Filtravimas

Tinka naudoti
Signalo priėmimas
Energijos klasė
Yra skiriamos energijos efektyvumo klasės nuo G iki A+++, kur A+++ (žalios spalvos) suvartos nedaug elektros energijos, o G klasė (raudonos spalvos) suvartos daugiau elektros energijos.
Ekrano tipas
Ekrano raiškos tipas
Ekrano raiška
Skiriamoji geba nurodo atvaizdo bei teksto ryškumą ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo kokybiškesnis (tikslesnis) atvaizdas.
Ekrano forma
3D funkcija
Standartinės raiškiosios televizijos funkcija su galimybe rodyti trimačius vaizdus, perteikiant 3D turinį.
Foninis apšvietimas
Ši technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. Ambilight automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu.
"Smart TV"
Smart TV funkcija leidžia jungtis prie interneto ir naudotis Facebook, Skype, Twitter, Catch-up TV, Netflix, YouTube ir HbbTV bei kitomis Online programėlėmis.
Įdiegta operacinė sistema
Televizoriai su šia funkcija suteikia galimybę naršyti interneto platybėse bei naudotis visomis Android operacinės sistemos privalumais.
HDMI lizdų skaičius
Tai skaitmeninė jungtis, kurios pagalba prie televizorius gali būti prijungtas DVD, Blu-Ray grotuvas arba kitas įrenginys, kuris turi HDMI jungtį. HDMI perduoda garsą ir vaizdą.
3.5mm ausinių lizdas
WiFi sąsaja
WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos prijungti televizorių prie tinklo.
WiFi Direct sąsaja
Wi-Fi Direct (anksčiau žinomas kaip Wi-Fi Peer-to-Peer) - standartas suteikiantis galimybę kompiuteriams ir įvairiems nešiojamiesiems įrenginiams palaikyti tiesioginį Wi-Fi ryšį nenaudojant bevielių maršrutizatorių ar prieigos stotelių. WiFi Direct vieno mygtuko paspaudimu, be sudėtingų konfigūracijų, aprūpins bevieliu sujungimu. Šios funkcijos dėka Jūs turėsite galimybę persiųsti duomenis (fotografijas, muzikos įrašus ir t.t.) tarp kitų prijungtų įrenginių.
WiDi sąsaja
WiDi (Intel® Wireless Display) suteikia galimybę iš nešiojamojo, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono (kurie palaiko WiDi funkciją) į Smart televizorių belaidžiu ryšiu transliuoti vaizdo medžiagą ir tuo pačiu matyti jį savo įrenginyje iš kurio transliuojamas vaizdas.
Bluetooth sąsaja
DLNA
DLNA (Digital Living Network Alliance) - tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams, taip pat palaikančiais DLNA funkciją, tarpusavyje keistis skaitmenine informacija.
NFC
NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.
Naudojamos baterijos
VESA standartas
Dauguma televizorių yra suderinami su VESA standarto laikikliais. Žodis VESA yra pateikiamas kartu su skaičiumi, kuris nusako, kiek viena nuo kitos nutolusios yra tvirtinimo skylės/kokie yra tarpai tarp pakabinimo vietų milimetrais. Pavyzdžiui, VESA 75 reiškia, kad yra keturios skylės kvadrate ir kiekviena kvadrato kraštinė yra 75 mm ilgio. VESA 100/200 reiškia, kas skylės yra stačiakampyje, kurio dvi kraštinės siekia 100 mm ir dvi yra 200 mm ilgio.
Prekės ženklas Assmann× Qoltec×
Rodoma: 1 - 4868
Rūšiuoti pagal:
Qoltec Power Adapter for Samsung Monitor 30W 14V 2.1A
16,82 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Power Adapter for Samsung Monitor 30W 14V 2.1A
  • 1-a kabelio jungtis: AC/DC
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
28,97 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
  • 1-a kabelio jungtis: USB
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
  • Laido ilgis: 0.18 m
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
23,10 / vnt.
Tik internetu
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
  • 1-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • 2-a kabelio jungtis: RJ-45 8P8C
  • Laido ilgis: 3 m
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA + 3.5mm Audio Black 0.2m
18,03 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA + 3.5mm Audio Black 0.2m
  • 1-a kabelio jungtis: Micro HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA female
  • Laido ilgis: 0.2 m
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
20,93 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Nėra
  • Laido ilgis: 1.2 m
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
20,97 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.1 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
17,69 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
  • 1-a kabelio jungtis: Micro HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA female
  • Laido ilgis: 0.2 m
Assmann Adapter Cable Displayport / DVI-D Black 2m
17,62 / vnt.
Tik internetu
Assmann Adapter Cable Displayport / DVI-D Black 2m
  • 1-a kabelio jungtis: Display port 1.2
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D male
  • Laido ilgis: 2 m
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.1/Euro Black
16,61 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.1 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Assmann Extension Cable DSUB/DSUB Beige 10m
16,38 / vnt.
Tik internetu
Assmann Extension Cable DSUB/DSUB Beige 10m
  • 1-a kabelio jungtis: DSUB 9-pin
  • 2-a kabelio jungtis: DSUB 9-pin
  • Laido ilgis: 10 m
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
15,10 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
  • 1-a kabelio jungtis: VGA Male
  • 2-a kabelio jungtis: VGA male
  • Laido ilgis: 3 m
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
14,06 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5mm x 2.5mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Assmann Adapter Cable Displayport-mini / DVI-D 1m
13,69 / vnt.
Tik internetu
Assmann Adapter Cable Displayport-mini / DVI-D 1m
  • 1-a kabelio jungtis: Mini DisplayPort
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D male
  • Laido ilgis: 1 m
Assmann Adapter Cable Display port / HDMI Black 0.15m
13,58 / vnt.
Tik internetu
Assmann Adapter Cable Display port / HDMI Black 0.15m
  • 1-a kabelio jungtis: Display port male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
  • Laido ilgis: 0.15 m
Assmann DisplayPort / DVI Adapter Cable AK-340306-020-S
13,58 / vnt.
Tik internetu
Assmann DisplayPort / DVI Adapter Cable AK-340306-020-S
  • 1-a kabelio jungtis: Displayport
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Cable HDMI / HDMI Black 10m
13,16 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable HDMI / HDMI Black 10m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI male
  • Laido ilgis: 10 m
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 2m
12,50 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 2m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Ethernet Cable HDMI / HDMI Black 5m
12,37 / vnt.
Tik internetu
Assmann Ethernet Cable HDMI / HDMI Black 5m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
  • Laido ilgis: 5 m
Assmann Cable DVI-D / DVI-D Black 3 m
11,91 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable DVI-D / DVI-D Black 3 m
  • 1-a kabelio jungtis: DVI-D male
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D male
  • Laido ilgis: 3 m
Assmann Cable Displayport / Displayport Black 2m
12,08 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable Displayport / Displayport Black 2m
  • 1-a kabelio jungtis: Display port male
  • 2-a kabelio jungtis: Display port female
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Cable DSUB / DSUB 3.0 Grey 5m
11,77 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable DSUB / DSUB 3.0 Grey 5m
  • 1-a kabelio jungtis: HD D-Sub 15-pin male
  • 2-a kabelio jungtis: HD D-Sub 15-pin female
  • Laido ilgis: 5 m
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
11,75 / vnt.
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
11,58 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI 19 pin male
  • 2-a kabelio jungtis: Display port male
  • Laido ilgis: 1 m
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
11,20 / vnt.
Tik internetu
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Adapter Cable Displayport-mini / DVI-D White 2m
10,83 / vnt.
Tik internetu
Assmann Adapter Cable Displayport-mini / DVI-D White 2m
  • 1-a kabelio jungtis: Mini DisplayPort
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D female
  • Laido ilgis: 2 m
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
10,80 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Laido ilgis: 1 m
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5 / Euro Black
10,67 / vnt.
Turime sandėlyje
Tik internetu
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • 1-a kabelio jungtis: 5.5 mm x 2.5 mm
  • 2-a kabelio jungtis: Euro
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
10,50 / vnt.
Tik internetu
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Cable Displayport-mini / Displayport 2m
11,54 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable Displayport-mini / Displayport 2m
  • 1-a kabelio jungtis: Mini Display port male
  • 2-a kabelio jungtis: Display port male
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Cable USB / USB Black 1.8 m
10,35 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable USB / USB Black 1.8 m
  • 1-a kabelio jungtis: USB
  • 2-a kabelio jungtis: USB
  • Laido ilgis: 1.8 m
Assmann Cable HDMI to HDMI Black 3m
10,24 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable HDMI to HDMI Black 3m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI 19 pin male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI 19 pin female
  • Laido ilgis: 3 m
Assmann DisplayPort Cable 3m AK-340103-030-S
10,13 / vnt.
Tik internetu
Assmann DisplayPort Cable 3m AK-340103-030-S
  • 1-a kabelio jungtis: Displayport
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport
  • Laido ilgis: 3 m
Assmann Cable HDMI / DVI-D Black 3m
10,10 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable HDMI / DVI-D Black 3m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: DVI-D male
  • Laido ilgis: 3 m
Assmann Cable HDMI / HDMI-mini Black 2m
10,07 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable HDMI / HDMI-mini Black 2m
  • 1-a kabelio jungtis: Mini HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI male
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Cable Displayport / Displayport Black 1m
10,02 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable Displayport / Displayport Black 1m
  • 1-a kabelio jungtis: Displayport
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport
  • Laido ilgis: 1 m
Assmann Cable Displayport-mini / Displayport White 1m
9,91 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable Displayport-mini / Displayport White 1m
  • 1-a kabelio jungtis: Mini DisplayPort
  • 2-a kabelio jungtis: Display port male
  • Laido ilgis: 1 m
Assmann Cable HDMI/HDMI Black 2m
9,73 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable HDMI/HDMI Black 2m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Datatransfer Cable DSUB / DSUB Beige 3m
9,73 / vnt.
Tik internetu
Assmann Datatransfer Cable DSUB / DSUB Beige 3m
  • 1-a kabelio jungtis: DSUB 9-pin
  • 2-a kabelio jungtis: DSUB 9-pin
  • Laido ilgis: 3 m
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
8,75 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
  • 1-a kabelio jungtis: Displayport 1.1 male
  • 2-a kabelio jungtis: Displayport 1.1 male
  • Laido ilgis: 1.5 m
Assmann Cable HDMI / HDMI Black 1m
8,32 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable HDMI / HDMI Black 1m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI male
  • Laido ilgis: 1 m
Assmann Cable Displayport to Displayport Black 2m
7,51 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable Displayport to Displayport Black 2m
  • 1-a kabelio jungtis: Display port male
  • 2-a kabelio jungtis: Display port male
  • Laido ilgis: 2 m
Qoltec Adapter HDMI / HDMI Black
6,88 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI / HDMI Black
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
Assmann Ethernet Connection Cable HDMI/HDMI Black 2m
6,55 / vnt.
Tik internetu
Assmann Ethernet Connection Cable HDMI/HDMI Black 2m
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI male
  • Laido ilgis: 2 m
Assmann Cable Schuko/IEC C5 Black 0.75m
5,88 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable Schuko/IEC C5 Black 0.75m
  • 1-a kabelio jungtis: Schuko
  • 2-a kabelio jungtis: IEC C5
  • Laido ilgis: 0.75 m
Qoltec Adapter HDMI / HDMI
5,88 / vnt.
Tik internetu
Qoltec Adapter HDMI / HDMI
  • 1-a kabelio jungtis: HDMI male
  • 2-a kabelio jungtis: HDMI female
Assmann Cable USB to USB-mini Black 1.8 m
5,26 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable USB to USB-mini Black 1.8 m
  • 1-a kabelio jungtis: USB 2.0 A male
  • 2-a kabelio jungtis: Mini USB
  • Laido ilgis: 1.8 m
Assmann Cable USB to USB Black 1m
5,12 / vnt.
Tik internetu
Assmann Cable USB to USB Black 1m
  • 1-a kabelio jungtis: USB 2.0 A male
  • 2-a kabelio jungtis: USB 2.0 A male
  • Laido ilgis: 1 m
Kabelis Assmann USB 2.0 A M - mini USB B M, 3 m
3,89 / vnt.
Turime sandėlyje
Kabelis Assmann USB 2.0 A M - mini USB B M, 3 m
  • 1-a kabelio jungtis: USB 2.0 male
  • 2-a kabelio jungtis: Mini USB
  • Laido ilgis: 3 m
Rodoma: 1 - 4868