PradžiaApie musVisuomenės harmonizavimo parkas

Harmony Park


Tinklo įkūrėjui Augustinui Rakauskui perdavus „SPC“  vadovavimą sūnui Artūrui Rakauskui, tinklo įkūrėjas su šeima ėmė plėtoti veiklą poilsio ir sveikatinimosi paslaugų srityje įsteigdami Harmony Park.
 Harmony Park tai vieta, kuri gali įkvėpti norą iš naujo peržiūrėti savo buvimą ir savo santykius su gamta, su mus supančiais žmonėmis ir su aukštesniąja jėga, kuri mums suponuoja didžiausią stimulą gyventi. Mūsų parko simbolis 13 m. aukščio skulptūra „Saulės vaikai“ simbolizuojanti fizinės vienybės ir dvasinės šviesos sklidimą. 
 
 
 
Šis parkas įsikūręs viename gražiausių gamtos kampelių – Sūduvos ir Dzūkijos žemių sankirtoje. Tai vieta, galinti grąžinti prarastą kūno ir sielos harmoniją. Tikras ramybės uostas, kuriame nuostabiai dera natūrali gamta ir šiuolaikinis komfortas, paprastas poilsis ir išskirtinės pramogos. Čia organizuojami turiningi renginiai, kuriami bendraminčių klubai, puoselėjamos harmoningo poilsio tradicijos.
 Parke yra penkių žvaigždučių viešbutis, kuriame kūno ir sielos atgaivai – gausybė SPA procedūrų malonumų, įvairios pirtys, sveikas maistas. Ramiam poilsiui  atokios sodybos ir rąstiniai nameliai, rytinė žvejyba tyloje, meditacija ir atsipalaidavimas gamtos apsuptyje. Sportuojantiems įrengtas baseinas, nutiesti dviračių, šiaurietiško vaikščiojimo takai, įrengtos lauko žaidimų aikštelės.
 
 
 Harmony Parke įrengtas šildomas žirgų maniežas, todėl savo svečiams visus metus siūlo aristokratišką pramogą – jodinėjimą žirgais. Harmony Parke, taip pat, organizuojamos tarptautinės žirgų varžybos bei vaikų stovyklos.
 Renginiams parke įrengta didelė lauko estrada, dengtas amfiteatras, sezoninė salė. Taip pat siūlomos įvairios konferencijų salės.
Vietą apsistoti Harmony Parke suras kiekvienas. Galite rinktis nuo paprasčiausio poilsio gamtoje, palapinėje, iki nakvynės prabangiame 5 žvaigždutes atitinkančiame viešbutyje SIMBOLY.
Vienu metu čia gali apsigyventi  iki 170 žmonių.
 
 
 
 
 
 
   
   
www.harmonypark.lt
 Tel. 370 650 98 012; 370 319 60 321. Faksas 370 319 60 322, info@harmonypark.lt
Vazgaikiemio kaimas, Balbieriškio seniūnija, LT-59527 Prienų rajonas, 41-asis kelio Kaunas - Alytus kilometras.