„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Filtravimas

Kaina
Skalbimo talpa, kg
Šis rodiklis nurodo kiek maksimaliai skalbinių Jūs galite sutalpinti į skalbimo mašinos būgną. Nurodomas kilogramais.
Energinio efektyvumo klasė
Energijos sąnaudos nurodomos vienam skalbimui (ciklui). Elektros energijos suvartojimas matuojamas naudojant standartinę skalbimo programą "medvilnės skalbimas 60 °C temperatūroje esant pilnai užpildytai skalbimo mašinai". Faktinis elektros energijos suvartojimas priklauso nuo pasirinktos skalbimo programos. Ekonomiškiausia skalbimo mašinos klasė A+++. A tai standartinė klasė, A+ - ekonominė, o G klasė sunaudoja daugiausiai elektros energijos.
Metinės vandens sąnaudos, l
Vidutinės skalbimo mašinos vandens sąnaudos, paskaičiuotos 220 skalbimo ciklų per metus.
Aukštis, mm
Valdymas
Yra mechaninis, elektroninis ir sensorinis skalbimo mašinos valdymo tipas. Elektroninis valdymas paleidžia skalbimo mašiną vienu mygtuko paspaudimu, mechaninis – ciklas pasirenkamas ratuko pasukimu, o sensorinis – prisilietimu.
Skalbimo programos
Ši programa leidžia skalbti drabužius, kurių etiketėje nurodyta "skalbti rankomis".
Programos pradžios atidėjimas
Ši funkcija leidžia nustatyti po kiek laiko bus pradėtas skalbimas (po 1-24 val). Jei po skalbimo, kol skalbiniai bus išimti iš skalbimo mašinos, paprastai praeis ilgas laiko tarpas, patariama rinktis skalbimo mašiną su starto atidėjimo ir lengvo lyginimo funkcijomis.
Rodoma: 4
Rūšiuoti pagal:
Skalbimo mašina Samsung WW80T554DAE/S7
Greitas atsiėmimas
Nemokamas pristatymas
Skalbimo mašina Samsung WW80T554DAE/S7
  • Skalbimo talpa: 8 kg
  • Energinio efektyvumo klasė: A+++
  • Plotis: 600 mm
Skalbimo mašina Whirlpool BI WDWG 75148 EU
490,21 / vnt.
Tik internetu
Skalbimo mašina Whirlpool BI WDWG 75148 EU
  • Skalbimo talpa: 7 kg
  • Energinio efektyvumo klasė: B
  • Plotis: 595 mm
Rodoma: 4
Skalbimo mašina su džiovykle pakeis jūsų kasdienę buitį ir tam nereikės papildomos vietos. Tai nepakeičiamas sprendimas, jei pabodo balkone džiaustyti skalbinius, o vonioje nėra vietos elektrinei džiovyklei. Rinkdamiesi skalbimo mašiną su džiovykle įvertinkite savo poreikius ir atkreipkite dėmesį tiek į skalbimo mašinos, tiek į džiovyklės funkcijas ir technologijas, tausojančias jūsų drabužius. Paprastai mašinos būgnas būna pritaikytas skalbti didesnį kiekį drabužių, nei džiovinti. Standartinė būgno talpa yra 8 kg, o džiovinti paprastai galima 4 arba 6 kg. Naujausios technologijos užtikrins efektyvų skalbimą, taip pat net ir jautriausių audinių švelnų išdžiovinimą. Pavyzdžiui, OptiSense jutikliai sveria skalbinius tiek ciklo pradžioje, tiek jo metu, parenka skalbimo trukmę ir skalbiklio kiekį, todėl drabužiai niekada nebus nuskalbti ar perdžiovinti net skalbiant puse įkrovos. Technologija Bubble Soak padeda pašalinti daugybę sunkiai išvalomų dėmių. Air Wash technologija pašalina blogus kvapus iš jūsų drabužių ir užtikrina jų higieną. Labai praktiška yra ir atidėta užbaigimo funkcija. Išsirinkite jums tinkamiausią skalbimo mašiną su džiovykle iš internetinės parduotuvės senukai.lt pasiūlymų gausos.