PradžiaApie musNaujienos

Naujienos

 

 

 „Senukai“ – Europos verslo apdovanojimų finale

Devintus metus rengiami Europos verslo apdovanojimai (European Business Awards –  EBA) – išskirtinių kompetencijų, novatoriškų ir geriausią praktiką savo veikloje taikančių įmonių šventė. Tai ne tik puiki galimybė paskatinti tarptautinę verslo bendruomenę vystytis ir tobulėti, bet ir įsivertinti bei pasidžiaugti pavyzdingais metų rezultatais. Didžiausiam Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių tinklui „Senukai“ šiemet džiaugtis tikrai yra kuo, nes prestižiniame renginyje įmonė pripažinta kaip viena geriausių Lietuvos ir Europos stambiausio verslo atstovių.

Plačiau>>>

 

 Prieš rugsėjo pirmąją Kauno pirmokams – 1 000 atšvaitų

Kiekviena mokslo metų pradžia – dar didesnis darbymetis policijos pareigūnams, kurie rūpinasi, kad po vasaros atostogų į miesto gatves sugrįžę vaikai būtų saugūs. Šiemet mažiesiems kauniečiams bus išdalinta 1 000 žaismingų atšvaitų, kuriuos specialiai jiems pagamino prekybos tinklas „Senukai“.

Plačiau>>>

 

 Šeštasis pojūtis neapgavo: apsipirkęs „Senukuose“ išvažiavo naujutėliu automobiliu

Svajonės pildosi ne tik įsigijus loterijos bilietą ir tikrinant laimingus skaičius, bet ir apsipirkus „Senukuose“. Kaunietis Rimantas Jankauskas, su šeima pirkęs šaldytuvą „Senukuose“, šiandien džiaugiasi laimėtu naujutėliu visureigiu OPEL MOKKA.

 

 Trečius metus iš eilės pastebimas didėjantis mokyklinių prekių poreikis

Ir šiais metais pirmokų būrį papildo vaikai, kurie gimė tuo laikotarpiu, kai šalyje veikė įstatymai, užtikrinantys itin palankias socialines garantijas motinystei. Dėl to vis didėjantis mokyklinių prekių poreikis koreguoja prekybininkų asortimentą.
Plačiau>>>

 

 „Statybų duona“ parduotuvės atveria duris pirkėjams su automobiliais

Nuo šiol specializuotose statybinių medžiagų parduotuvėse „Statybų duona“ Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje apsipirkti galima ir įvažiavus į prekybos salę automobiliu. 

 

„Senukų" lyderystę stiprins naujas generalinis direktorius. 

Statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklą valdančios bendrovės „Senukų prekybos centras“ generaliniu direktoriumi paskirtas Arvydas Šapola, tuo tarpu ligšiolinis įmonės vadovas Nerijus Pačėsa planuoja tęsti konsultacinę veiklą.

Plačiau

 Sergantiems donorų kraujo reikia kasdien ir skubiai 

Pagrindinis „Senukų prekybos centro“ ofisas visai dienai virto kraujo donorų centru. Didžiausio Baltijos šalyse statybinių medžiagų prekybos tinklo administracijos darbuotojai tapo neatlygintinais kraujo donorais.

Plačiau

 

Parodoje „Ką pasėsi... 2015“ – SENUKŲ nuolaidos prekėms ir prizai

Kovo 26-ąją, ketvirtadienį, Kaune prasidėjo tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2015“.  Tai jau dvidešimtoji pavasarinė ir iš viso keturiasdešimtoji paroda, rengiama Aleksandro Stulginskio universitete. Šioje parodoje šiemet dalyvauja net 311 įmonių, viena iš jų – UAB „Senukų prekybos centras“.

 

Plačiau

 

Kėdainiuose duris atvėrė atnaujintas „Senukų prekybos centras“
Praėjusią savaitę Kėdainiuose atsidarė atnaujintas, gausesnio asortimento bei dirbantis patogesniu darbo laiku „Senukų prekybos centras“, kuriame klientai nuo šiol visas prekes galės rasti vienoje erdvėje ir jas patogiau apžiūrėti, mat lentynose palikta daugiau erdvės, taip pat atnaujintas ir išplėstas prekių asortimentas, o svarbiausia – nuo šiol klientų patogumui prekybos centras dirbs ir sekmadieniais.

Plačiau

 

Konkurse „Svajonių žaislas“ – šimtas išpildytų svajonių
Dažniausiai vaikams netrūksta lakios fantazijos ir išskirtinių kūrybinių idėjų. Tuo įsitikino „Senukai“ – vaikų svajonių žaislų konkurso rengėjai. Šis konkursas susilaukė didžiulio mažųjų susidomėjimo – per  kiek daugiau nei mėnesį jame dalyvavo net 597 vaikai. Viskas labai paprasta – vaikai nupiešia savo svajonių žaislą, jis gali būti panašus į mylimą personažą arba visiškai unikalus – sugalvotas paties vaikučio. „Senukai“ pagamina šį svajonių žaislą ir jį padovanoja kūrėjui. Iš visų dalyvavusiųjų burtu keliu išrinktiems šimtui laimingųjų „Senukai“ padovanoja naują draugą – savo paties sukurtą žaislą.

Plačiau

 

Tolimesnei elektroninės parduotuvės e-senukai.lt plėtrai skirta 10 mln. eurų
Didžiausias Lietuvoje statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklas „Senukai“ patvirtino 10 mln. eurų investicijas vystyti elektroninę parduotuvę e-senukai.lt, kurioje apsiperkančių pirkėjų skaičius per šešerius veiklos metus išaugo 60 kartų.

Plačiau

 

„Senukų“ investicijos per dvejus metus viršys 25 mln. eurų
Didžiausias Lietuvoje statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklas „Senukai“ patvirtino strateginį 2015–2016 metų investicijų planą, kuriame numatytos didesnės kaip 25 mln. eurų inesticijos į tinklo plėtrą ir modernizavimą.

Plačiau 

 

Svajonių žaislo konkurse – daugiau nei šimtas laimingų vaikų!

Dar gruodžio mėnesio viduryje „Senukus“ pasiekė daugiau nei keli šimtai mažųjų dalininkų darbelių. Piešiniai su pūkuotais, ryškiaspalviais, įmantriausių formų ir dydžių gyvūnais tapo įrodymu, kad vaikučiams netrūksta kūrybinių minčių, o jų svajonės tikrai pasakiškos ir būtinos įgyvendinti. 

Didžiausių svajotojų būta iš įvairiausių Lietuvos kampelių – darželių, mokyklų, įvairių centrų, konkurso dalyviais tapo ir „Senukų“ darbuotojų vaikai. Iš viso gauti net 597 spalvingi vaikų laiškai, tad akivaizdu, kad geriausiųjų šimtuką išrinkti buvo tikrai nelengva.    

Plačiau

 

 

 Svajonių žaislo konkursas – jau įpusėjo!

„Senukų“ „Svajonių šalis“, šiemet švenčianti savo trečiąjį gimtadienį, mažuosius ir vėl džiugina jų pačių išsvajotais žaislais. Visą gruodžio mėnesį vykstantis piešinių konkursas skatina mažuosius nupiešti savo svajonių žaislą. Pačių originaliausių autorių laukia prizai – tikrų tikriausias žaislas, tarsi nužengęs iš balto popieriaus lapo. 

Vaikučių piešiniai plūsta ne tik iš pavienių šeimų, bet ir iš mokyklų bei darželių. Džiugu dar ir tai, kad didelio susidomėjimo sulaukta ir iš „Senukų“ darbuotojų, kurių vaikai konkurse taip pat noriai dalyvauja.

„Piešinių konkursas dar tik įpusėjo, tačiau jau turime daugiau nei kelis šimtus vaikų laiškų. Mažųjų dailininkų darbeliai – patys įvairiausi. Vaikai yra itin kūrybingi, jų svajonių žaislai popieriuje – tarsi ne iš šio pasaulio, spalvingi, neįprasti. Tai verčia susimąstyti, kad įgyvendinant svajonių žaislus reikės iš peties paplušėti“ – piešinių konkurso eigą komentavo rinkodaros projektų vadovė Agnė Vaičiukynaitė.   

Plačiau

 

 

Pirko kalėdines dovanas – gavo kelionę į Veneciją
2014 m. gruodis

Pirkdami kalėdines dovanas artimiesiems, neretai pasvajojame ir apie dovanas sau. Vienai tokių svajonių buvo lemta išsipildyti prieš pat Kalėdas. Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusiame „Senukų“ prekybos centre kalėdinių dovanų išsiruošusiai kaunietei už įsigytus pirkinius atiteko ir kelionė į Veneciją.

„Prieš kelias savaites užsukau į naująjį „Senukų“ namų interjero prekių skyrių kalėdinių dovanų pasižvalgyti. Net nežinojau, kad organizuojama loterija. Tik ant kasos čekio pastebėjusi kvietimą dalyvauti, susigundžiau ir štai – laimėjau kelionę“, – sėkme džiaugėsi vienerių sūnų Beną sūpuojanti Agnė Puišienė.

Jaunos moters nuostabai, laimėti ji nesitikėjo. „Niekada neperku loterijos bilietų. Tik vyras vis tikisi išlošti milijoną. Aš į tokias loterijas visuomet žiūrėjau skeptiškai“, –  šypsodamasi kalbėjo moteris. – „Bet šį kartą „užkibau“.

Kelionė į Veneciją – vieną gražiausių Italijos miestų – jaunai šeimai atiteko pačiu laiku. Planavę važiuoti į kalnus slidinėti, parengę reikiamus dokumentus pirmajai mažylio kelionei, dabar jie kryptį iš šiaurės pakeis pietų link...


Plačiau

 

„Senukuose“ – saldaus gerumo diena
2014 m. gruodis

Trečius metus iš eilės vykusi ir jau tradicija tapusi Pyragų diena „Senukų“ darbuotojus vėl suvienijo bendram tikslui – padėti globos namuose augantiems vaikams. Namuose keptus skanėstus į darbą atsinešę darbuotojai  jais dalinosi su kolegomis ir taip rinko lėšas mažiesiems. Už pyragus surinkti pinigai buvo paaukoti „Išsipildymo akcijai 2014“.

Pyragai šiemet buvo ypatingai skanūs, kadangi surinkta pinigų suma – didžiausia per visus tris metus. „Senukų“ smaližiai vaikams paaukojo daugiau kaip 3000 litų.

„Džiaugiamės, jog „Senukų“ darbuotojai noriai ir aktyviai dalyvauja socialinėse akcijose. Tikimės, kad ši graži tradicija nenutrūks ir tik dar labiau plėsis apjungiant vis daugiau įmonės padalinių. Padėti kitiems gali būti ne tik gera, bet ir malonu – juk visą dieną valgomi vien skanėstai!“, – kalbėjo akcijos organizatoriai.

Pyragų diena – tik vienas iš daugumos SENUKŲ socialinių projektų, kuriose dalyvauja, remia arba patys organizuoja „Senukų“ darbuotojai. Įmonė jau kelis metus iš eilės organizuoja visos Lietuvos „Šeimų šventę“, kuri kasmet suburia tūkstančius šeimų.

„Tokiais renginiais skatiname bendravimą ir tarpusavio supratimą, kuris padeda ir darbe, ir mūsų asmeniniuose gyvenimuose, bendravimas ypač reikalingas darnios šeimos gyvenime“, – įsitikinę SENUKŲ atstovai.

Vilniuje bus atidarytas dar vienas SENUKŲ prekybos centras
2014 m. lapkritis

Pietinėje Vilniaus miesto dalyje, netoli oro uosto kuriamame prekybos slėnyje NØRDIKA, įsikurs vieno didžiausių šalyje statybos, remonto ir buities prekių tinklų SENUKAI prekybos centras. Beveik 17 tūkst. kv. m plotą užimsiantys SENUKAI bus didžiausias šio prekybos slėnio operatorius. Investicijos siekia beveik 16 mln. litų. Planuojama sukurti 200 naujų darbo vietų.

NØRDIKA slėnyje įsikursiantis SENUKŲ prekybos centras bus 84-asis Lietuvoje ir 3-iasis  Vilniuje.

„Tikime, kad plėtra pietinėje Vilniaus miesto dalyje bus naudinga visam regionui, taps traukos centru ne tik Vilniaus apylinkių, bet ir kaimyninių šalių gyventojams. Pirkėjams pasiūlysime visko, ko reikia namams kurti: nuo statybos ir remonto, namų aplinkos gražinimo prekių, baldų, namų interjero jaukumą kuriančių smulkmenų iki koncepcinių pasiūlymų kuriantiems stilingus interjerus“, – sakė UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Nerijus Pačėsa.

Plačiau

„Viva l‘Italia“ – nedidelei Italijos salelei „Senukuose“ 
2014 m. lapkritis

Jau nuo spalio vidurio prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusiuose „Senukuose“ dvelkia itališka dvasia. Vos tik įžengus į parduotuvę šią dvasią galima ne tik pajusti, bet ir savo akimis pamatyti – neatpažįstamai pasikeitęs, erdvus ir šviesus Namų interjero (namų apyvokos, dekoro, indų, tekstilės ir kt.) prekių skyrius kviečia užsukti prekybos centro svečius.

Naujoji Namų interjero skyriaus koncepcija prieš kelias savaites pirmąjį kartą pristatyta PLC „Mega“ įsikūrusios SENUKŲ parduotuvės pirkėjams. Šis skyrius išsiskirs aukštos kokybės prekėmis, patogiu jų išdėstymu, platesniais takais bei koncepciniais namų interjero ir dekoravimo sprendimais...

Plačiau

 

Skiepytis nuo gripo pirmieji skuba prekybos centrų darbuotojai
2014 m. lapkritis

Vėstantys orai grasina ne tik peršalimo ligomis, bet ir gripo virusu. Daugiau kaip dešimt metų darbuotojus nuo gripo nemokamai skiepijantys „Senukai“ pastebi, kad vieni pirmųjų pasiskiepyti skuba prekybos centrų darbuotojai. Per paskutines dvi savaites nuo gripo jau pasiskiepijo kas penktas „Senukų“ prekybos centrų ir kas septintas administracijos darbuotojas.

„SENUKŲ prekybos centruose per dieną vidutiniškai apsilanko apie 3500 pirkėjų, tad čia dirbantiems darbuotojams tikimybė susirgti gripu yra kur kas didesnė nei administracijos darbuotojams, dirbantiems biure. Dėl šios priežasties prekybos centrų salės darbuotojai vieni pirmųjų registruojasi įmonės lėšomis apmokamiems skiepams“, – pastebi UAB „Senukų prekybos centras“ personalo direktorius Mindaugas Armalas.

Plačiau

„Senukų“ transporto padalinys tapo licencijuota KRONE puspriekabių patikros atstovybe Kauno mieste
2014 m. lapkritis


Š. m. spalio pabaigoje UAB „Senukai“  tapo įgaliotąja atstove teikti specialiuosius kokybės sertifikatus KRONE puspriekabėms. Bendrovė  bus vienintelė Kauno mieste, turinti teisę suteikti ar pratęsti kasmetinius XL kodo sertifikatus.

Siekiant saugiai ir patikimai gabenti krovinius įvairių tipų puspriekabėmis bei  užtikrinti ilgalaikį naujų transporto priemonių eismo ir eksploatavimo saugumą, kasmet privaloma atlikti puspriekabių kėbulų patikrą.

Standartinis kėbulas pagal minimalaus L kodo reikalavimus, priklausomai nuo krovinio svorio ir trinties važiuojant, turi būti papildomai sutvirtintas reikiamomis krovinio tvirtinimo priemonėmis. Tuo tarpu pagal minimalaus XL kodo reikalavimus leidžiama turėti pastiprintą kėbulą.

XL kodo sertifikatai pagal DIN EN 12642 reglamentą  išduodami tik tvarkingoms ir saugaus krovinio tvirtinimo standartų reikalavimus atitinkančioms puspriekabėms.

Primename, kad bendrovė spalį įsigijo 9 naujus vilkikus „Mercedes-Benz“ su KRONE puspriekabėmis.

Vilkikų vairuotojai taip pat jau spėjo sudalyvauti „Mercedes-Benz“  atstovybės Lietuvoje organizuotuose ekonomiško vairavimo mokymuose pagal MB ECO programą.


Plačiau

 

 

Daugiausia elektronikos atliekų iš gyventojų surinko „Senukai“
2014 m. lapkritis

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) narys ir vienas didžiausių prekybos tinklų šalyje „Senukai“ per 10 šių metų mėnesių iš gyventojų surinko daugiau kaip 44 tonas elektronikos atliekų ir EPA sudarytame TOP dešimtuke užėmė pirmąją vietą.

„Senukų“ prekybos tinklo parduotuvėse esantys smulkiosios ir stambiosios elektronikos ir buitinės technikos atliekų konteineriai jau daugeliui tapo išsigelbėjimu atsikratant neveikiančios ar jau pasenusios įrangos. 

Daugiausia perdirbti surenkama vartojamosios įrangos (televizorių, radijo aparatų, vaizdo kamerų, vaizdo ir garso grotuvų, garso stiprintuvų, fotoaparatų ir kt.), smulkiosios ir stambiosios buitinės technikos, elektros lempučių.

Plačiau

„Senukai“ krovininio transporto parką papildė devyniais naujais vilkikais
2014 m. spalis

Prekybos tinklo „Senukai“ transporto parkas pasipildė devyniais naujais vilkikais. Spalio pabaigoje pirmąjį krovinį į prekybos centrus pristatę naujieji Mercedes-Benz įmonei atsiėjo daugiau kaip 3 mln. litų. Kitąmet vieną didžiausių prekybos tinklų šalyje bei 72 tūkst. kvadratinių metrų ploto logistikos centrą valdanti įmonė planuoja įsigyti dar 20 naujų vilkikų. 

„Plečiame prekybos tinklą, prekių asortimentas parduotuvėse šiuo metu jau perkopė 150 tūkst., tad dedame dideles pastangas, kad ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažesniuose regionuose esančios mūsų parduotuvės ir tuo pačiu pirkėjai prekes gautų laiku ir saugiai. Tai ypač svarbu aktyvios sezoninės prekybos metu, kuomet visi skuba įsigyti reikiamų prekių“, – teigia UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Nerijus Pačėsa.

Krovininio transporto parką „Senukai“ atnaujina keliais etapais. Pirmąjį pradėjo dar 2012 metais. Tąkart įsigijo dešimt, 2013 m. – šešis vilkikus. Šiemet parką papildė dar devyniais, Euro-6 standartus atitinkančiais, vilkikais. ..

Plačiau

Pirmąjį interjero centro NAMŲ STILIUS gimtadienį vainikavo daug žadanti partnerystė
2014 m. spalis

Viename Vilniaus SENUKŲ prekybos centrų įsikūręs interjero centras NAMŲ STILIUS spalį švenčia vienerių metų sukaktį. Per šiuos metus nuveikta išties nemažai: SENUKŲ pirkėjams pristatytas naujos koncepcijos interjero centras, ypač aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino prekių asortimentas, klientams sukurta keli šimtai interjero projektų, pradėta bendradarbiauti su Lietuvos dailės akademija, surinkta daugiau kaip pusė tūkstančio ištikimų gerbėjų FACEBOOK puslapyje ir dar daug kitų verslo projektų.

NAMŲ STILIUS savo pirmąjį gimtadienį pasitiko užmezgęs dar vieną partnerystę – tapo Architektūros fondo organizuojamų paskaitų ciklo rėmėju.
„Aplinkos kūrimas, nesvarbu, ar esi profesionalus architektas, ar paprastas žmogus, yra visų mūsų pareiga. Gyvename tokioje aplinkoje, kokią patys susikuriame. Tai ypač svarbu žinoti ir suprasti jaunimui – ir besimokančiam profesionaliai kurti ar jau kuriančiam aplinką, ir tam, kuris tiesiog joje gyvena. Ypač vertinga, kai įžvalgomis su lietuvių jaunimu gali pasidalyti užsienio ekspertai. Vienos jų – Pihlos Meskanen, žymios suomės architektės ir ARKKI mokyklos įkūrėjos, paskaita jauniesiems architektams, tikime, duos naudos ir paskatins domėtis bei prisidėti prie viešųjų erdvių kūrimo“, – džiaugėsi NAMŲ STILIAUS vadovai, skyrę paramą paskaitai.

XIII Architektūros fondo organizuojamas pokalbių ciklas siekia atrasti ir aptarti alternatyvias aplinkos tobulinimo galimybes bei atsakyti į klausimą, kaip kiekvienas iš mūsų galėtume tapti ne tik viešųjų erdvių naudotojais, bet ir aktyviais jų kūrėjais.

Nacionalinėje dailės galerijoje vykstančios paskaitos skirtos yra architektūros specialistams, studentams, socialinių, humanitarinių mokslų atstovams ir plačiajai visuomenei. Paskaitos nemokamos.

Žinių ir mokslo mėnuo šiemet užbaigtas surinkus kalną mokyklinių priemonių skurdžiai gyvenantiems vaikams
2014 m. rugsėjis

Rugsėjį – mokslo ir žinių mėnesį – vyko Maltos ordino draugijos inicijuota akcija socialiai remtiniems vaikams padėti. SENUKŲ administracijos biuras skaičiuoja vaikams darbuotojų suneštas dovanas ir jau dabar džiaugiasi akcijos sėkme.

„Visi puikiai žinome, kiek kainuoja vaiką paruošti mokyklai, kiek daug visokių priemonių reikia. Taip pat žinome, kad yra šeimų, kurioms prasidėję mokslo metai kelia ne džiaugsmą, o didžiulį nerimą ir stresą. Atliepdami į tokias šeimas globojančios Maltos Ordino draugijos prašymą surinkti mokyklinių priemonių vaikams, negalėjome likti abejingi“, – kalbėjo UAB „Senukų prekybos centras“ administracijos biure vykusios akcijos koordinatoriai.

Plačiau

SENUKAI – mėgstamiausias namų apyvokos prekių centras
2014 m. rugsėjis

Baltijos šalyse atliktas „DDB brand Capital 2014 m“ prekių ženklų tyrimas rodo, kad SENUKAI ir šiemet neapleido lyderio pozicijų. Mėgstamiausiu namų apyvokos prekių centru pripažinti SENUKAI šiemet užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje liko ERMITAŽAS, trečioje – JYSK, ketvirtąją vietą užėmė IKEA, penkti liko MOKI-VEŽI.

Prekės ženklo, teikiančio didžiausią vertę už pinigus reitinge SENUKAI užėmė trečiąją vietą. Beveik 60 proc. apklaustųjų įsitikinę, kad už SENUKUOSE išleistus pinigus gaunama geriausia  vertė.

„Verslo žinios“ skelbia ir dar vieną gerą žinią. SENUKAI įvardijama ir viena daugiausiai mokesčių į Lietuvos biudžetą sumokėjusių įmonių. Šių metų pirmojo pusmečio analizės duomenimis SENUKAI patenka į įmonių dvidešimtuką kur užima 12-tą vietą. Tai dviem pozicijom aukščiau nei praėjusiais metais!

Informacija parengta pagal „Verslo žinių“ publikaciją.

Naujų pirmokų būrį ir vėl sveikina „Senukai“
2014 m. rugsėjis

Rugsėjo 1-oji svarbi kiekvienam moksleiviui. Kaip niekam kitam ši diena yra ypatinga pirmąjį kartą mokyklos slenkstį peržengsiantiems pirmokams. Jau devintus metus iš eilės darbuotojų vaikams, eisiantiems į pirmąją klasę „Senukai“ dovanoja praktiškus lauknešėlius.

Pernai apdovanoti spalvingais ir praktiškais sportiniais maišeliais ir pieštukinėmis su rašymo bei spalvinimo priemonėmis, šiemet pirmokai papildomai gaus ir spalvingas užrašų knygeles, pamokų tvarkaraščius ir plunksnakočius.

Negana to, šiemet vyks ir burtų traukimas. Dvi „Senukų“ šeimos galės laimėti bilietus į Druskininkų vandens atrakcionų parką Šeimos laisvalaikiui praleisti.

„Mano dukrelė šiemet kaip tik eis į pirmąją klasę, todėl ši rugsėjo pirmoji, jaučiu, bus kitokia nei paprastai būna pirmoji rudens diena. Tikiu, kad visi kiti „Senukų“ darbuotojai, kurie be kita ko dar yra mamos ir tėčiai, taip pat kaip aš nerimauja dėl savo atžalų, todėl toks praktiškas lauknešėlis, kokį šiemet gaus jų mažieji, savotiškas padrąsinimas.“ – spalvingomis pirmokų dovanomis džiaugėsi 16 PC skyriaus vadovo pavaduotoja dirbanti Jurgita Bernatavičienė.

Prekybos centre „Mega” esančioje „Senukų“ parduotuvėje vyksta didelės permainos, kurios padarys apsipirkimą dar patogesniu.
2014 m. rugpjūtis

PLC „Mega“ įsikūrusiuose „Senukuose“ veikiantis namų technikos centras tarsi atgijo antram gyvenimui. Buvo įvertinti pirkėjų apsipirkimo įpročiai, atrasti efektyviausi ekspozicijos išplanavimai, pakeista dalis prekybinės įrangos, tam kad pirkėjui ši apsipirkimo vieta taptų dar patogesne ir patrauklesne. Nors įvyko daug permainų, pažymėtina, kad teikiamos paslaugos nesikeis.

Namų technikos centras buvo atnaujintas tam, kad pirkėjas „Senukų“ prekybos centruose jaustųsi gerai, aiškiai matytų išskirtas prekybines zonas, o užėjęs į Namų technikos centrą pasijaustų tarsi interaktyvioje technikos oazėje, kur atviroje ekspozicijoje technikos galimybes gali išbandyti pats. Tai šiuolaikiniam žmogui ypač svarbu.

Kol kas permainos, atitinkančios visus pirkėjų lūkesčius, vyko tik PLC „Mega“ esančiuose „Senukuose“, tačiau planuojama atnaujinimo procesą tęsti ir kituose „Senukų“ prekybos centruose. Didelis dėmesys bus skiriamas ir interjerui, kad pirkėjams čia būtų jauku ir patogu.

Šiuo metu Namų technikos centruose „Senukai“ siūlo beveik 4000 įvairių namų technikos prekių.

SENUKAI siunčia pirmuosius darbuotojus į euro mokymus
2014 m. rugpjūtis

Rugpjūčio 25-29 dienomis Lietuvos bankas organizuoja praktinius mokymus „Eurų apsaugos požymiai“. SENUKAI šiandien į Lietuvos banką siunčia pirmuosius 10 darbuotojų, kurie susipažins su eurų skiriamaisiais požymiais, praktiškai mokysis atpažinti tikrus banknotus nuo padirbtų.

Lietuvos banko organizuojamuose mokymuose iš viso dalyvaus daugiau kaip pusė šimto SENUKŲ darbuotojų. Vėliau šie apmokys kitus, tiesiogiai su grynaisiais pinigais dirbančius, darbuotojus.

Šie mokymai yra viena iš įmonės pasiruošimo eurui priemonių plano sudedamųjų dalių. 

SENUKAI naujos valiutos įvedimui pradėjo ruoštis dar šių metų pradžioje. Įmonei įvairių sistemų paruošimas, darbuotojų apmokymas kainuos apie 2 mln. litų.

Prie  Geros verslo praktikos (valios) memorandumo vieni pirmųjų jungiasi ir „Senukai”
2014 m. rugpjūtis

Viešas įsipareigojimas teisingai perskaičiuoti kainas iš litų į eurus ir uolus šio įsipareigojimo vykdymas – viena iš efektyviausių priemonių įtikinti pirkėjus, kad verslas yra suinteresuotas vykdyti skaidrią kainodarą. Tai lėmė UAB „Senukų prekybos centras“ vadovų siekį kuo greičiau prisijungti prie Geros verslo praktikos (valios) memorandumo.

„Šiandien prisijungdami prie Geros verslo praktikos (valios) memorandumo skelbiame, kad „Senukų“ prekybos tinkle laikysimės įsipareigojimų ir atsakingai perskaičiuosime kainas iš lito į eurą“, – užtikrina UAB „Senukų prekybos centras“ pardavimo direktorius Nerijus Janušonis.

Plačiau

Pasaulinio lygio renginiui – „Senukų“ parama
2014 m. rugpjūtis

Š. m. rugpjūčio 15-17 d. Visuomenės harmonizavimo parke vyks tarptautinės konkūrinio jojimo varžybos, kurių vienu iš rėmėjų tradiciškai tapo UAB „Senukų prekybos centras“.

Visuomenės harmonizavimo parko  konkūrinėje aikštėje vyksiančios varžybos yra viena iš pasaulio taurės etapo CSI2*-W dalių. FEI pasaulio taurės varžybų maratonas tęsiasi ištisus metus ir yra organizuojamas įvairiausiuose pasaulio kraštuose – nuo Meksikos iki N. Zelandijos.

Plačiau

SENUKŲ „ledinis“ automobilis riedės Kauno gatvėmis
2014 m. rugpjūtis

Kas yra bendro tarp Lietuvą užplūdusių karščių, šaldytuvų ir ledinio SENUKŲ automobilio? O gi tai, kad vėsumos išsiilgę pirkėjai puola pirkti šaldytuvus, o perkant šiuos laimėti SENUKŲ įsteigtą prizą – naujutėlaitį „Peugeot‘ automobilį.

Šiandien buvo ypatinga diena Dovydui Jurevičiui iš Kauno. Būtent jam burtais atiteko SENUKŲ ledinis automobilis. Ankstyvą rytą vaikinas į MEGOJE įsikūrusius SENUKUS atvyko su mama Ilona, kurios telefono numeris ir buvo nurodytas ant laimingojo loterijos bilieto - štai tokį siurprizą mamai iškrėsti sumanė sūnus Dovydas SENUKUOSE pirkęs šaldytuvą SAMSUNG.Plačiau

Sklandus euro įvedimas „Senukų prekybos centrui“ kainuos beveik 2 milijonus litų
2014 m. liepa

UAB „Senukų prekybos centras“ valiutos keitimui pradėjo ruoštis dar pernai. Specialiai sudaryta darbo grupė, apskaičiavusi papildomos ir naujos techninės ir programinės įrangos poreikį, planuoja, kad sklandus perėjimas nuo lito prie euro prekybos tinklui kainuos beveik  2 milijonus litų. „Senukų“ klientai kainas dviem valiutoms palaipsniui pradėjo matyti dar šių metų gegužės mėnesį.

Plačiau

 

SENUKAI pasaulio lietuviams pristatys karjeros galimybes 
2014 m. liepa

Vakar prasidėjęs ir keturias dienas truksiantis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas (PLJS) lietuvius iš įvairių pasaulio šalių šiemet burs ne tik bendrauti, kvies klausytis paskaitų įvairiomis temomis, linksmintis vakaro koncertuose, bet ir pristatys karjeros galimybes Lietuvoje.

Šeštadienį 12–19 val. Visuomenės harmonizavimo parko Expo paviljone vyksiančioje Karjeros mugėje atstovai pristatys universitetus, didžiausias verslo bendroves ir įdarbinimo agentūras.

Plačiau

 

„Auksinių rankų“ kūrėjai kitąmet lauks ir su plaktukais draugaujančių moterų
2014 m. liepa

„Auksinių rankų“ pirmasis sezonas baigtas. Iš daugiau nei 200 Lietuvos gyventojų bandžiusių savo jėgas ir norėjusių patekti į Lietuvos televizijos laidą „Auksinės rankos“ – tik 2 moterys. Laidos kūrėjai neslepia, kad ketina laužyti nusistovėjusius stereotipus ir skatins dailiosios lyties atstoves labiau  domėtis meistravimu.

Prizą – 10 tūkstančių litų vertės UAB „Senukų prekybos centras“ čekį – gavęs laidos „Auksinės rankos“ laimėtojas Daumantas Daugirdas tvirtina, kad kiekvienas vyras privalo mokėti pajungti rozetę, sutaisyti varvantį čiaupą ir įkalti vinį. Pasak 28 metų Daumanto, šios laidos formatas jam labai patiko, nes čia galėjo pademonstruoti tai, ką moka geriausiai.

Plačiau

Pirmą kartą SENUKUOSE – atvirų durų diena!
2014 m. birželis

Ieškoti darbo spaudoje ar internete – vienas populiariausių būdų. Tačiau darbą siūlančios įmonės įprastus skelbimus papildo ir kitomis asmeninį santykį su būsimu darbuotoju kuriančiomis priemonėmis. Vienos jų – Atvirų durų dienos.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, aktyvūs bedarbiai dažniausiai darbo ieško skaitydami skelbimus (74 proc.), per draugus ir pažįstamus (66 proc.).

Darbo paieškos būdai taip pat skiriasi: vyresni asmenys darbo ieško skaitydami skelbimus darbo biržoje, spaudoje, internete ir klausinėdami draugų, pažįstamų, giminių. Jauni žmonės iki 25 m. aktyviau siunčia gyvenimo aprašymus darbdaviams. Svarbu ir tai, kad jaunimas darbo dažnai ieško keliais būdais.
UAB „Senukų prekybos centras“ personalo direktoriaus Mindaugo Armalo įsitikinimu, Atvirų durų dienos –nenaujas, bet perspektyvus darbo paieškos būdas.

Plačiau

Bėgimo maratone  „Senukų“ darbuotojai mušė asmeninius rekordus
2014 m. birželis

Birželio 15-osios sekmadienį praošusiame Kauno bėgimo maratone tarp daugiau kaip 3000 kauniečių ir miesto svečių buvo galima išvysti ir būrį sportiškai nusiteikusių „Senukų“ darbuotojų. Nepabūgę žvarbaus oro ir iškeitę šiltą popietę namuose į nemažai pastangų reikalaujančią „mankštelę“, „Senukų“ darbuotojai antrus metus iš eilės ištvermę bandė 5 ir 10 kilometrų bėgimo distancijose.Visada aktyviai ir entuziastingai nusiteikę, besivadovaujantys šūkiu „Visada pirmyn!” „Senukų“ darbuotojai jau ne pirmus metus sėkmingai rungtyniauja įvairiose sporto šakose. Šiemet jau spėję sudalyvauti dviračių maratone, sekmadienį darbuotojai rungėsi ir bėgimo marato

Plačiau

Tradicinė šeimų šventė  dėmesiu apgaubė daugiavaikes šeimas
2014 m. gegužė

Paskutinįjį gegužės šeštadienį į Visuomenės harmonizavimo parką iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių būriais skubėjo Lietuvos šeimos ir šeimynos. Čia nuo pat ryto vyko tradicinė Lietuvos šeimų šventė, šiemet išsiskyrusi pramogų vaikams gausa ir įspūdingu vakaro koncertu.

„Kažkada buvusi tik idėja, per ketverius metus Šeimų šventė tapo tradiciniu didžiuliu renginiu – „Senukų“ dovana Lietuvai. Šiemet ji vyksta simboliniu metu – Tarptautinės vaikų gynimo ir Tėvo dienos išvakarėse. Todėl džiaugiamės galėdami daugybei Lietuvos šeimų suteikti progą puikiai praleisti laiką, pramogauti ir pabendrauti vieni su kitais“, – šventėje kalbėjo UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius dr. Nerijus Pačėsa.

Plačiau 

„Senukuose“ pradėjo veikti išparduotuvė ir atsinaujino gyvūnėlių prekių skyriai
2014 m. gegužė

Gegužės 9 d. Jonavos g. 62, Kaune įsikūrusioje SENUKŲ parduotuvėje pradėjo veikti IŠPARDUOTUVĖS skyrius.  Šio skyriaus asortimente per 400 skirtingų prekių, kurias pirkėjai gali įsigyti su ženklia nuolaida.

Dabar geros kokybės nebrokuotų senesnės kolekcijos prekių bei prekių likučių, kurių SENUKAI daugiau nebeužsakinės, bus galima įsigyti vienoje vietoje – SENUKŲ išparduotuvės skyriuje.  Geriausių kainų ieškantys pirkėjai statybos, namų apyvos ir buities prekių čia galės įsigyti net su 40 proc. nuolaida, o buitinės technikos – 20 proc. pigiau.

Gegužės 10 d. taip pat atnaujinti gyvūnų prekių skyriai didžiuose SENUKŲ prekybos centruose (Draugystės g. 8 C., Islandijos pl. 32, Kaune; Lukšio g. 34, Ukmergės g. 244 Vilniuje; Šilutės pl. 35, Klaipėdoje; Pramonės g. 6, Šialiuose).

Šiuose skyriuose gerokai išplėstas naminių gyvūnėlių priežiūros prekių asortimentas, kelis kartus padidintas kačių ir šunų maisto asortimentas. Naujiena – į asortimentą įtrauktos ir akvariumo žuvytėms skirtos prekės.  

Atsinaujinimo proga visą gegužės mėnesį bus taikoma 30 proc. nuolaida gyvūnų aksesuarams.

Jaunieji etikai arbatą gers iš SENUKŲ puodelių
2014 m. gegužė


„Nuoširdžiai dėkoju už „Senukų“ prizus respublikinio etikos konkurso laimėtojams“, - štai tokią padėką SENUKAMS atsiuntė Darius Klibavičius, Kauno Jėzuitų gimnazijos dorinio ugdymo mokytojas, Lietuvos etikos mokytojų asociacijos narys. Jis SENUKAMS dėkoja už padovanotus firminius puodelius ir rašiklius. Šiomis dovanomis džiaugiasi geriausi 9-12 klasių moksleiviai, dalyvavę Lietuvos edukologijos universitete vykusiame renginyje „Etikų dienos 2014“.

Smagu, kad arbatą jaunimas gers iš SENUKŲ puodelių, o namų darbus rašys SENUKŲ rašikliais.

SENUKŲ dviratininkai maratone jau nebe naujokai
2014 m. gegužė

Pastanga SENUKŲ darbuotojams puoselėti naujas, tačiau įsimintinas tradicijas ir jas skleisti gražioje komandinėje bendrystėje, yra pažįstama. Antrus metus iš eilės Kauno dviračių plento maratone didžiausi įmonės šio sporto entuziastai ir vėl susirinko aktyviai praleisti dieną.

Plačiau

SENUKŲ stalo tenisininkai iškovojo antrąją vietą
2014 m.  gegužė

Paaiškėjo Kauno stalo teniso lygos įmonių grupės pirmenybių nugalėtojai. Daugiau nei šešis mėnesius trukęs sezonas SENUKŲ žaidėjams buvo itin sėkmingas. Laimėję prieš tokias komandas kaip „Giedrola“, „Imlitex“, „Lietuvos Geležinkeliai“ ir kt., mūsų vyrai užsigarantavo vietą A diviziono pirmenybių finale.

Finalinę varžybų dieną stalo teniso klube „Raudona juoda“ raketes surėmė stipriausios 2013 m. / 2014 m. sezono komandos. Dėl čempionų vardo susirungė ne vieno stalo teniso lygos nugalėtojomis tapusios „Dexteros“ ir SENUKŲ ekipos. Nors šį kartą sėkmė labiau lydėjo „Dexterą“ ir SENUKAI rezultatu 8:4 liko antri, naudingiausiu lygos žaidėju pripažintas mūsų įmonės darbuotojas Rolandas Bauža, iš 30 susitikimų laimėjęs net dvidešimt septynis. „Rungtynėms aktyviai ruošiausi beveik kiekvieną dieną, todėl laimėjimu nelikau labai nustebintas. Tai žaidimas reikalaujantis ilgų treniruočių, tačiau būtent jos ir garantuoja sėkmę“, – savo žaidimą vertino Rolandas.

Plačiau

Gatvės krepšinio turnyro geriausiųjų dešimtuke – ir „Senukų“ vardas
2014 m. gegužė

Gegužės 1-ąją tradiciškai Kauno Žalgirio organizuojamas 3X3 gatvės krepšinio turnyras ir šiemet sukvietė būrius entuziastų pasinerti į krepšinio šventės sūkurį. 12 rungtynių aikštelių, įvairios pramogos ir puiki nuotaika lydėjo visus tądien apsilankiusius Kauno „Akropolio“ aikštelėje. Kaip jau įprasta, turnyre SENUKAMS atstovavo trys komandos: „BC UPS“, „Viros PRO“ ir „Milagra“.

Plačiau

 

Naujasis vadovas Nerijus Pačėsa sieks tarptautinės „Senukų“ plėtros
2014 m. gegužė

Nuo pirmadienio, gegužės 5 d., buvęs ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Nerijus Pačėsa pradėjo eiti UAB „Senukų prekybos centras“ generalinio direktorius pareigas. Jis pakeitė buvusį ilgametį direktorių Saulių Raudį. Vadovaudamas statybinių medžiagų ir buities prekių tinklui, N. Pačėsa tikina ne tik stiprinsiąs bendrovės lyderio pozicijas Lietuvoje, bet ir sieksiąs tarptautinės įmonės plėtros.

„Priėmiau pasiūlymą vadovauti kompanijai dėl dviejų priežasčių – galimybės prisidėti prie ambicingų įmonės tarptautinės plėtros planų ir noro realizuoti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete sukauptą verslo stratego patirtį.

Plačiau

 

 

SENUKAI ketvirtą kartą tapo generaliniais „Funtikų dienų“ rėmėjais
2014 m. balandis

SENUKAI jau ketvirtus metus iš eilės tapo Kauno technologijos universiteto Fundamentaliųjų mokslų fakulteto šventės „Funtikų dienos“ generaliniais rėmėjais. Balandžio 22–25 d. vyksiantį renginį vainikuos tradicinis studentiškas automobilių slalomas, kuriame mėgėjai ir profesionalai  savo vairavimo įgūdžius išmėgins SENUKŲ trasoje.

„SENUKAI jau ketvirtus metus prisideda prie tradicinio studentų festivalio, kuris nebūtų įmanomas be finansinės paramos. Studentai bendrovę  vertina ne tik  kaip vieną didžiausių Lietuvos darbdavių, suteikiančių galimybę  darbą derinti su mokslais, atlikti praktiką ir pasisemti neįkainojamos patirties draugiškuose kolektyvuose, bet ir kaip  lygiavertį partnerį, padedantį išpildyti studentų idėjas ir prisidėti prie nekasdienių iniciatyvų“, – sakė Kauno technologijos universiteto Studentų atstovybės narys ir „Funtikų dienų” organizatorius Justas Jurkūnas...

Plačiau

„Senukai“ toliau bendradarbiaus su EPA
2014 m. balandis

UAB „Senukų prekybos centras“ pratęsė narystę Elektronikos platintojų asociacijoje (EPA), kuri organizuoja elektronikos prietaisų, baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimą bei tvarkymą.

Vien per 2013 m. elektros ir elektronikos įrangos „Senukų“ prekybos tinkle buvo surinkta apie 116 tonų, t. y. dukart daugiau nei 2012 m. Daugiausia perdirbti surenkama vartojamosios įrangos (televizorių, radijo aparatų, vaizdo kamerų, vaizdo ir garso grotuvų, garso stiprintuvų, fotoaparatų ir kt.), smulkiosios ir stambiosios buitinės technikos, elektros lempučių. Surinktą elektronikos įrangą „Senukai“ perduoda EPA asociacijai, kuri pasirūpina saugiu šių atliekų perdirbimu.

Plačiau

 

Trys koncertai – 70 laimingų darbuotojų širdžių
2014 m. balandis

„Senukai“  tęsia tradicijas ir toliau teikia džiaugsmą savo darbuotojams ir dovanoja bilietus į įspūdingiausius „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius. Per pirmąjį ketvirtį daugiau nei  70 „Senukų“ darbuotojų galėjo mėgautis trimis puikiais renginiais.

Pirmasis šias metais vykęs koncertas – „Naktinių Personų“ turas po 20 metų. Prieš dešimtmetį skirtingais keliais pasukę „Naktinių Personų“ bendražygiai Alanas Chošnau ir Aras Vėberis vėl suvienijo savo jėgas ir sukūrė nepakartojamą šou savo ištikimiems gerbėjams. Romantika, viltis, džiaugsmas, polėkis – tai emocijos, kurias galėjo patirti ir daugiau kaip 20 „Senukų” darbuotojų, laimėjusių bilietus į šį sugrįžimo koncertą.

Plačiau

Šiauliuose duris atvėrė pirmasis „Senukų“ prekybos centras
2014 m. balandis

Balandžio 4 d. Šiauliuose duris atvėrė pirmasis šiame mieste statybos, remonto ir buities prekių tinklo „Senukai“ prekybos centras. Parduotuvė įsikūrė rekonstruotame prekybos centre „Bruklinas“. Investicijos į prekybos centrą siekia 12 mln. litų, jame dirbs arti 100 naujų darbuotojų. Tad naudą pajaus tiek vietinis verslas, tiek ir Šiaulių miesto gyventojai.

Plačiau

Pirmosiose sodininkų mugėse apsilankė daugiau nei 30 tūkst. gyventojų
2014 m. balandis

Lietuvoje tris savaitgalius vyksiančiose „Senukų“ sodininkų mugėse stebimi pirmieji rezultatai. Paskutinįjį kovo savaitgalį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje vykusiose sodininkų mugėse prekiavo beveik 300 prekybininkų, o jose apsilankė daugiau nei 30 tūkst. gyventojų. Mugės lankytojai tradiciškai labiausiai domėjosi vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukais...

Plačiau

„Senukai“ į penkių Namų technikos centrų atnaujinimą investavo 1,5 mln. litų
2013 m. lapkritis

Lapkričio pabaigoje penkiose didžiosiose „Senukų“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus pristatomi atnaujinti Namų technikos centrai. Specializuoti buitinės, kompiuterių bei vaizdo ir garso technikos skyriai pirkėjus stebins išplėstu asortimentu, patogesniu ekspozicinių prekių išdėstymu, moderniu interjeru bei greitesniu ir patogesniu pirkėjų aptarnavimu. Į penkių didžiausių Namų technikos centrų atnaujinimą „Senukai“ investavo 1,5 mln. litų.

Plačiau

„Senukams“ skirtas garbingas Verslo tauro apdovanojimas
2014 m. kovas

„Senukai“ penktadienį Kauno rotušėje iškilmingai apdovanoti pirmą kartą rengiamuose „Verslo taurų“ apdovanojimuose, skirtuose pagerbti ir padėkoti labiausiai nusipelniusioms miestui bendrovėms. Mūsų įmonei skirtas apdovanojimas „Už metų indėlį į miesto biudžetą". UAB „Senukų prekybos centras“, kuri 2013 m. į Kauno miesto biudžetą sumokėjo daugiausiai gyventojų pajamų mokesčio, tai malonus įvertinimas.

Plačiau

 

 

„Senukų“ elektroninė prekyba augo 100 proc.
2014 m. kovas
Vis populiarėjanti elektroninė prekyba neaplenkė ir statybos, remonto, buities ir namų apyvokos prekių. UAB „Senukų prekybos centras“ elektroninė parduotuvė E-Senukai švenčia penkerių metų gimtadienį ir skaičiuoja 100 proc. išaugusias prekybos apimtis bei vis didėjantį pirkėjų skaičių.

UAB „Senukų prekybos centras“ atstovų teigimu, platus asortimentas, per daugiau kaip dvidešimt įmonės veiklos metų įgytas pirkėjų pasitikėjimas, patraukli parduodamų prekių kaina, apmokėjimo ir prekių grąžinimo sąlygos, prekių draudimas ir garantinė priežiūra – tai vienos iš pagrindinių priežasčių, lėmusių sėkmingą „Senukų“ elektroninės parduotuvės veiklą.

Plačiau

„Senukai“: karjeros dienose apsilanko vis daugiau motyvuotų jaunuolių
2014 m. kovas

Vienam iš didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje „Senukai“ pavasaris asocijuojasi ne tik su aktyvėjančia prekyba, bet ir su karjeros dienomis. Įvairių šalies universitetų ir kolegijų rengiamose karjeros dienose „Senukai“ prisistato jau daugelį metų ir pastebi, jog motyvuotų studentų daugėja...

Plačiau

Stalo teniso turnyre „Senukai“ iškovojo sidabrą
2014 m. kovas
Kovo pirmąją į stalo teniso klubą „Raudona Juoda“ sugužėjo per 20 Kauno stalo teniso lygos (KSTL) komandų žaidėjų, kurie stengėsi garbingai atstovauti savo įmones. Tarp žaidėjų buvo ir „Senukų“ darbuotojai: Rolandas Bauža, Evaldas Karalius ir Tomas Juška.

Kaip rašoma teniso klubo pranešime, kova grupėse vyko atkakliai, čia žaidėjai turėjo galimybę atsirevanšuoti už pralaimėjimus, kuriuos patyrė komandinėse dvikovose.

Plačiau

Oficialiai atidarytas didžiausias modernus „Senukų“ biurų pastatas Kaune
2014 m. vasaris

Vasario 13 d. oficialiai atidarytas didžiausias septynių aukštų modernus A klasės įrengimo lygio biurų pastatas Kaune. Jame įsikūrė beveik 1000 UAB „Senukų prekybos centras“, Lietuvoje ir Baltijos šalyse pirmaujančios bendrovės, užsiimančios mažmenine, didmenine ir internetine prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto ir buities prekėmis, administracijos darbuotojų. Į šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ stovinčio biurų pastato statybą „SSPC“ įmonių grupė investavo 78 mln. litų. Dar 10 mln. litų į biurų įrangą investavo bendrovė „Senukų prekybos centras“.

Plačiau

„Senukų“ biure lankėsi moksleiviai
2014 m. vasaris

Vasario 7-osios popietę naująjį „Senukų“ administracinį biurą ir čia dirbančius darbuotojus aplankė Kauno Jono Jablonskio gimnazijos dešimtokai. Daugiau kaip 20 dar tik bepradedančių kloti karjeros pamatus moksleivių, pirmąjį kartą dalyvavusių pažintinėje ekskursijoje verslo biure, liko sužavėti...

Plačiau

SENUKŲ darbuotojų dėka beglobiams gyvūnams Kalėdos bus sočios
2013 m. gruodis

Artėjant gražiausioms metų šventėms visiems norisi šiek tiek gerumo. Šiuo laiku atsigręžiama net ir į geriausiais žmogaus draugais vadinamus keturkojus, kuriems  trūksta būtiniausio – maisto ir žmogaus draugijos. SENUKŲ administraciniame biure Kaune gimė graži iniciatyva – darbuotojai gyvūnams aukojo maisto ir kitų būtiniausių priemonių...
Plačiau

„Senukų“ darbuotojai išpildė mažiausiųjų svajones
2013 m. gruodis

Projektas „Vaikų svajonės“ – graži iniciatyva, kuria mažiausiųjų slapčiausi troškimai virsta realybe. Prie projekto prisideda visi norintieji vaikams, gyvenantiems sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, padovanoti kalėdines dovanas, apie kurias jie svajoja. Daugumos vaikų troškimai visai paprasti, žemiški ir nesunkiai įgyvendinami, todėl brangiausia, ką galime jiems padovanoti, tai yra mūsų dėmesys ir geranoriškumas. Būtent taip ir padarė SENUKŲ darbuotojai...
Plačiau

Kauno senjorus sušildė sriuba iš „Senukų“ darbuotojų rankų
2013 m. gruodis
Aštuntus metus organizuojama „Maltiečių sriubos“ akcija praėjusį savaitgalį nuvilnijo ir Kauno miesto Rotušės aikštėje. Šią akciją „Senukai“ remia jau ketverius metus iš eilės. Šiemet prie idėjos įgyvendinimo prisidėta ne tik pinigine parama, bet ir praktiniu darbu – vėsią šeštadienio popietę miestiečiams sriubą padėjo dalinti grupelė „Senukų“ darbuotojų.
Plačiau

„Senukai“ kviečia į atsinaujinusius Namų technikos centrus
2013 m. lapkritis
Lapkričio 30 d. penkiose didžiosiose „Senukų“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus pristatomi atnaujinti Namų technikos centrai. Specializuoti buitinės, kompiuterių bei vaizdo ir garso technikos skyriai pirkėjus stebins išplėstu asortimentu, patogesniu ekspozicinių prekių išdėstymu, moderniu interjeru bei greitesniu ir patogesniu pirkėjų aptarnavimu...
Plačiau

Šiauliečius itin domina darbas kitąmet atidaromame SENUKŲ prekybos centre
2013 m. lapkritis
Kitų metų pradžioje „Bruklino“ prekybos centre atidaromoje „Senukų“ parduotuvėje  planuojama įdarbinti beveik 100 žmonių. Vos paskelbus apie darbuotojų atranką, sulaukta rekordinio skaičiaus gyvenimo aprašymų. Per pirmąsias dienas norą dirbti „Senukuose“ išreiškė kone 1000 žmonių...
Plačiau

Pyragų diena „Senukų“ darbuotojų širdyse pasėjo gerumo grūdą
2013 m. lapkritis
Lapkričio 15-ąją „Senukuose“ praūžė Pyragų diena. Bendrovės centrinės būstinės Kaune ir nutolusiųjų padalinių darbuotojai jau antrus metus iš eilės aktyviai dalyvavo labdaros paramos fondo „Vienybė“ su partneriais organizuojamoje akcijoje ir taip rinko lėšas globos namuose augantiems vaikams...
Plačiau

Žmonės graibsto po centą dalijamas nuolaidų korteles
2013 m. lapkritis
Vienas didžiausių statybos, remonto ir buities prekių  tinklų „Senukai“ lapkričio mėn. už simbolinį 1 cento mokestį pradėjo dalyti lojalumo korteles. Ši žinia bemat sulaukė atgarsio – žmonės suskubo į „Senukų“ prekybos centrus kortelių... 
Plačiau

 

Svajonėse užgimę žaislai virto realybe
2013 m. lapkritis

Nerasime vaiko, kuris nesvajotų apie žaislus – nesvarbu, ar tai būtų populiarių personažų kopijos, ir tiesiog mintyse užgimę neegzistuojantys kūriniai. SENUKŲ „Svajonių šalis“, šiemet švenčianti savo antrąjį gimtadienį, mažuosius svajoklius nusprendė pradžiuginti neįprastomis dovanomis – jų pačių išsvajotais žaislais...
Plačiau

Druskininkuose atidaroma „Senukų“ parduotuvė
2013 m. spalis
 
Statybos, remonto ir buities prekių tinklas „Senukai“ Druskininkuose investuoja 2 mln. Lt. Neseniai bankrotą paskelbusios bendrovės „Pasidaryk pats“ patalpose spalio 29 d. pradės veikti „Senukų“ prekybos centras. Tai jau 78-oji „Senukų“ tinklo parduotuvė Lietuvoje...
Plačiau

Vienas didžiausių Klaipėdos prekybos centrų švenčia penkerių metų gimtadienį
2013 m. spalis

Klaipėdos prekybos centre „Banginis“ įsikūrusiems „Senukams“ – jau penkeri. Ta proga vienas didžiausių specializuotų prekybos centrų klaipėdiečius stebins akcijomis, o darbuotojus – padėkos dovanomis...
Plačiau

Atidarytas interjero centras „Namų stilius“
2013 m. spalis
Vakar P. Lukšio g. 34, Vilniuje, įsikūrusiame „Senukų“ prekybos centre  tvyrojo ypatinga nuotaika. Kelias savaites čia veikiantis naujos koncepcijos specializuotas namų interjero ir dizaino salonas „Namų stilius“ vakar buvo pristatytas žymiausiems Lietuvos dizaineriams, architektams ir būriui kitų visuomenės veikėjų.
Plačiau

Kas penktas dirbantysis planuoja skiepytis nuo gripo
2013 m. spalis

Įpusėjęs ruduo su permainingais orais į Lietuvą atneša ir sezoninį gripą. Stengdamiesi apsisaugoti nuo kasmet vis stiprėjančio viruso, daugiau kaip 600 „Senukų“ darbuotojų panoro pasiskiepyti šiam dar nespėjus įsismarkuoti...
Plačiau

 

Beveik 200 km įveikta vienu atsikvėpimu
2013 m. spalis

Beveik 200 km! Tiek spalio pradžioje vykusiose bėgimo varžybose „Bėk už Kauną“ iš viso nubėgo SENUKŲ darbuotojai. Koja kojon, žingsnis po žingsnio SENUKŲ komanda ryžtingai veržėsi finišo link...
Plačiau

 

Tūkstantis „Senukų“ darbuotojų tilps G. Natkevičiaus projektuotame biure
2013 m. rugsėjis
Nors „Senukų“ prekybos centrai neretai primena labiau industrinės paskirties statinius, bendrovės vadovai turi gerą skonį. Naująjį „Senukų“ biurų pastatą, į kurį kraustysis visa bendrovės administracija ir verslo padaliniai, projektavo vienas geriausių šalies architektų Gintautas Natkevičius.
Plačiau

 

„Senukai“  tradiciškai apdovanos pirmokus
2013 m. rugsėjis
Rugsėjo 1-osios mūsų darbuotojų vaikai laukia ypač nekantriai. Ir ne veltui! Bendrovės darbuotojų vaikams, eisiantiems į pirmąją klasę, tradiciškai dovanų bus įteikti praktiški lauknešėliai.

Pirmąjį kartą mokyklos skambutį išgirsiantys berniukai ir mergaitės šiemet dovanų gaus garsaus vokiečių prekės ženklo „Herlitz“ skirtingų spalvų praktiškus sportinius maišelius ir devyniolikos dalių išsilankstančius penalus su rašymo ir spalvinimo priemonėmis. Vaikai dovanų taip pat gaus ir turtingą, aštuonių dalių, piešimo rinkinį bei dvipusius skirtukus knygoms...
Plačiau

Nacionalinis kraujo centras ir „Senukai“ kviečia tapti kraujo donorais
2013 m. rugpjūtis 
Nacionalinis kraujo centras, bendradarbiaudamas su „Senukais“, rugsėjo 3 d. kviečia dalyvauti Kraujo donorystės dienoje.  P. Lukšio g. 34 esančio „Senukų“ prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje pastatytoje palapinėje vilniečiai galės daugiau sužinoti apie VšĮ Nacionalinio kraujo centro darbą ir čia pat tapti kraujo donorais...
Plačiau

Jaunimas iš tolimojo užsienio domisi Lietuvos verslo socialine atsakomybe
2013 m. liepa
Jaunimo bedarbystė – viena opiausių ir pastaruoju metu labiausiai diskutuojama tema. Tarptautinės studentų organizacijos AIESEC atstovybės Lietuvoje suburti jaunuoliai iš įvairiausių šalių – nuo Meksikos iki Honkongo – keliauja po Lietuvą ir atvirai kalba apie jaunimo nedarbą, Lietuvos verslą, socialinę atsakomybę ir plačiai Lietuvą ir lietuvius apipynusius stereotipus.  
Plačiau

RoadTrip Lithuania dalyviai apsilankė Visuomenės Harmonizavimo Parke
2013 m. liepa 
UAB „Senukų prekybos centras“ bendradarbiaudamas su ISM universitete įsikūrusia AIESEC atstovybe ne tik prisidėjo prie daugiakultūrinio projekto „RoadTrip Lithuania“ įgyvendinimo, bet ir šešis jaunuolius iš JAV, Meksikos, Kinijos, Prancūzijos, Vengrijos ir Italijos pakvietė apsilankyti Visuomenės harmonizavimo parke. Jau kitą savaitę numatyta aplankyti ir SENUKŲ administracijo padalinio darbuotojus.
Plačiau

„Senukai“ žengia į Šiaulius
2013 m. birželis
UAB „Senukų prekybos centras“ plečia prekybos tinklą Lietuvoje ir jau kitų metų pradžioje atsinaujinusiame Šiaulių prekybos centre „Bruklinas“ atidarys daugiau kaip 10 tūkst. kv. m parduotuvę.

„Šiauliai yra ketvirtas pagal dydį miestas ir vienintelis iš Lietuvos didmiesčių, kuriame šiuo metu nėra „Senukų“ prekybos centro. Mūsų lojaliems pirkėjams pageidaujant ir matant realią plėtros galimybę regione, drąsiai žengiame į Šiaulių miestą. Mūsų tikslas – kaip ir kitų miestų...
Plačiau

Lietuvos šeimų šventė skendo balionų ir prizų jūroje
2013 m. birželis
Praėjusį šeštadienį, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, visos Lietuvos šeimos sugužėjo į Prienų rajone įsikūrusį Visuomenės harmonizavimo parką. Šiemet čia vyko tradicinė šeimų šventė „Čia visa Lietuva“, į kurią pasitikti vasaros atskubėjo ir visas būrys „Senukų“ darbuotojų su šeimomis. Šventės dalyvių laukė ne tik išskirtinės pramogos, bet ir generalinio rėmėjo UAB „Senukų prekybos centras“ dovanota spalvingų balionų ir prizų jūra bei vakaro koncertas su Gyčiu Paškevičiumi...
Plačiau

 

„Senukai“ kviečia plytelių klojėjus į išskirtinius mokymus
2013 m. birželis
Birželio 14 d. 10 val. viešbutyje „Europa Royale  Kaunas“ bus rengiami unikalūs praktiniai mokymai profesionaliems plytelių klojėjams. Įmonė su Lenkijos partneriais tokius mokymus
Lietuvoje rengia pirmą kartą.
Plačiau

 

„Senukai“ prisidėjo prie Ukmergės 680 metų jubiliejaus šventės
2013 m. birželis
UAB „Senukų prekybos centras“ jau vienuolika metų yra Ukmergės miesto dalimi. Per šiuos metus spėta pažinti ir susidraugauti bene su kiekvienu miestelėnu ir miesto svečiu. Atsidėkodama už pirkėjų lojalumą bendrovė jau ne vienerius metus prisideda ir prie Ukmergės miestui svarbių renginių įgyvendinimo. Šie metai ne išimtis.
Plačiau

 

„Senukai“ plečia veiklą ir ieško darbuotojų
2013 m. gegužė
„Senukai“ plečia veiklą ir šiuo metu darbui Kaune ieško vadybininkų dirbti su prekių lentynų valdymo sistema bei sezoninių ir nuolatinių darbuotojų darbui Logistikos centre Kauno rajone.  Per ateinančius kelis mėnesius iš viso planuojama įdarbinti apie 40 darbuotojų.
Plačiau

 

„Senukai“ ir Visuomenės harmonizavimo parkas kviečia į šeimų šventę „Čia visa Lietuva“
2013 m. gegužė
Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, visas šeimas kviečiame dalyvauti Visuomenės harmonizavimo parke vyksiančioje  šeimų šventėje  „Čia visa Lietuva“. Jūsų laukia diskusijos šeimai aktualiomis temomis ir daugybė NEMOKAMŲ pramogų: muilo burbulai, aitvarų dirbtuvėlės, šuniukų pasirodymai,  medkirčių čempionatas, liaudies žaidimai…

Šventės pradžia – 12val.

18 val. Didysis vakaro koncertas – Gytis Paškevičius su grupe „Crazy Crow“

Renginys NEMOKAMAS.

Generalinis rėmėjas - „Senukų prekybos centras“

Plačiau

 

„Senukų“ dovana aplinkos tvarkytojams - 4 tūkst. porų pirštinių
2013 m. gegužė
Aplinkos švarinimo akcijos „Darom 2013“ dalyviai  šiemet ir vėl galėjo džiaugtis UAB „Senukų  prekybos centras“ dovanotomis pirštinėmis. Bendrovė aplinkos tvarkytojams padovanojo 4000 porų pirštinių bei papildomai skyrė piniginę paramą.
Plačiau

Įnirtingoje įmonių kovoje pergalę šventė „Senukai“
2013 m. gegužė
Savaitgalį Kaune surengtas „Žalgirio“ 3X3 gatvės krepšinio turnyras ir 2013 m. plento dviračių taurės  II etapas sporto virusu užkrėtė ne tik miestiečius, bet ir Kauno įmones. Bene gausiausiai šių metų sporto renginiuose dalyvavo UAB „Senukų prekybos centras“ darbuotojai.
Plačiau

„Senukų“ parama – studentiškiems sumanymams įgyvendinti
2013 m. balandis
„Senukai“ jau ne vienerius metus remia įvairias studentų iniciatyvas, todėl ir šiais metais tradiciškai tapome generaliniu Kauno technologijos universiteto Fundamentaliųjų mokslų fakulteto studentų organizuojamo renginio „Funtikų dienos“ rėmėju. Visą savaitę trunkanti studentų šventė šiemet sulaukė daug dalyvių ir dar daugiau žiūrovų susidomėjimo.
Plačiau

„Senukuose“ liejosi krepšinio aistros
2013 m. balandis

Šį savaitgalį praūžusiame „Senukų“ krepšinio turnyre liejosi kaip niekada daug aistrų. Šiųmečiame turnyre rungėsi net dvidešimt komandų iš įvairių „Senukų“ padalinių.  Po dvi dienas trukusių rungtynių pergale džiaugėsi  Draugystės g. 8 C Kaune esančio prekybos centro darbuotojų komanda „Griška“...
Plačiau

„Senukų“ darbuotojai dalyvavo išskirtiniuose šou
2013 m. balandis
„Senukai“ tęsia tradicijas ir dovanoja bilietus į  įspūdingiausius „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius. Per praėjusį mėnesį daugiau nei 80 „Senukų“ darbuotojų galėjo mėgautis vienais iš šauniausių šių metų renginių.
Plačiau

„Sodo centras“ žemės ūkio parodoje pristatys vejapjoves robotus
2013 m. balandis
Tris dienas truksiančioje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi...2013 m.“ tradiciškai dalyvaus ir UAB „Senukų prekybos centras“. Įmonės atstovai parodos lankytojams pristatys naujos kartos žoliapjoves, krūmapjoves, pasiūlys įsigyti sėklų rinkinių, vazonų, kitų sodo priemonių. Žadama daug staigmenų, laimės valandų, nuolaidų...
Plačiau

„Senukai“  skyrė paramą Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios aplinkos tvarkymui
2013 m. kovas

Dėl nuolatinių lėšų stygiaus Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios prieigos daugelį metų stūksojo apleistos. Tai matydama UAB „Senukų prekybos centras“ neliko abejinga prašymui prisidėti prie Velykinio labdaros  koncerto šioje Bažnyčioje organizavimo. Balandžio 1-ąją LRT eteryje tiesiogiai transliuojamo koncerto metu bus renkamos lėšos šios vienos gražiausių Kauno bažnyčių aplinkos tvarkymui... 
Plačiau

Parodoje „Namų pasaulis“ pristatomos statybinės medžiagos ir paslaugos
2013 m. kovas
Š. m. kovo 21-24 d. vyksiančioje parodoje „Namų pasaulis“ prisistatys ir UAB „Senukų prekybos centras. Šiemet įmonė didžiausią dėmesį skirs prekybos tinkle „Statybų duona“ prekiaujamoms statybinėms medžiagoms bei teikiamoms paslaugoms pristatyti...
Plačiau

Karjeros dienos: reali galimybė jaunimui susirasti darbą ar tik smagi pramoga?
2013 m. kovas

Vos prieš kelias savaites gavusi LDB apdovanojimą už darbo vietų jaunimui sukūrimą, UAB „Senukų prekybos centras“ ryžtingai tęsia pradėtą darbą. Per pastarąsias dvi dienas surengtose Karjeros mugėse įmonė prisistatė Kauno technologijos ir Vilniaus universitetų studentams...

Plačiau

„Senukams“ įteiktas garbingas apdovanojimas už jaunimo integraciją į darbo rinką 
2013 m. vasaris

Š. m. vasario 26 d. UAB „Senukų prekybos centras“ įteiktas garbingas Lietuvos darbo biržos (LDB) apdovanojimas už Kauno miesto ir rajono jaunimo integraciją į darbo rinką. Iš 21 LDB apdovanotų Lietuvos įmonių „Senukai“ taip pat girti už inovatyvų ir šiuolaikišką požiūrį į aktyvios darbo rinkos politikos priemonių gyvendinimą...
Plačiau

 

„Senukai“ įsteigė prizus gabiausiems KTU studentams
2013 m. vasaris

Neblėstant diskusijoms apie būtinybę verslui kuo skubiau imtis veiksmų mažinant jaunimo nedarbą, „Senukai“ dar kartą įrodė, jog glaudus bendradarbiavimas su aukštosiomis mokyklomis yra vienas iš efektyviausių būdų tai padaryti. Keletą metų iš eilės dalyvaujantys Kauno technologijos universiteto Karjeros centro rengiamose verslo ir gabiausių studentų idėjų dirbtuvėse „KTU Ingenium“, „Senukai“ džiaugiasi puikiais rezultatais. Įmonėje šiuo metu dirba beveik 500 šį universitetą baigusių ar tebestudijuojančių jaunuolių...
Plačiau

 

Nemokami skiepai nuo gripo darbo vietoje
2013 m. vasaris

Kol skiepai nuo gripo daugeliui Lietuvos gyventojų dar nėra kompensuojami, dalis verslininkų savo jėgomis stengiasi užkirsti kelią gripo epidemijai savo įmonėse. UAB „Senukų prekybos centras“ darbuotojai – vieni iš tų, kurie šaltąjį sezoną sutinka ramiai. Kasmet daugiau kaip pusė tūkstančio...

Plačiau

Gruodį „Senukų“ darbuotojai dalyvavo trijuose grandioziniuose šou
2013 m. sausis

Tradiciškai „Senukų“ darbuotojai burtų keliu gali laimėti bilietus į Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius. Praėjusių metų gruodis drąsiai gali vadintis geriausių šou mėnesiu. Visus juos visiškai nemokamai galėjo stebėti beveik 60 „Senukų“ darbuotojų...

Plačiau

Kalėdinės pramogos „Senukuose“ tęsėsi iki pat sausio
2013 m. sausis

Tradiciškai kalėdiniu laikotarpiu „Senukai“ savo darbuotojus ir jų vaikus pamalonina dovanomis ir saldumynais. Kaip ir kasmet, darbuotojų vaikai buvo kviečiami apsilankyti ir įvairiuose spektakliuose...

Plačiau

 

Panevėžyje uždarytas vienas iš „Senukų“ prekybos centrų
2012 m. gruodis

Didžiausią statybos, buities ir namų apyvokos tinklą Lietuvoje valdanti UAB „Senukų prekybos centras“ gruodžio 31 d.  uždarė Panevėžyje, Paliūniškio g. 5, esantį prekybos centrą.
 
Plačiau

Švenčių proga „Senukų“ darbuotojams ir jų vaikams – išskirtinės dovanos
2012 m. gruodis

Pernai Kalėdų ir Naujųjų metų proga išdalinę beveik toną juodojo šokolado, šiemet „Senukai“ vėl stebina savo darbuotojus. Šį kartą jiems įteikta pusketvirto tūkstančio dėžučių sveikuolių saldainių ir dovanų čekių už beveik 400 tūkst. litų...
Plačiau

Alytaus „Senukai“ švenčia penkerių metų gimtadienį
2012 m. gruodis

Rytoj Alytaus „Senukų“ prekybos centras švenčia penkerių metų gimtadienį. Didžiausias Alytuje specializuotas prekybos centras gimtadienį  pasitinka su naujais užmojais ir gausybe akcijų bei pramogų pirkėjams...
Plačiau

Šį rudenį „Žalgirio“ arenoje pramogavo beveik pusantro šimto „Senukų“ darbuotojų
2012 m. gruodis

UAB „Senukų prekybos centras“ darbuotojai šį rudenį turėjo galimybę „Žalgirio“ arenoje nemokamai stebėti du koncertus ir penkerias krepšinio varžybas. Nuo pat „Žalgirio“ arenos atidarymo, UAB „Senukų prekybos centras“ savo darbuotojams suteikia...
Plačiau

„Senukų“ darbuotojai kolegų ratą buria patys
2012 m. lapkritis

UAB „Senukų prekybos centras“ visus metus keliais etapais įmonėje vykdė projektą „Burk savo kolegų ratą pats“. Darbuotojams, pakvietusiems savo draugus, giminaičius ar pažįstamus prisijungti prie gausaus „Senukų“ kolektyvo, projekto vykdymo laikotarpiu išmokėta beveik 7 tūkst. premijų...
Plačiau

 

„Svajonių šalis“ švenčia pirmąjį savo gimtadienį
2012 m. lapkritis

Mylimiausias vaikų skyrius „Senukuose“ – „Svajonių šalis“ – švenčia pirmąjį gimtadienį. Naujos koncepcijos skyriai, atidaryti didžiuosiuose „Senukų“ prekybos centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, šiandien džiaugiasi klientų gausa ir planuoja plėtrą.

„Apie koncepcijos „parduotuvė parduotuvėje“ plėtrą svarstėme jau seniai. Be specializuotų buitinės technikos ir elektronikos salonų bei sodo centrų norėjome turėti atskirą erdvę vaikų prekėms. Taip kilo idėa...
Plačiau

 

„Senukuose“ surengtos „Pyragų dienos“
2012 m. lapkritis
UAB „Senukų prekybos centras“ darbuotojai, palaikydami TV3 televizijos „Išsipildymo akcijos 2012“ iniciatyvą įmonėse surengti „Pyragų dieną“,  iškepė  daugiau kaip 40 skirtingų rūšių pyragų ir lapkričio 12 d. surengė įspūdingą jų išpardavimą. Naminiais kepiniais tą dieną vaišinosi keli šimtai įmonės smaližių, kurie „Išsipildymo akcijai 2012“ paaukojo beveik 1600 litus...
Plačiau

 

Nuo lentynų šlavė ne tik TV priedėlius, bet ir televizorius
2012 m. lapkritis
Spalio 29-ąją išjungus analoginę antžeminę televiziją, „Senukuose“ prekyba televizijos priedėliais ir naujos kartos televizoriais pasiekė neregėtas aukštumas. Vien per šią dieną nuo lentynų nušluota tiek priedėlių, kiek įmonė paprastai parduodavo per mėnesį, o prekyba televizoriais išaugo 3 kartus..
Plačiau

 

Pirmasis darbas: nuo baimės proveržių iki pasitikėjimo savimi
2012 m. spalis
Pirmasis darbas baugina ne vieną. Kaip neišsigąsti paskutinę minutę, kuomet darbo pasiūlymas jau tavo rankose? Įspūdžiais apie pirmąjį darbą ir patarimais, kaip nesupanikuoti pirmomis darbo dienomis, dalinasi Jurga Aleksaitė, UAB „Senukų prekybos centras“ Darbuotojų paieškos ir atrankos skyriuje administratore dirbanti nuo 2009 metų. Į šią įmonę Jurga atėjo atlikti praktiką ir dirba iki šiol...
Plačiau

„Senukų“ darbuotojams gripas šiemet nebaisus
2012 m. spalis
Vos paspaudus pirmajam šaltukui ir papūtus didesniam vėjo gūsiui, nenoromis užklumpa ir gripo virusas. UAB „Senukų prekybos centras“ darbuotojai šaltąjį sezoną jau kelerius metus pasitinka be baimės. Per 2 savaites nuo gripo pasiskiepijo daugiau nei pusė tūkstančio įmonės darbuotojų...
Plačiau

„Senukų“ sodininkų mugių populiarumas šiemet dvigubai išaugo
2012 m. spalis
Lietuvoje du pastaruosius savaitgalius vykusiose „Senukų“ sodininkų mugėse apsilankė per 40 tūkst. gyventojų. Praėjusiais metais tokiose mugėse visoje Lietuvoje dalyvavo apie 20 tūkst. lankytojų. Šiemet sodininkai labiausiai domėjosi vaismedžių ir dekoratyvinių augalų sodinukais...
Plačiau

„Senukų“ jubiliejų vainikavo dvidešimt ąžuolų
2012 m. spalis
„Senukų“ vasaros šventės metu duotas pažadas pasodinti ąžuoliukų praėjusį penktadienį buvo ištesėtas. Visuomenės harmonizavimo parke, netoli „Santarvės“ sodybos, UAB „Senukų prekybos centras“ vadovai įmonės dvidešimtmečiui įprasminti pasodino net 20 ąžuolų...
Plačiau

Geriausiems kolegoms mokytojams dėkota eilėmis
2012 m. spalis
Šiemet rugsėjis „Senukuose“ paskelbtas padėkų šauniausiems kolegoms mokytojams mėnesiu. Kupini kūrybinės dvasios ir lydimi mūzos „Senukų“ darbuotojai siuntė šmaikščių rankdarbių, kepinių ir origamio nuotraukas, kūrė eiles ir išmoningus paveikslus, norėdami kuo išradingiau padėkoti  šauniausiems kolegoms mokytojams... 
Plačiau

„Senukų“ parama jaunimui
2012 m. spalis
UAB „Senukų prekybos centras“, palaikydama visuomenines iniciatyvas ugdyti savimi pasitikintį, besistengiantį nuolat tobulėti jaunimą, Jaunimo asmeninio tobulėjimo centrui Kaune padovanojo vidaus apdailos medžiagų, kurios buvo panaudotos centro patalpoms suremontuoti...
Plačiau

Kviečiame į rudeninę „Senukų“ sodininkų mugę
2012 m. rugsėjis
Lietuvos didžiuosiuose miestuose du savaitgalius vyks vienas didžiausių sodininkams skirtų renginių šalyje – „Senukų“ sodininkų mugė. Šešiuose didžiuosiuose miestuose rugsėjo 29-30 ir spalio 13-14 dienomis vyksiančiose mugėse profesionalūs sodininkai dalinsis patarimais apie augalų veisles, jautrumą ligoms, jų auginimą bei priežiūrą. Mugėse dalyvaus apie 300 prekybininkų...
Plačiau

 

Ką daro verslo vystymo vadybininkas?
2012 m. rugsėjis
Vadyba – jau kelerius metus viena populiariausių studijų programų Lietuvoje. Atsižvelgdama  į verslo plėtrą ir darbo rinkos pasiūlą, UAB „Senukų prekybos centras“ jaunus specialistus kviečia dirbti verslo vystymo srityje...
Plačiau

 

Išsirinkti patalpų šildymo prietaisus - visai nesudėtinga
2012 m. rugsėjis
Sinoptikams prognozuojant itin atšiaurią žiemą daugelis iš mūsų jau dabar su nerimu pagalvojame apie artėjantį šildymo sezoną. Kaip išsirinkti būsto šiltinimo sistemą, kuri ne tik leistų sutaupyti, bet ir būtų patogi naudoti?
Plačiau

 

Įmonės gimtadienis –  tarsi antrosios olimpinės žaidynės
2012 m. rugsėjis

Visuomenės harmonizavimo parke, nuostabiame Lietuvos kampelyje, surengta įspūdinga „Senukų“ šventė. Šiais metais ji buvo ypatinga – skirta vienos didžiausių įmonių šalyje dvidešimtajam gimtadieniui paminėti...
Plačiau

 

Įmonė pasirūpino pirmokais
2012 m. rugpjūtis
UAB „Senukų prekybos centras“ darbuotojų atžalomis pasirūpino dar prieš prasidedant naujiesiems mokslo metams. Pirmą kartą mokyklos skambutį išgirsiantiems darbuotojų vaikams šiais metais padovanoti praktiški lauknešėliai, kuriuos sudarė piešimo rinkinys, penalas bei spalvingas sportinės aprangos maišelis...
Plačiau

 

Ar priima prekybos centrai panaudotas elektros lemputes?
2012 m. rugpjūtis
Lempučių pasaulyje pastaruoju metu – daug pokyčių ir klausimų: kurią pasirinkti, kurios perdega greitai, o kurios tarnauja ilgiau? Viena aišku – lemputės kažkada perdega. O naujųjų elektrą taupančių lempučių į atliekų konteinerius mesti negalima (tam tikrų rūšių - nerekomenduojama). Todėl GRYNAS.lt domėjosi, kurgi reikėtų jas dėti ir ar noriai tokias pavojingas atliekas priima tie, kam ši pareiga priklauso?
Plačiau

 

„Senukų“ patarimai ieškantiems pirmojo darbo
2012 m. rugpjūtis
Kada pradėti ieškoti pirmojo darbo? Baigiantis vasaros atostogoms, į universitetus neįstoję ir į jau pradėtas studijas sugrįžtantys jaunuoliai vis dažniau varsto įmonių duris. Tačiau tenka nusivilti – didesnė dalis darbdavių ieško specialistų, jau turinčių bent kelerių metų darbo patirtį...
Plačiau

 

Mokyklinės prekės perkamos ir internetinėse parduotuvėse
2012 m. rugpjūtis
Elektroninės prekybos struktūra, konkurencingos kainos, didelis prekių pasirinkimas į internetą atveda vis daugiau pirkėjų. Didžiausia statybos, remonto ir buities prekių interneto parduotuvė Lietuvoje...
Plačiau

 

„Senukų“ darbuotojus linksmino pasaulinio garso atlikėjai „Red Hot Chili Peppers“ ir „Sting“
2012 m. liepa
Liepos pabaigoje „Senukų“ darbuotojai mėgavosi išskirtine galimybe Kauno „Žalgirio“ arenoje stebėti pasaulinio lygio atlikėjų „Red Hot Chili Peppers“ ir „Sting“ koncertų...
Plačiau

 

Karščio išvarginti gyventojai iš parduotuvių šluoja ventiliatorius
2012 m. liepa
Šiemet lietuviams teko ilgai laukti tikros vasaros. Tačiau nuo praeitos savaitės šalį apėmę alinantys karščiai verčia gyventojus susimąstyti, kaip atsigaivinti ir apsisaugoti nuo saulės atakų. Žmonės prekybos centruose ieško prekių, kurios padeda atsigauti po karštos dienos...
Plačiau

  Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime prisistatė ir didžiausios Lietuvos įmonės
2012 m. liepa
Istoriniame renginyje – pirmajame Lietuvos nepriklausomybės laikotarpiu surengtame pasaulio lietuvių jaunimo susitikime – prisistatė ir didžiausios Lietuvos įmonės.  Jų stendus PLJS Karjeros mugėje aplankė šimtai jaunuolių...
Plačiau
 
Atgaiva per karštymetį – lauko dušas
2012 m. birželis
Kai karštą vasaros dieną ilgai tenka darbuotis sode ar kaimo sodyboje, didelė atgaiva yra dušas. Jį nesunku įsirengti patiems...
Plačiau
 
Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?
2012 m. birželis
Pamažu įsibėgėjantys vasaros karščiai kaip ir kasmet didina ledų, gaiviųjų gėrimų, buitinių ventiliatorių bei kitos vasariškos atributikos pardavimus, tačiau pirkėjai, praėjusiais metais nuo parduotuvių lentynų šlavę pripučiamus lauko baseinus, šiemet savo aktyvumu didžiųjų...
Plačiau
Konferencijos ir moderniose auditorijose, ir gamtoje
2012 m. birželis
Verslo pasaulyje metų viduryje įprasta skirti daugiau dėmesio darbuotojams – rengti seminarus, mokymus, derinti juos su pramogomis ar įmonės šventėmis. Ar Kaunas pasiruošęs priimti tokius renginius, kokios paslaugos siūlomos mokymų metu?
Plačiau

 

Apie tai, kas SENUKŲ darbuotojus džiugino šį pavasarį
2012 m. gegužė
Net 7 garsiausių pasaulio ir Lietuvos žvaigždžių pasirodymai – tiek renginių  pavasarį nemokamai aplankė 119 SENUKŲ darbuotojų. Renginiuose dalyvavę kolegos mielai dalijosi savo įspūdžiais...
Plačiau

 

SENUKAI tapo grafičio menininkų festivalio mecenatu
2012 m. gegužė
Gegužės antrąjį savaitgalį Kaune siautė penktasis grafičio  meną propaguojančių studentų festivalis „Gatvės ritmu“.
Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto studentų atstovybės STATIUS organizuojamo grafičio piešinių konkurso mecenatu antrus metus iš eilės tapo SENUKAI...
Plačiau

 

Krepšinis įtraukė SENUKŲ darbuotojus
2012 m. gegužė
Balandžio ir gegužės mėnesiais SENUKŲ darbuotojai itin aktyviai sportavo.
„Nešlifuoti deimantai“, „Lukšio kariai“, „FI-BA“, „SO-UPS“, „CT PPS“, „Milagra“ ir daugelis kitų SENUKŲ prekybos tinklo krepšinio komandų  balandžio pabaigoje dvi dienas šeimininkavo A. Sabonio krepšinio mokyklos salėse. Čia vyko tradicinis SENUKŲ krepšinio entuziastų turnyras.
Plačiau

 

Geram šašlykui iškepti užtenka vos kelių pagrindinių taisyklių
2012 m. gegužė
Atbudusi gamta kviečia iškylauti. O išvykos sunkiai įsivaizduojamos be šašlykų – seniai kultiniu tapusio patiekalo. Nors kiekviena tauta, šeima ir kompanija turi savų receptų ir paslapčių, kaip jį kepti, visi pripažįsta, jog paruošti kvapius, skanius, burnoje tirpstančius šašlykus nėra jau taip paprasta.
Plačiau

 

SENUKAI antrus metus iš eilės tapo „Funtikų dienų“ generaliniu rėmėju
2012 m. balandis
UAB „Senukų prekybos centras“ ir šiemet palaikė entuziastingo Kauno technologijos universiteto (KTU) jaunimo iniciatyvą surengti kelių dienų mokslo, naujų idėjų ir veržlumo šventę.
Plačiau 

 

Dešimtmetis subrandino darnią komandą
2012 m.  balandis

Įpusėjus balandžiui, Ukmergės g., Vilniuje,  įsikūrusi SENUKŲ parduotuvė minėjo savo veiklos dešimtmetį.
Prieš prasidedant dienos darbams, darbuotojams buvo surengtas parduotuvės 10-mečio renginys.
Plačiau

 

SENUKAI pasirūpino tūkstantinės „Darom“ savanorių minios apsauga
2012 m. balandis

Prie Lietuvoje siautusios aplinkos tvarkymo akcijos „Darom 2012“  antrus metus iš eilės prisijungė ir UAB „Senukų prekybos centras“.
Kad būtų lengviau nuo šiukšlių vaduoti laikinąją sostinę, įmonė visiems miesto tvarkdariams dovanojo 4000 porų pirštinių.
Plačiau

 

Kortelės „Mylimiausia“ populiarumą lėmė unikalus technologinis sprendimas
2012 m. balandis
Pusė milijono – tiek lojalumo kortelių „Mylimiausia“ išduota praėjus vos dviem mėnesiams nuo jos pristatymo. „Mylimiausia“ kortelės koncepcija – sujungti kelias įvairias paslaugas ir nuolaidas teikiančias korteles į vieną. Be to, vienos bendros lojalumo kortelės pageidavo klientai.
Plačiau

 

Lietuviui liūdna be sodo, todėl sodina
2012 m. balandis
Medelynuose, turgavietėse ir sodinukų mugėse pavasarinis pagyvėjimas. Kol teka beržų sula, tinkamiausias metas įveisti ar atnaujinti sodą. Tačiau patyrę sodininkai įspėja, kad šiemet pardavėjai gali mėginti iškišti ir per žiemos šalčius pašalusių kaulavaisių sodinukų.
Plačiau

 
SENUKAI įsitikinę: karjeros dienos – vienas iš būdų mažinti jaunimo nedarbą
2012 m. balandis
Kelis mėnesius netylant kalboms, jog Lietuvoje jaunimo nedarbo rodikliai pasiekė kritinę ribą, šalies įmonės, nelaukdamos valstybės lengvatų, pačios ėmėsi spręsti šią problemą.
Per kovo mėnesį aktyviai sudalyvavusios skirtingų šalies mokymosi įstaigų „Karjeros dienose“, įvairios bendrovės surado jaunų ir perspektyvių darbuotojų.
Plačiau
 
Vietos spintoje padeda sutaupyti maišai
2012 m. kovas 
Pasibaigus žiemai sukate galvą, kur tvarkingai ir taupant vietą sudėti šiltus drabužius ir patalynės komplektus? O planuojant keliones iškyla problema, kaip į lagaminą sutalpinti kuo daugiau mėgstamų drabužių? Naudokitės vakuuminiais maišais – drabužiai iš keturių spintų lengvai sutilps į vieną, o lagaminuose jie užims net iki 75 procentų mažiau vietos.
 
Jokių lojalumo kortelių didžiuosiuose miestuose neturi tik 1 proc. gyventojų
2012 m. kovas
Tarp didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos – gyventojų tik 1 proc. neturi nė vienos lojalumo kortelės, parodė lojalumo kortelės „Mylimiausia“ partnerių užsakymu atlikta apklausa. Daugiau nei trečdalis (40 proc.) apklaustųjų piniginėse nešiojasi nuo 5 iki 10 kortelių, o šiek tiek mažiau nei penktadalis – nuo 10 iki 20.
 
 
Nauja lojalumo kortelė „Mylimiausia“ sujungs šešių partnerių nuolaidas ir paslaugas
2012 m. vasaris
Lietuvoje šeši verslo partneriai – prekybos tinklas IKI, degalinių tinklas „Lietuva Statoil“, „Čili“ restoranų tinklas, „Gintarinė vaistinė“, „Senukų“ prekybos tinklas ir SEB bankas – pristatė vieną bendrą nuolaidų kortelę „Mylimiausia“. Naujoji kortelė suteiks daugumą partnerių atskiromis kortelėmis taikytų nuolaidų, taip pat papildomų privilegijų ir išskirtinių pasiūlymų, o panorėjus – ir galimybę atsiskaityti tiek prekybos vietose, tiek internetu.
 
Meilės dienos proga – rekordinio dydžio širdis Vilniaus centre
2012 m. vasaris
Ankstų vasario 14-ios rytą Vilniaus miesto centre „išdygo“ rekordinio dydžio širdis. Visiems gerai pažįstamas meilės simbolis praeivius stebina ne tik savo dydžiu, bet ir neįprasta spalva – ji ne raudonos, bet žalios spalvos. Milžiniška – 5,55 metrų aukščio ir 5,85 metrų pločio – širdis agentūros „Factum“ bus užregistruota Lietuvos rekordų knygoje kaip didžiausia iki šiol Lietuvoje pagaminta širdies instaliacija. 
 
Šalia „Megos“ iškils nauji „Senukų“ biurai
2012 m. sausis
Pirmomis naujųjų metų dienomis šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ Kaune pradedami naujo biurų pastato statybos darbai. Į šį projektą bendrovė „Baltic Shopping Centers“, taip pat valdanti ir prekybos centrus „Mega“ bei „Banginis“, investuos daugiau kaip 78 mln. litų. Naujuose biuruose įsikurs UAB „Senukų prekybos centras“, valdančios didžiausią statybos, remonto ir buities prekių tinklą Baltijos šalyse, administracija.
 
SENUKAI antrus metus iš eilės parėmė maltiečių projektą „Maistas ant ratų“
2012 m. sausis
„Senukai“  ir šiemet neliko abejingi vienišiems šalies senoliams – antrus metus iš eilės bendrovė tapo labdaros projekto „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ pagrindinė rėmėja.
 
SENUKŲ darbuotojai švenčių laikotarpiu išvydo žymiausias pasaulio žvaigždes
2012 m. sausis
Švenčių laikotarpiu SENUKŲ darbuotojai itin aktyviai pramogavo – per nepilnas dvi savaites 74 įvairių skyrių darbuotojai, užsiregistravę į renginius ir burtais laimėję kvietimus, dalyvavo 4 žymiausių pasaulio žvaigždžių koncertuose ir šou. SENUKŲ darbuotojai išvydo Didįjį Kinijos cirką, spektaklį „Spragtukas“, ledo šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ ir naujametį Chriso Normano bei Bonnie Tyler koncertą.
 
SENUKŲ darbuotojams švenčių proga – daugiau nei pusė tonos saldumynų
2011 m. gruodis
Netylant kalboms apie kitąmet brangsiantį šokoladą,  UAB „Senukų prekybos centras“ nusprendė dar šiemet savo darbuotojams ir jų vaikams suteikti progą iki soties pasmaguriauti kokybiško šokolado ir saldainių.
Per 700 kilogramų saldumynų – tiek šokoladinių gardumynų SENUKAI Kalėdų ir Naujųjų metų proga išdalino savo darbuotojams ir jų vaikams.
 
Atsinaujinusi SENUKŲ parduotuvė parodė pavyzdį miestiečiams
2011 m. gruodis
Prieššventinis laikotarpis įkvepia ne tik skleisti gerumą, pradžiuginti artimuosius dovanomis, bet ir atnaujinti savo namus. Vieno didžiausių šalyje ap­dai­los, sta­ty­bi­nių medžiagų ir bui­ties pre­kių pre­ky­bos tinklo SENUKAI par­duo­tuvė Sa­va­no­rių g. 18, Za­ra­suo­se, šį šventinį laikotarpį taip pat pasitinka iš pagrindų pasikeitusi: suremontuotos patalpos, kurios tapo šiltesnės, šviesesnės, erdvesnės, atnaujinta įranga, gerokai padidėjęs prekių asortimentas.
 
SENUKAI atvėrė naujas elektroninės prekybos galimybes 
2011 m. gruodis
Nuo šiol pirkti internetu bus paprasčiau nei anksčiau – neseniai didžiausia statybos, remonto ir buities prekių interneto parduotuvė www.e-senukai.lt kartu su elektroninio verslo patneriais UAB „Net Frequency“ iš pagrindų atnaujino elektroninės parduotuvės dizainą ir prekių užsakymo procesą.
 
„Senukuose“ įkurta Svajonių šalis pildo vaikų svajones
2011 m. gruodis
Nuo šiol vaikų svajonė – apsilankius žaislų karalystėje rinktis tai, ko tik širdelė geidžia, tapo realybe.     
Neseniai atsinaujinusiuose didžiųjų „Senukų“ prekybos centrų Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje vaikų žaislų skyriuose įkurta Svajonių šalis – spalvingas žaislų miestas - nuolat ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius stebina įvairiausiais stebuklais.
 
Atnaujintos antrosios SENUKŲ parduotuvės Panevėžyje asortimentas išaugo 6 kartus
2011 m. gruodis
Nuo šiol  panevėžiečiai gali daug  greičiau ir patogiau apsipirkti bei visas būtinas prekes – nuo statybinių medžiagų iki sodo, daržo įrankių, santechnikos, šviestuvų ir net buitinės technikos – rasti vienoje vietoje, nes Panevėžyje, Paliūniškio gatvėje, po atnaujinimo atidarytos antrosios UAB „Senukų prekybos centras“ parduotuvės mieste asortimentas išaugo iki 18 000 prekių pozicijų.
 
 
Panevėžyje duris atvėrė antroji SENUKŲ parduotuvė
2011 m. lapkritis
Lapkričio 11 d. 11 val. Panevėžyje po atnaujinimo atidaryta antroji UAB „Senukų prekybos centras“ parduotuvė. Tai 18-asis SENUKŲ nuosavo kapitalo prekybos centras Lietuvoje.
 
 
Ko vertos žinios be praktikos arba kaip pradėti karjerą nuo nulio?
2011 m. spalis
Kada vertėtų pradėti dirbti, kad pavyktų pasiekti karjeros aukštumų? Tai klausimas, kamuojantis ne vieną abiturientą ar jau besimokantį studentą. Kuo anksčiau – atsakytų dažnas.
Tačiau kaip patekti ten, kur – didžiausios karjeros galimybės? Juk daugelis darbdavių žinias be praktikos vertina gana skeptiškai?
 
 
SENUKAI paskiepijo šimtus savo darbuotojų
2011 m. spalis
Kol dauguma medikų ir pacientų diskutuoja, kaip išvengti gripo ir kitų virusinių ligų,  UAB  „Senukų prekybos centras“ vadovai,  pritardami posakiui „Geriau skiepai šiandien nei liga – rytoj“, ir šiemet ryžtingai prisiėmė atsakomybę už savo darbuotojų sveikatą.
 
Krepšinio virusu užsikrėtė ir šalies įmonės
2011 m. rugsėjis
Europos vyrų krepšinio čempionatas paskatino šalies įmones ieškoti naujų idėjų ir siekti iššūkių.
Plačiau
 
SENUKŲ darbuotojų vaikai saugiau keliauja į mokyklą
2011 m. rugsėjis 
Kaip ir kiekvieną rudenį, taip ir šiemet UAB „Senukų prekybos centras“ kartu su darbuotojais pasidžiaugė gausiu jų atžalų būriu, pirmą kartą peržengusiu mokyklos slenkstį.
Kad paskatintų siekti kuo aukštesnių rezultatų, įmonė kasmet būsimus pirmokus motyvuoja praktiškomis dovanėlėmis.
 
„Senukų“ darbuotojai dalijosi gražiausiomis atostogų akimirkomis
2011 m. rugpjūtis
Skatindama savo darbuotojų neformaliąją komunikaciją, UAB „Senukų prekybos centras“ vasaros pabaigą paskelbė atostogų įspūdžių mėnesiu.
Visą rugpjūtį darbuotojai aktyviai dalyvavo vidiniame darbuotojų fotografijų konkurse „Smagiausias vasaros nuotykis“, kurio metu atsiuntė šūsnį atostogas įamžinusių nuotraukų.
 
SENUKAI ir šiemet dalį savo pelno skirs vėžiu sergantiems vaikams gydyti
2011 m. rugpjūtis
UAB „Senukų prekybos centras“ antrus metus iš eilės paskelbė Gerumo akciją – dalis už  kanceliarines prekes gauto pelno bus skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams gydyti.
 
 
Oro kondicionieriai – jau ne prabangos prekė
2011 m. liepa
Įpusėjus vasarai, oro kondicionieriai vis dar šluojami nuo prekių lentynų. Birželį „Senukų“  parduotuvėse per savaitę buvo parduota 180 mobilių oro kondicionierių. Nors orai permainingi, liepos mėnesį kondicionieriai vis dar yra viena paklausiausių prekių.
 
„SENUKŲ“ vasara – su dviračiu po Lietuvą
2011 m. liepa
UAB „Senukų prekybos centras“, siekdamas paskatinti savo darbuotojus aktyviai leisti laisvalaikį,  šią vasarą paskelbė dviračių sezonu.
 
„Senukų“ darbuotojai tapo didžiulio šeimos sodo šeimininkais
2011 m. birželis
Tradiciškai per Jonines, tik jau naujoje vietoje – įspūdingame gamtos prieglobstyje įsikūrusiame Žemaitkiemio dvare nuaidėjo kasmetinė „Senukų“ vasaros šventė, subūrusi kelis tūkstančius bendrovės darbuotojų ir jų šeimos narių iš visos Lietuvos.
 
Vasarą pasitiko su nauja apranga
2011 m. birželis
Birželį UAB „Senukų prekybos centras“ mažmeninės prekybos ir logistikos padalinio darbuotojai sulaukė naujos – vasarinės aprangos ir avalynės.
 
SENUKAI parėmė grafičio menininkus
2011 m. gegužė
Savaitgalį vykusių „Gatvės dienų“ metu Kauno Laisvės alėjoje ketvirtą kartą siautė ir studentų, propaguojančių gatvės meną, festivalis „Gatvės ritmu“.
Plačiau
 
SENUKAI tapo „Funtikų dienų“ generaliniu rėmėju
2011 m. balandis
UAB „Senukų prekybos centras“ nuolat remia jaunimo iniciatyvas ir prisideda prie įvairių projektų įgyvendinimo.
 
SENUKŲ logistikos centre bus įkurta 40 naujų darbo vietų
2011 m. balandis
Aktyvėjant prekybai,  SENUKŲ logistikos centre per ateinančius porą mėnesių planuojama įkurti 40 naujų darbo vietų.
 
SENUKŲ darbuotojai darė tvarką ir mieste, ir darbo vietoje, ir namuose
2011 m. balandis
Prie šeštadienį visoje Lietuvoje siautusios aplinkos tvarkymo akcijos „Darom 2011“ parama bei  aktyviu dalyvavimu prisijungė ir UAB „Senukų prekybos centras“.
 
Paminėtas parduotuvės dešimtmetis
2011 m. balandis
Balandžio 12 d. rytą Draugystės gatvėje įsikūrusios „Senukų“ parduotuvės darbuotojai pradėjo kiek anksčiau nei įprastai: prieš dienos darbus simbolinėje vietoje – ant didžiulių laiptų – buvo paminėtas parduotuvės 10 metų jubiliejus.
 
Įsidarbinimu SENUKUOSE domėjosi šimtai studentų
2011 m. balandis
Šį pavasarį UAB „Senukų prekybos centras“ itin aktyviai bendradarbiavo su studentais – per mėnesį įmonė sudalyvavo 5 mokymosi įstaigų – Kauno technologijos universiteto (KTU), Vilniaus universiteto (VU), Kauno kolegijos (KK), ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) – Karjeros dienų mugėse. 
 
Vėl renkami geriausi prekybos centrų darbuotojai
2011 m. kovas
UAB „Senukų prekybos centras“ darbuotojai vėl sulaukė paskatos – paskutinį praėjusių metų ketvirtį mažmeninės prekybos direktoriaus iniciatyva atgaivinta tradicija rinkti geriausius prekybos centrų darbuotojus.
 
SENUKŲ krepšinio turnyre triumfavo kauniečiai
2011 m. kovas
Kovo 19-20 dienomis A.Sabonio krepšinio mokykloje vyko tradicinis SENUKŲ krepšinio turnyras. Šiemet dėl čempionų vardo ir taurės susirungė 18 komandų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Telšių ir Utenos.

 

Užgavėnės startavo Vazgaikiemyje
2011 m. kovas
Pirmąjį kovo šeštadienį Užgavėnių šventė nuaidėjo ir Prienų rajone įsikūrusiame kaime – Vazgaikiemyje. Į pirmą kartą čia surengtą žiemos išvarymo renginį suplūdo keli šimtai vietos gyventojų ir svečių iš Kauno, Vilniaus bei kitų šalies miestų.
Pagerbtos SENUKŲ moterys
2011 m. kovas
Kovo 8-ąją  visos SENUKŲ moterys buvo apdovanotos ypatingu dėmesiu – kiekvienai darbuotojai įmonės vyrai įteikė po gėlės žiedą.
  
Vaišinosi bandelėmis-širdelėmis
2011 m. vasaris
Šv. Valentino dieną SENUKŲ darbuotojai pasitiko pakilios nuotaikos. Iš ryto visus  pasiekė elektroninis sveikinimas Meilės dienos proga. Perpiet Pramonės pr. 6 įsikūrusioje valgykloje darbuotojai buvo nemokamai vaišinami bandelėmis-širdelėmis.
Praktikantai apie „Senukus“: nuolatos jautėme rūpestį
2010 m. sausis
Kolegų, padalinių vadovų rūpestis naujais žmonėmis padėjo mūsų bendrovei išugdyti didžiulį įvairių sričių profesionalų kolektyvą. Kiekvienas iš mūsų įmonėje buvome mokiniu, dažnas – ir profesijos mokytoju. Išmokę patys, mokome kitus…
Kuo svarbios „Angelų pasakos“?
2010 m. gruodis
Šiuo pavadinimu išleista viena iš Vytauto V. Landsbergio knygų mielai skaitoma ne tik vaikų, bet ir tėvelių. Antrąjį papildytą jos leidimą rėmė „Senukai“. Tai pasakos įprasminančios gerąsias žmogaus savybes, humanistinius siekius, ugdančios atjautą, pasiaukojimą.
 
Kalėdinės dovanos – ir darbuotojams, ir jų vaikams
2010 m. gruodis
Gražiausių metuose švenčių išvakarėse visi SENUKŲ darbuotojai sulaukė kalėdinių dovanų. Darbuotojų vaikučiai buvo pakviesti apsilankyti  kalėdiniuose spektakliuose, kur jie susitiko Kalėdų senelį. Į namus vaikai taip pat sugrįžo su dovanėlėmis.
 
Kaip produktyviai pradėti darbo dieną?
2010 m. gruodis
„Senukuose“ surengtoje „Kauno jogos studijos“ treniruotėje darbuotojai sužinojo, kaip pagerinti savijautą, sveikatą ir darbo kokybę. Užsiėmime gausiai dalyvavusieji sužinojo, kaip pradėti darbo dieną, kad ji būtų produktyvi, kaip ją baigti, kad būtum žvalus namuose, kaip atgaivinti pavargusias akis ir,  ką daryti, jei skauda galvą...
 
Senukai“ parėmė vaikų krepšinio turnyrą
2010 m. gruodis
UAB „Senukų prekybos centras“ parėmė tradicinį vaikų krepšinio turnyrą „Team 97“ (
www.team97.lt),  kuris gruodžio pabaigoje vyko A. Sabonio krepšinio centre.
 
Prizai jauniesiems piešėjams
2010 m. gruodis
Laukiant didžiausių metų švenčių bendrovės darbuotojų vaikučiai pakviesti dalyvauti piešinių konkurse tema „Mano svajonių Kalėdų dovana“. Savo kūrinėlius jam pateikė 36 jaunieji piešėjai. Vertinimo komisija išrinko 20 originaliausių piešinių, kuriems buvo įteikti prizai – patys įvairiausi žaislai, o visi dalyviai gavo „Angelų pasakos“ knygas.
 
„Senukai“ parėmė Kalėdinę akciją
2010 m. gruodis
Gruodžio mėnesį Maltos ordinas įvairiuose Lietuvos miestuose organizavo žmonių pamėgtos Maltos sriubos dalybas, į kurias buvo įtrauktos miestų bendruomenės.
 
Laimingieji – į bliuzo koncertą
2010 m. lapkritis
UAB „Senukų prekybos centras“ parėmė „GM gyvai“ organizuotą bliuzo koncertų ciklą. Todėl įmonės darbuotojai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje ir laimėti kvietimus į Kaune ir Vilniuje vykusius bliuzo atlikėjų iš JAV Guy Davis ir Professor „Louie“ bei atlikėjo iš Kanados Dav Goodman koncertus.

 
Telšiuose atnaujinta SENUKŲ parduotuvė
2010 m. spalis
Įpusėjus rudeniui, Telšiuose po atnaujinimo atidaryta 17-ikta UAB „Senukų prekybos centro“ nuosavo kapitalo parduotuvė Lietuvoje. Jūsų patogumui – ne tik atnaujintas, dar didesnis prekių pasirinkimas, bet ir įrankių nuomos paslaugos!

Kad nesirgtume gripu…
2010 m. spalis
Kiekvieną rudenį „Senukai“ suteikia galimybę visiems norintiems nemokamai pasiskiepyti. Ir šįmet, prasidėjus šaltajam sezonui, darbuotojai buvo skiepijami visuose Lietuvoje esančiuose bendrovės padaliniuose.
 
 Geresnė savijauta – didesnė ir motyvacija
2010 m. spalis

Jau antri metai „Senukų prekybos centras“ vadovaujančius darbuotojus  apdraudžia sveikatos draudimu. Apdraustiesiems tai suteikia galimybę labai patraukliomis sąlygomis profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktose sveikatos priežiūros įstaigose, lankytis pas odontologą, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.
 
 Apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų
2010 m. spalis
Kaip ir kasmet, norėdama savo darbuotojams suteikti papildomų socialinių garantijų, įmonė visus juos apdraudė nuo nelaimingų atsitikimų darbe, pakeliui į darbą ir iš jo.
 
Dovanėlės pirmokams
2010 m. rugsėjis
Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo 1-ąją, įmonė darbuotuojų vaikams-pirmokams įteikė dovanėles į mokyklą. Šįkart jie buvo pradžiuginti kuprinėmis, penalais ir atšvaitais. Dovanėles gavo net aštuoniasdešimt septyni pirmokėliai.
 
Šventė po Rumšiškių dangumi
2010 m. rugpjūtis 
Vasaros pabaigoje Lietuvos liaudies buities muziejuje surengta tradicinė „Senukų“ vasaros šventė dar kartą patvirtino, kad šis renginys tampa neatsiejama didžiulio mūsų  kolektyvo laisvalaikio dalimi.