Pradžia

UAB „Senukų prekybos centras" - Vilnius, Ukmergės g.

Didžiausias Pabaltijyje

    2002 m. balandžio 26 d. Vilniuje, Ukmergės g. 244 atidarytas naujas SENUKŲ įmonių asociacijos prekybos centras.

Tai - naujas žingsnis firmos gyvenime, 10 metų darbo patirties rezultatas. Atidaryti šią prekybos įmonę sostinėje paskatino plačios rinkos galimybės, didesnė regiono gyventojų perkamoji galia. Plečiant SENUKŲ veiklą Vilniuje, stengiantis greičiau ir geriau aptarnauti klientus įkurta nauja asociacijos įmonė UAB "SENUKŲ mažmena".

Prekybos ploto bei asortimento prasme tai – didžiausias prekybos centras statybos ir buities prekių rinkoje Baltijos šalyse. Jo bendras plotas siekia net 22 tūkst. kv. m. Čia galima įsigyti apie 50 tūkst. pavadinimų statybos, apdailos medžiagų, buitinės technikos, įrankių, buities, elektros, santechnikos, sodo ir daržo, laisvalaikio, sporto ir kitų prekių.

Gyvos oranžinės spalvos modernus pastatas papuošė sostinę. Čia sukurtos daugiau kaip 350 darbo vietų.

SENUKŲ prekybos centro statyba Vilniuje pradėta 2001 m. birželio mėnesį. Į jo statybą ir įrengimą investuota 33 mln. litų.

Tikimasi, kad ši parduotuvė vilniečius patrauks SENUKŲ prekybos įmonėms būdingais privalumais – prekių gausa, įvairove, patraukliomis kainomis, patogumu pirkėjams, greitu aptarnavimu.

Pirkėjų poreikiai – svarbiausia

    SENUKŲ prekybos centras įkurtas patogioje pirkėjams vietoje. Ukmergės gatvė yra besiformuojančiame Vilniaus verslo centre.
Naujasis SENUKŲ prekybos centras išplanavimu, klientams teikiamomis paslaugomis, darbuotojų skaičiumi panašus į pernai atidarytąjį Kaune, Draugystės g. – tik dar didesnis ir modernesnis.

Kuriant naująjį prekybos centrą, stengtasi suteikti kuo daugiau patogumų pirkėjui. Prie parduotuvės patogu privažiuoti (SENUKAI investavo 0,5 mln. litų į Ukmergės gatvės pertvarkymą). Pagal pirkėjo poreikius apgalvotai išplanuotas centro vidus, parinkta apdaila, išdėstytos prekės. Daugumoje skyrių - savitarna. Pirkėjus aptarnauja 29 kasos, abu aukštus jungia ilgiausias Pabaltijyje - 33 m travialatorius. Pirkėjas gali privažiuoti prie liftų, kuriais didesnio gabarito prekės bus nuleistos prie automobilio. Teikiama ir kitokių paslaugų – apsiuvama kiliminė danga, pjaustomas stiklas ir plokštės, maišomi dažai, gaminami raktai, remontuojami prietaisai garantijos metu ir vėliau, veikia įrankių nuomos punktas. Pirkėjams pageidaujant nemokamai Vilniuje atvežamos į namus prekės, kainavusios daugiau kaip 1500 Lt, taip pat skalbimo ir indų plovimo mašinos, šaldytuvai, viryklės, televizoriai. Be to, čia galima pirkti išsimokėtinai, atsiskaityti banko čekiu ar pervedimu, dovanų čekiu.

Ypatingas dėmesys skiriamas pirkėjų konsultavimui. Išsamią informaciją teikia konsultantai, kiekviename skyriuje įsikūrę informacijos centrai. Gausu įvairios reklaminės medžiagos – lankstinukų, skrajučių. (Daugiau apie prekes, vykstančias akcijas galima sužinoti SENUKŲ leidžiamuose kasmėnesiniuose reklaminiuose laikraščiuose, internete. Leidžiami praktiškų patarimų "Pasidaryk tai pats" lankstinukai.) Sostinės SENUKAI stengsis atlikti statybinių medžiagų eksperto vaidmenį. Tam bus naudojama 10 metų bendrovėje kaupiama statybinių medžiagų prekybos bei jų naudojimo patirtis. Prekybos centre bus organizuojamos "Pirkėjų konferencijos", kurių metu gamintojai ar tiekėjai informuos apie dominančias ir naujas prekes. Čia bus įrengta mokymo klasė konsultantams, kurioje jie nuolat tobulins profesinius bei klientų aptarnavimo kultūros įgūdžius.

Pirkėjų patogumui naujajame prekybos centre veikia kavinė, vaistinė, medicinos punktas.

Asortimentas

    Dvejose erdviose, maloniai šviesiose prekybos salėse eksponuojamas platus prekių asortimentas, orientuotas į įvairiapusius Lietuvos vartotojų poreikius bei galimybes.Gausu prekių itin patraukliomis žemomis kainomis, tačiau akį vilioja ir išplėstas prabangos prekių asortimentas. Įkurti erdvūs, jaukūs plytelių, į baldus įmontuojamosios buitinės technikos prekių salonai, kuriuose numatyta plėtoti prekybą pagal užsakymus iš katalogų. Ypač patraukli vazonų ekspozija sodo ir daržo skyriuje, o čia esantis augalų centras – naujosios parduotuvės puošmena.

Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad prekybos centre – gausu garsių pasaulyje gamintojų prekių su SENUKŲ prekybos tinklo ženklu. Nemaža pasiūla geros kokybės, paklausių lietuviškų gaminių.

Prekių asortimentą savo gaminiais papildo žaliuzių, stumdomųjų durų salonai, kompiuterių, langų gamybos firmos.

Dirba ir didmenininkai

    Sostinės SENUKUOSE ir toliau veiklą tęsia didmenininkai. Didmeninė prekyba mažmenoje – tai dar vienas naujojo prekybos centro privalumų Vilniaus rinkoje.

Pagal sutartis perkantys urmo klientai turi galimybę prekių įsigyti tiesiai iš naujojo prekybos centro salių, kur gali rinktis iš didelio asortimento ir būti greičiau aptarnaujami. Užsakant didesnį kiekį, prekės per 1 – 2 dienas atvežamos iš Kauno urmo prekybos terminalo ir pristatomos į naujosios parduotuvės urmo prekybos sandėlį arba į nurodytą vietą.
 
Parduotuvėje STATYBŲ DUONA parduodame
 • Lauko kanalizacijos, vandentekio drenažo gaminius
 • Plytas, betono gaminius
 • Biriąsias statybines medžiagas
 • Izoliacines medžiagas
 • Statybines plokštes
 • Metalo gaminius
 • Statybinę medieną
 • Plėveles
 • Stogo dangą
  Parduotuvėje STATYBŲ DUONA teikiame paslaugas
 • Informacija telefonu apie paslaugas ir medžiagas, specialistų konsultacijos
 • Statybinių medžiagų užsakymas telefonu ir pristatymas tiesiai į objektą
 • Prekių atvežimas
 • Prekių komplektavimas
 • Pardavimas išsimokėtinai
 • Atsiskaitymas grynaisiais, banko kortele, čekiu, pervedimu
 • Stogų, plytų ir kitų medžiagų pristatymas pagal specialius užsakymus
 • Metalo pjovimas
 • Medienos pjovimas
 • Stogų matavimas
 • Paslaugų grupės:

  Peržiūrėti paslaugų sąrašą

  Grįžti atgal į sąrašą Grįžti atgal į žemėlapį