaičius
Tai skaitmeninė jungtis, kurios pagalba prie televizorius gali būti prijungtas DVD, Blu-Ray grotuvas arba kitas įrenginys, kuris turi HDMI jungtį. HDMI perduoda garsą ir vaizdą.
3.5mm ausinių lizdas
WiFi sąsaja
WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos prijungti televizorių prie tinklo.
WiFi Direct sąsaja
Wi-Fi Direct (anksčiau žinomas kaip Wi-Fi Peer-to-Peer) - standartas suteikiantis galimybę kompiuteriams ir įvairiems nešiojamiesiems įrenginiams palaikyti tiesioginį Wi-Fi ryšį nenaudojant bevielių maršrutizatorių ar prieigos stotelių. WiFi Direct vieno mygtuko paspaudimu, be sudėtingų konfigūracijų, aprūpins bevieliu sujungimu. Šios funkcijos dėka Jūs turėsite galimybę persiųsti duomenis (fotografijas, muzikos įrašus ir t.t.) tarp kitų prijungtų įrenginių.
WiDi sąsaja
WiDi (Intel® Wireless Display) suteikia galimybę iš nešiojamojo, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono (kurie palaiko WiDi funkciją) į Smart televizorių belaidžiu ryšiu transliuoti vaizdo medžiagą ir tuo pačiu matyti jį savo įrenginyje iš kurio transliuojamas vaizdas.
Bluetooth sąsaja
DLNA
DLNA (Digital Living Network Alliance) - tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams, taip pat palaikančiais DLNA funkciją, tarpusavyje keistis skaitmenine informacija.
NFC
NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.
Naudojamos baterijos
VESA standartas
Dauguma televizorių yra suderinami su VESA standarto laikikliais. Žodis VESA yra pateikiamas kartu su skaičiumi, kuris nusako, kiek viena nuo kitos nutolusios yra tvirtinimo skylės/kokie yra tarpai tarp pakabinimo vietų milimetrais. Pavyzdžiui, VESA 75 reiškia, kad yra keturios skylės kvadrate ir kiekviena kvadrato kraštinė yra 75 mm ilgio. VESA 100/200 reiškia, kas skylės yra stačiakampyje, kurio dvi kraštinės siekia 100 mm ir dvi yra 200 mm ilgio.
Prekės ženklas Qoltec× Unitek× A-Lan×
Rodoma: 1 - 48115
Rūšiuoti pagal:
A-Lan KIU6OUTS305 Cable UTP CAT 6 Black 305m
162,60 / vnt.
Tik internetu
Naujiena
A-Lan KIU6OUTS305 Cable UTP CAT 6 Black 305m
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
Qoltec Power Adapter for Samsung Monitor 30W 14V 2.1A
16,82 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Power Adapter for Samsung Monitor 30W 14V 2.1A
  • 1-a kabelio jungtis: AC/DC
A-Lan Technologia UTP CAT.5E 305m
132,80 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Technologia UTP CAT.5E 305m
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
A-Lan Patch Cable UTP CAT 5e 305 m Black
112,80 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT 5e 305 m Black
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
A-Lan Patch Cable F/UTP CAT5e 305m Black
106,60 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable F/UTP CAT5e 305m Black
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
A-Lan Network Cable KIU5STR305 305 5E Gray
96,50 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Network Cable KIU5STR305 305 5E Gray
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
Unitek Adapter USB Type-C to HDMI/VGA
39,30 / vnt.
Tik internetu
Unitek Adapter USB Type-C to HDMI/VGA
  • 1-a kabelio jungtis: USB Type-C male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA / HDMI
A-Lan Cable UTP CAT 5e 305m Black
77,70 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Cable UTP CAT 5e 305m Black
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 305 m
Unitek Lightnin Cable For iOS Devices USB-C To Lightning 1m Red
28,69 / vnt.
Tik internetu
Unitek Lightnin Cable For iOS Devices USB-C To Lightning 1m Red
  • 1-a kabelio jungtis: USB-C
  • 2-a kabelio jungtis: Apple Lightning
  • Laido ilgis: 1 m
Unitek Adapter HDMI / USB Silver
37,21 / vnt.
Tik internetu
Unitek Adapter HDMI / USB Silver
  • 1-a kabelio jungtis: USB 3.1 C male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI A female
A-Lan Patch Cable UTP CAT 5e 100m Green
35,20 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT 5e 100m Green
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 100 m
Unitek Cable USB-C / USB 5m
35,84 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable USB-C / USB 5m
  • 1-a kabelio jungtis: USB C male
  • 2-a kabelio jungtis: USB 3.1
  • Laido ilgis: 5 m
Unitek Cable USB-C / DisplayPort White 1.8m
35,79 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable USB-C / DisplayPort White 1.8m
  • 1-a kabelio jungtis: Display port 1.2
  • 2-a kabelio jungtis: USB 3.1 C male
  • Laido ilgis: 1.8 m
A-Lan Patch Cable UTP CAT 5e 100m Red
35,20 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT 5e 100m Red
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 100 m
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 100m Yellow
35,20 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 100m Yellow
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 100 m
Unitek Cable USB / USB 20m
30,76 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable USB / USB 20m
  • 1-a kabelio jungtis: USB 2.0 A male
  • 2-a kabelio jungtis: USB 2.0 A female
  • Laido ilgis: 20 m
Unitek Adapter USB / USB Grey 5m
30,26 / vnt.
Tik internetu
Unitek Adapter USB / USB Grey 5m
  • 1-a kabelio jungtis: USB 3.0 A male
  • 2-a kabelio jungtis: USB 3.0 A female
  • Laido ilgis: 5 m
Unitek USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
29,95 / vnt.
Tik internetu
Unitek USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
  • 1-a kabelio jungtis: USB 3.0 male
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 female
Unitek Cable HDMI / HDMI Black 1.5m
29,02 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable HDMI / HDMI Black 1.5m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI A male
  • Laido ilgis: 1.5 m
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
28,97 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
  • 1-a kabelio jungtis: USB
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
  • Laido ilgis: 0.18 m
Unitek Cable USB / USB 10m
23,97 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable USB / USB 10m
  • 1-a kabelio jungtis: USB 2.0 A male
  • 2-a kabelio jungtis: USB 2.0 A female
  • Laido ilgis: 10 m
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
23,10 / vnt.
Tik internetu
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 3 m
Unitek Cable VGA / VGA 15m
22,40 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable VGA / VGA 15m
  • 1-a kabelio jungtis: VGA Male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA male
  • Laido ilgis: 15 m
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA + 3.5mm Audio Black 0.2m
18,03 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA + 3.5mm Audio Black 0.2m
  • 1-a kabelio jungtis: Micro HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA female
  • Laido ilgis: 0.2 m
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
20,93 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 1.2 m
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
20,97 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.1 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Unitek Cable USB / USB Black 10m
18,82 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable USB / USB Black 10m
  • 1-a kabelio jungtis: USB 2.0 A female
  • 2-a kabelio jungtis: USB 2.0 A male x 2
  • Laido ilgis: 10 m
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
17,69 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
  • 1-a kabelio jungtis: Micro HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA female
  • Laido ilgis: 0.2 m
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.1/Euro Black
16,61 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.1 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Unitek Adapter Mini Display Port / HDMI White 0.2m
19,29 / vnt.
Tik internetu
Unitek Adapter Mini Display Port / HDMI White 0.2m
  • 1-a kabelio jungtis: Mini DisplayPort
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI
  • Laido ilgis: 0.2 m
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
15,10 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
  • 1-a kabelio jungtis: VGA Male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA male
  • Laido ilgis: 3 m
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
14,06 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5mm x 2.5mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 10m Grey
6,30 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 10m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 10 m
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 2m
12,50 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 2m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
11,75 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
11,58 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI 19 pin male
  • 2-a kabelio jungtis: Display port male
  • Laido ilgis: 1 m
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
11,20 / vnt.
Tik internetu
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
10,80 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 1 m
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5 / Euro Black
10,67 / vnt.
Turime sandėlyje
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
10,50 / vnt.
Tik internetu
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
8,75 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
  • 1-a kabelio jungtis: Displayport 1.1 male
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport 1.1 male
  • Laido ilgis: 1.5 m
A-Lan Patch Cable UTP CAT6 10m Grey
8,10 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT6 10m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 10 m
A-Lan Patch Cable FTP CAT 5e 15m Grey
8,10 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable FTP CAT 5e 15m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 15 m
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 15m Grey
7,10 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 15m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 15 m
Qoltec Adapter HDMI / HDMI Black
6,88 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI / HDMI Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
A-Lan Patch Cable UTP CAT6 2m Grey
5,60 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT6 2m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 2 m
Unitek Cable VGA / VGA 1m
9,47 / vnt.
Tik internetu
Unitek Cable VGA / VGA 1m
  • 1-a kabelio jungtis: VGA 15 pin male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA 15 pin male
  • Laido ilgis: 1 m
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 7m Grey
5,90 / vnt.
Tik internetu
A-Lan Patch Cable UTP CAT5e 7m Grey
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 7 m
Rodoma: 1 - 48115