PradžiaApie musVisuomenės harmonizavimo parkas

Visuomenės harmonizavimo parkas


Tinklo įkūrėjui Augustinui Rakauskui perdavus „SPC“  vadovavimą sūnui Artūrui Rakauskui, tinklo įkūrėjas su šeima ėmė plėtoti veiklą poilsio ir sveikatinimosi paslaugų srityje įsteigdami „Visuomenės harmonizavimo parką“.
 Visuomenės harmonizavimo parkas tai vieta, kuri gali įkvėpti norą iš naujo peržiūrėti savo buvimą ir savo santykius su gamta, su mus supančiais žmonėmis ir su aukštesniąja jėga, kuri mums suponuoja didžiausią stimulą gyventi. Mūsų parko simbolis 13 m. aukščio skulptūra „Saulės vaikai“ simbolizuojanti fizinės vienybės ir dvasinės šviesos sklidimą. 
 
 
 
Šis parkas įsikūręs viename gražiausių gamtos kampelių – Sūduvos ir Dzūkijos žemių sankirtoje. Tai vieta, galinti grąžinti prarastą kūno ir sielos harmoniją. Tikras ramybės uostas, kuriame nuostabiai dera natūrali gamta ir šiuolaikinis komfortas, paprastas poilsis ir išskirtinės pramogos. Čia organizuojami turiningi renginiai, kuriami bendraminčių klubai, puoselėjamos harmoningo poilsio tradicijos.
 Parke yra keturių žvaigždučių viešbutis, kuriame kūno ir sielos atgaivai – gausybė SPA procedūrų malonumų, įvairios pirtys, sveikas maistas. Ramiam poilsiui  atokios sodybos ir rąstiniai nameliai, rytinė žvejyba tyloje, meditacija ir atsipalaidavimas gamtos apsuptyje. Sportuojantiems įrengtas baseinas, nutiesti dviračių, šiaurietiško vaikščiojimo takai, įrengtos lauko žaidimų aikštelės.
 
 
 Parke aktyviai veikia žirgynas, vykdomos tarptautinės varžybos europinius standartus atitinkančiame manieže, bei naujajame hipodrome. Organizuojamos tarptautinės vaikų jojimo stovyklos. Pajodinėti gali ir parko svečiai, galima užsisakyti jojimo pamokas bei smagiai pasijodinėti miške.
 Renginiams parke įrengta didelė lauko estrada, dengtas amfiteatras, sezoninė salė. Taip pat siūlomos įvairios konferencijų salės.
Vietą apsistoti Visuomenės harmonizavimo parke suras kiekvienas. Galite rinktis nuo paprasčiausio poilsio gamtoje, palapinėje, iki nakvynės prabangiame 4 žvaigždutes atitinkančiame viešbutyje SIMBOLY.
Vienu metu čia gali apsigyventi  iki 170 žmonių.
 
 
 
 
 
 
   
   
www.harmonypark.lt
 Tel. 370 615 05 188, Faksas 370 319 60 322, info@harmonypark.lt
Vazgaikiemio kaimas, Balbieriškio seniūnija, LT-59527 Prienų rajonas, 41-asis kelio Kaunas - Alytus kilometras.