„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Kategorijoje "Energiją taupančios lemputės" nieko nerasta

Ieškoti iš naujo

Kaskart vis didėjančios komunalinių paslaugų sąskaitos reikalauja protingų ir inovatyvių sprendimų, jei norite sutaupyti. Energiją taupanti lemputė – tas augančių sąskaitų problemos sprendimo būdas, kurio ieškojote. 

Energiją taupanti lemputė veiks dvigubai ilgiau nei kaitrinė, skleis ryškią bei natūralią šviesą ir mėnesio pabaigoje gerokai sumažins jūsų išlaidas. Ar žinojote, kad seno tipo kaitrinės lemputės net iki 90 procentų elektros energijos iššvaisto šilumai bei kaitrai, o vos 10 procentų lieka efektyviam apšvietimui. Elektros energiją taupančios lemputės su šia problema nesusiduria ir bene visą energiją naudoja kokybiškam ir ryškiam apšvietimui, neeikvodama jūsų resursų veltui. 

Dažniausiai, energijos taupančios lemputės būna arba halogeninės arba LED tipo. Kaip nuspręsti kokios yra geriausios halogeninės lemputės arba kaip pasirinkti LED lemputes? Viskas priklauso nuo jūsų poreikio apšvietimui, kainai bei reikalingos lemputės tipo. 

Halogeninė šviesa yra daug ryškesnė už paprastos kaitrinės lemputės skleidžiamą šviesą. LED lempos taip pat yra daug ryškesnės už kaitrinius analogus, o tiek LED, tiek halogeninės technologijos apšvieta dar pasižymi ir taupumu, kuris leidžia mėgautis daug ryškesniu vaizdu ir sutaupyti. Lemputės yra ilgaamžiškos, todėl nereikės jų taip dažnai keisti, o geriausios halogeninės lemputės turėtų tarnauti ilgus metus. 

Prekių kataloge galėsite matyti visas energiją taupančias lemputes, jas išrūšiuoti ar filtruoti pagal pasirinkimus, o paspaudus ant sudominusios prekės – būsite nukreipti į atskirą puslapį, kur galėsite išsamiau susipažinti su halogeninėmis ar LED tipo OSRAM, Philips ar kito gamintojo lemputėmis. Pamatysite ne tik kaip lemputė atrodo, bet ir sužinosite jos galingumą, medžiagas iš kurių ji padaryta, paskirtį, darbinę įtampą ir matmenis. Prie svarbių duomenų rasite ir kitus aktualius prekės aspektus, kurie padės geriau ir efektyviau rasti savo būstui ar biurui tinkantį sprendimą.